Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Muzyka

Lucjan Wesołowski i muzyka która harmonizuje

Autor ezoter.pl, 23.08.2012

 

Muzyka, która harmonizuje.

Słyszeliście o połączeniu muzyki orientalnej i jazzowej (tzw. ORIENT – JAZZ)?

Nazwę tę należy kojarzyć z Lucyanem (Lucjanem Wesołowskim) – kompozytorem, wykonawcą muzyki instrumentalnej i piosenek, trenerem rozwoju osobistego. 

Instrumenty takie jak sitar, saz, oud, bouzouki, flety bambusowe czy panduri nie są mu obce! Artysta wykonuje dzięki nim m.in. oryginalne utwory oparte na motywach indyjskich, bliskowschodnich, chińskich, japońskich itp. zaaranżowane w stylu jazzowym. Niezwykłe.

Kompozytor swoją karierę muzyczną rozpoczął w wieku 15 lat. Obecnie prowadzi trzy zespoły. Pierwszy z nich Orientacja na Orient został założony w 1983 roku i działa w Polsce. Drugi -The Lucyan Group działa od 2009 roku , także w Polsce. Natomiast we Włoszech – kraju stałego zamieszkania artysty – istnieje od 2011 roku grupa Verso Oriente. Zespół The Lucyan Group wykonuje kompozycje Lucyana oraz tradycyjne utwory orientalne (Indie, Japonia, Tybet) w stylu ORIENT-JAZZ. Warto także wspomnieć o Shakti Vilas – kolejnej, włoskiej grupie, której Lucyan udziela swoich talentów. Wykonuje ona duchowe pieśni indyjskie o nazwie bhajan.  

Do tej pory ukazało się 15 płyt z muzyką Lucjana Wesołowskiego wydanych w Polsce, na Węgrzech, we Włoszech i w USA. Najciekawsze z nich to „Relaxing” (ukazała się ona 7 razy w trzech krajach) czy „Flute Meditation”. Całość dyskografii przedstawiona jest na oficjalnej stronie internetowej artysty.
 Relaksacyjna muzyka, którą tworzy Lucyan nastraja na duchowy orient oraz harmonizuje. Trudno się dziwić. Kompozytor spędził ponad rok w ośrodkach jogi i buddyjskich w Indiach, Włoszech, Niemczech i Polsce. Jest mistrzem reiki, a także instruktorem warsztatów rozwoju osobistego. Systematycznie praktykuje medytację. Napisał wiele artykułów na tematy duchowe.

Na oficjalnej stronie internetowej Lucjana Wesołowskiego można odnaleźć opis i fragmenty książki kompozytora „Moje ABC duchowości. Zawiera ona cenne wskazówki: jak ulepszyć swoje życie w oparciu o duchowość i jej związek z psychologią. Zapraszamy do zapoznania się  >>>

http://surya-sound.com/books/polska.html

Zapraszamy także na oficjalną stronę Lucjana Wesołowskiego >>>

http://lucyan.prv.pl/

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wicca dla początkujących! Konkurs!

Czy masz jakieś doświadczenia z Wiccą? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »