Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze Duchowy Rozwój

Moc i energie wewnątrz nas

Autor Leszek Żądło, 09.10.2011


Moc jest w tobie
 
Wpływasz nią na otaczający cię świat, nawet jeśli tego nie planujesz i nie zauważasz. Możesz jednak stać się świadomym swych oddziaływań na świat zewnętrzny.

Twoje ciało i otaczający cię świat ciągle ci coś pokazują… Czy rozumiesz te przekazy?
One przede wszystkim pokazują ci, jak potężna moc kreacji tkwi w twym umyśle.

No tak, a w czymże to ta rzekoma potęga się objawia?

Potęga twego umysłu jest realna. To ona rządzi postrzeganiem twego ciała i otaczającego cię świata przez ciebie samego. W świecie i w ciele zauważasz bowiem przede wszystkim to, czego się spodziewasz. I najczęściej ignorujesz to, co nie zgadza się z twymi poglądami i oczekiwaniami.

Czy to już wszystko, jeśli chodzi o wewnętrzną moc?

To zaledwie początek. Bez niego jednak dalsze kroki nie są możliwe do wykonania. Bez zauważenia, co i dlaczego dzieje się w otaczającym cię świecie, bez pojęcia, jak umysł wpływa na zarządzanie wewnętrzną mocą i zewnętrznymi zdarzeniami, nic w praktyce nie zyskasz. Z najpiękniejszych i najmądrzejszych nawet ćwiczeń i teorii możesz sobie stworzyć piekło na ziemi.

Chcąc posługiwać się mocą i wewnętrzną energią musisz najpierw stać się choć trochę świadomy siebie i praw rządzących kreacją.

Moc wiąże się z energią

Być może już czytałeś lub słyszałeś na temat energii wewnętrznej. Może masz już za sobą jakieś przemyślenia, lub nawet ćwiczenia, które miały na celu zgromadzenie nadzwyczajnego ładunku energii wewnątrz ciała. Może nawet widzisz niewidoczne gołym okiem energie?
Tak, to wszystko jest możliwe.

Trzeba co nieco wiedzieć na temat energii, jeśli chce się z niej świadomie korzystać.
Według nauk niektórych mistrzów jogi, energia jest jedna. Ani dobra, ani zła.
W tej koncepcji jest trochę prawdy, jak w każdej zresztą ładnej bajeczce.
Prawdą jest, że energia sama z siebie nie jest ani dobra, ani zła. Na pewno jednak nie jest jednorodna, ma bowiem różne poziomy wibracji. Jedne z nich są dla człowieka korzystne, inne zabójcze.

Dlatego np. hawajscy kahuni wyodrębniali energię obojętną, pozytywną i szkodliwą. Dzięki temu ich uczniowie nie bredzili na temat tego, że każde wibracje są dla nich dobre (ci, którzy pośrednio byli świadkami wybuchów jądrowych, już powinni mieć tego świadomość).

Energia ma różny poziom nasycenia. Niski poziom może być zupełnie niezauważalny, a zbyt wysoki stanowić śmiertelną dawkę, nawet jeśli jest to energia określana jako korzystna.
Pomimo szkodliwości dużych dawek energii nie można powiedzieć, że jest ona zła. Korzystne bądź niekorzystne może być jej zastosowanie. Zaburzenia energetyczne często były przyczynami mutacji, a gdyby nie cały szereg mutacji, nie byłoby na tym świecie ani ciebie, ani mnie.
Choć każda energia może być w jakimś zakresie korzystna (np. do napędzania energii atomowych), to dla człowieka może ona okazać się zabójcza.

Niekorzystne w jakimś względzie oddziaływania różnych energii mogą w innym aspekcie okazać się niezwykle cennymi „zbiegami okoliczności”. I tak np. człowiek, który choruje z powodu przebywania na miejscu napromieniowanym przez podziemny ciek wodny, może spotkać radiestetę i przekonać się na własnej skórze, że na niego ma wpływ coś, co z naukowego punktu widzenia wydaje się nie do przyjęcia. Może też dowiedzieć się od radiestety o innych, ważnych dla niego sprawach. A najważniejsze stanie się, gdy zacznie się zastanawiać nad sobą i nad swoimi zdolnościami postrzegania pozazmysłowego. Ludzie, którzy korzystali z pomocy radiestetów, czy jasnowidzów, często czują się zmotywowani do dalszych poszukiwań duchowych i do samopoznania. Przykładów można by mnożyć.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Przeroczenie barmy - wzniesienie - 2012/0001

Zapowiadali, że przyjdzie taki czas, czas Wielkiego Przejścia - Przekroczenie Bramy, trudny czas. Mówili o tym filozofowie, mówili prorocy, mówili wizjonerzy, mówiły religie, mówili posłańcy starych kultur, starych cywilizacji, mówili i mówią o tym przedstawiciele różnych światów.. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »