Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki PATRONAT

Zapowiedź: Diagnostyka Karmy cz.5

Autor DiagnostykaKarmy.pl, 15.11.2011


Opinie czytelników 

Renata G.  
…Obowiązkowa lektura dla wszystkich którzy zajmują się uzdrawianiem i leczeniem. Gdy ją przeczytasz, już nic nie będzie takie samo jak przedtem. Wnosi nowe spojrzenie na nasze życie i uczy dyscypliny myślowej i emocjonalnej, jak również pokazuje, że jesteśmy bardziej "rodzinni" niż nam się wydaje….

Małgorzata W.
… „Diagnostyka Karmy”- to wyjaśnienie zjawisk zachodzących w naszym życiu, skupiający się na „tu i teraz”, a nie tylko na poprzednich wcieleniach człowieka, z czym na ogół kojarzona jest karma. Jeżeli uważacie, że życie naszych przodków, nie ma na nas wpływu, jeżeli uważacie, że wystarczy odciąć się od rodziców, aby pozbyć się ich wpływu na nas - to książki te mogą być dla was szokujące. Ale jeśli często, zadajecie sobie pytanie: dlaczego źle dzieje się w naszym życiu, dlaczego cierpimy, chorujemy, nie układa się nam - to znajdziecie w nich odpowiedzi na każde z tych pytań. I zrozumiecie, że rzeczy nie zawsze są takie, na jakie wyglądają….

Dorota O.  
…Dla mnie jest to pozycja rewolucyjna, biorąc pod uwagę całościowe podejście energoterapeuty, odpowiedzialności za to co i jak robić z człowiekiem oraz olbrzymiej wiedzy. Zaleciłabym każdemu, kto ma do czynienia z energią, a do refleksji - każdemu u kogo pojawiają się różne problemy zdrowotne, czy przeciwności losu….

Małgorzata M. 
…"Diagnostyka Karmy" Siergieja Łazariewa jest dla mnie kamieniem milowym w mojej drodze poznania siebie i świata. Prawo przyczyny i skutku działa z bezwzględną siłą bez względu na to, czy się z tym zgadzamy, czy nie. Historia pracy Łazariewa, opisane przypadki, historie wyleczeń - to wszystko bardzo ułatwia zrozumienie człowieka, jako istoty energetycznej będącej w relacji z innymi: ludźmi, zwierzętami, czy roślinami na przestrzeni czasu. To, co damy - wróci do nas. Łazariew ukazuje jeszcze szerszą perspektywę-nasze dzieci i wnuki będą czerpały z tego, co dziś robimy. Zrozumienie praw karmy daje niepowtarzalną szansę korekty poczynań nam współczesnych i odpowiedź na pytanie dlaczego tak się "TO" dzieje. Żale, pielęgnowane krzywdy i urazy owocują w naszych życiach depresją, chorobami nowotworowymi, wypadkami, tragediami. Nie jest to lektura do poduszki-to lektura na przebudzenie”….
 

Więcej na www.diagnostykakarmy.pl

Zobacz też:

Lekcja 31. Dobre towarzystwo - z cyklu Siwa i Sakti

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Podpowiedz Świętemu Mikołajowi!

Być może potrzebuje Twojej rady! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »