Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie Psychologia i emocje

Problemy ze skórą

Autor Ada Stolarczyk, 04.06.2012

 
Problemy ze skórą- czyli co ciało chce Ci powiedzieć?
 
Każde schorzenie, które nas dotyka jest sygnałem, za pomocą którego nasze ciało próbuje się z nami skontaktować. W dzisiejszym zabieganym świecie zapominamy o ciele jako świątyni, darze, części nas.
 
Traktujemy je przedmiotowo i mechanicznie. Ma trawić, przemieszczać nas z miejsca na miejsce i ładnie przylegać do sukienek.
 

Jaki tego efekt?
 
Gdy zaniedbujesz dziecko- płacze lub krzyczy, gdy zaniedbujesz faceta- znajduje sobie kochankę, gdy zaniedbujesz przyjaciółkę „strzela focha”, gdy zaniedbujesz ciało – wysyła Ci sygnały. Każdy stara się komunikować na swój sposób swoje niezadowolenie.
 
Najpierw subtelne i delikatne, ukłucie, ból, poczucie dyskomfortu. Często jest tak, że nawet tego nie dostrzegasz, bo jesteś za bardzo odcięta od ciała. Gdy tego nie zauważasz, zmienia strategię np. powodując wysypkę, ból gardła, wzdęcia… a potem nadchodzi ciężka broń w postaci chorób nerek, żołądka i poważniejszych schorzeń.
 
Ciało jako barometr
 
Każda część organizmu znajduje swoje odzwierciedlenie w konkretnej sferze życia, sposobie funkcjonowania i wyrażania emocji. Dziś chcę poruszyć temat SKÓRY.
 
Skóra ogólnie ma związek z poczuciem własnej wartości. Jest swoistą zasłoną nas samych, możemy się za nią ukrywać, przybierając rozmaite maski… Jeśli chcesz określić to, co podświadomie o sobie myślisz, opisz stan swojej skóry. 
Moja skóra jest sucha, delikatna, zaniedbana, dopieszczona, poraniona…
 
Emocja, która towarzyszy wszelkim problemom ze skórą dotyczy poczucia wstydu. Jeśli masz problemy ze skórą najwyraźniej bardzo zwracasz uwagę na to, co powiedzą o Tobie inni, a to przeszkadza w tym by być naprawdę sobą.
 
Poważniejsze problemy ze skórą mają na celu odizolowanie Cię od innych ludzi. Przez skórą następuję kontakt, przytulanie, bliskość, czułość. Twoja wysypka, łuszczenie, ropiejące krosty skutecznie odstraszają potencjalnych „przytulaczy”. Dzięki temu stajesz się „nietykalny”, bez przymusu mówienia o tym i postawienia granic za pomocą wyraźnego komunikatu. Twoje ciało robi to za Ciebie.
 
Jeśli zauważasz komunikaty od swojego ciała i chciałbyś dowiedzieć się, co znaczą napisz Ada@wysokiewibracje.pl
 
Pamiętaj jednak, że zawsze jesteś w stanie saa zdiagnozować, co oznacza dana dolegliwość. Wystarczy, że skontaktujesz się ze swoim ciałem i zapytasz je.  To naprawdę działa.
 
Ada Stolarczyk
trenerka rozwoju
www.wysokiewibracje.pl
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Odczytywanie aury dla początkujących - Richard Webster

Jeśli w chwilach radości lub podekscytowania widzisz wokół kogoś jasną, żółtą poświatę, a w chwilach złości brunatnoczerwoną mgiełkę, oznacza to, że widzisz aurę tej osoby. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »