Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sylwetki

Sylwetki: Joanna Trzeciakowska

Autor www.swiat-klejnotow.eu, 27.12.2011

Joanna Trzeciakowska konsultantka Aura - Soma ,tworzy biżuterie srebrną, którą łaczy z Aura Somą, pracuje z energią Reiki, masażystka gorącymi kamieniami

 

 
Pisanie o sobie zawsze sprawiało mi problem.Uważałam,że nie ma nic ciekawego w moim życiu co mogłoby zainteresować inne osoby, a może był to strach przed oceną innych ludzi? Sama już nie wiem...Na pewno był we mnie ogromny lęk przed pokazaniem się innym taką jaką jestem naprawdę. Więc można powiedzieć, że połowę mojego dorosłego życia udawałam i grałam po to tylko aby zadowolić inne osoby. Żeby one były szczęśliwe przebywając ze mną, a wtedy ja też się czułam szczęśliwa. Ale chwileczkę czy ja naprawdę byłam szczęśliwa? Czy tylko żyłam w wiecznej ułudzie?  To pytanie coraz częściej zaczynało mnie nurtować i nie dawało mi spokoju. No bo jak to? Przecież człowiek jest szczęśliwy gdy uszczęśliwia go ktoś inny, nie można być szczęśliwym będąc samym ze sobą. Czułam, że narasta we mnie ogromny lęk przed życiem, że tracę coś bardzo ważnego dla mnie i jeśli nic nie zacznę robić to będzie jeszcze gorzej. Paradoksalnie ten lęk i strach który zadomowił się we mnie i uwił sobie wygodne lokum dodał mi sił do działania abym w końcu poszła za głosem swojego serca i zaczęła robić to czego pragnę. Było to jak przebudzenie bo bardzo długim i męczącym śnie z którego można albo się obudzić wypoczętym i pełnym chęci do życia, albo wstać połamanym i z przekonaniem ,że nic nie warto robić bo i tak nic od nas nie zależy. Ja wybrałam życie i czerpanie jak największej radości z każdej przeżytej chwili.
 
Początki mojego przebudzenia duchowego nie były łatwe... Naiwnie myślałam, że codzienne medytacje, zrobiony warsztat, pozytywne myślenie i czytanie mnóstwa książek zrobią ze mnie duchowa osobę, której będzie zawsze łatwo i cokolwiek nie zrobi odniesie sukces. To tak jak pstryknięcie palcami. Pstryk i już jestem oświecona- nie ma we mnie obaw, zwątpienia, no bo przecież osób które rozwijają się duchowo to nie dotyczy. Nie jeden raz odkąd zaczęłam się interesować duchowością dopadały mnie chwile zwątpienia, że to co robię ma jakiś sens. Jednak zawsze po tych chwilach przychodziła wiara, że mam do zaoferowania ludziom bardzo dużo i moje doświadczenia mogą im też pomóc. Tak jak mi pomogło spotkanie wielu wspaniałych osób dzięki którym jestem teraz tą osobą którą zawsze chciałam być.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Łubinowe Wzgórze

Jest takie miejsce, gdzie zimą promienie słońca podświetlają wzgórze, nadając mu jeszcze większą siłę i energię, gdzie śnieg skrzypi pod stopami, a sarny przebiegają drogę podczas spacerów. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »