Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sylwetki

Skąd się biorą dobre wróżki?

Autor Katarzyna, 07.07.2012

Kiedy byłam małą dziewczynką wierzyłam w dobre wróżki, które czuwają nad naszymi marzeniami. Wierzyłam, że jeśli tylko będę czegoś bardzo pragnąć to na pewno to się spełni. Moja duchowa opiekunka, która cały czas nade mną czuwała, pokiwała mi wtedy głową na zachętę. Powiedziała, że jakąkolwiek drogę w życiu wybiorę ona zawsze będzie przy mnie. Uwierzyłam jej. W końcu magia była wręcz namacalna. Mogłam jej dotknąć, poczuć, zobaczyć. Kiedy byłam jeszcze nastolatką w ręce wpadły mi karty Tarota. Wydawało się, że był to całkowity zbieg okoliczności. Nic bardziej mylnego. Tak miało się stać. Nie rozumiałam ich, ale wiedziałam, że one mogą bardzo dużo. Mogą sięgnąć tak głęboko do ludzkiej duszy, jak nikt inny. Moja opiekunka przyglądała się temu w zadumie nic nie mówiąc. Zajrzałam więc w głąb mojej duszy i ujrzałam mrok. Przeraził mnie on tak bardzo, że nie byłam w stanie sobie z nim poradzić. W końcu cóż młode naiwne dziewczę może wiedzieć o życiu i jego złej naturze. Może o wiele więcej niż jest w stanie przyjąć. Wtedy nie byłam gotowa zmierzyć się z Prawdą jaką niosły karty. Mówiły do mnie, ale ja nie chciałam ich słuchać. Uważałam, że kłamią i robią mi na złość. One były przeciwko mnie. Nie rozumiały czego naprawdę chcę i nie chciały mi tego dać. Odrzuciłam je wtedy od siebie zraniona dogłębnie i zbuntowana przeciwko kartom. Moja opiekunka powiedziała tylko „pewnego dnia zrozumiesz i będziesz gotowa”. Nie chciałam jej wierzyć. Wtedy karty stały się dla mnie całym złem jaki niesie świat. Ale ona miała racje. Musiałam być gotowa by poznać niepoznane, by zrozumieć siebie i pogodzić się z prawdą jaką niesie Tarot. 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wszystko ma swoje miejsce

W życiu często czujemy się jak zbłąkane owieczki. Mamy wrażenie, że świat jest chaosem. Odczuwamy pozorną przypadkowość siebie i wszystkiego innego. Rozglądamy się na lewo i prawo, biegniemy gdzieś przed siebie, upadamy potem potknąwszy się o coś na łeb na szyję. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »