Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Horoskop Wielkanocny

Autor Ella Selena, 02.04.2021


Wagi

Wierzbowe gałązki

Wierzba jest bardzo ceniona w tradycji Dalekiego wschodu. Symbolizuje cierpliwość i umiejętność dostosowania się do otaczającego świata. W kulturze tybetańskiej ucieleśnia drzewo życia. Natomiast Japończycy widzą w niej kręgosłup pierwszego człowieka. Za to u dawnych Słowian wierzbowa witka symbolizowała ognistą strzałę boga Pioruna, wieszana była w oknach, celem zabezpieczenia przed piorunami. Zawłaszczyli sobie wierzbowe gałązki również Chrześcijanie. Zostały one przeznaczone na składnik wielkanocnych palm. A to z racji swojej ochronnej mocy, gdyż chroniły przed uderzeniem pioruna, przed ogniem i czarami. W każdym szanującym się domostwie znajdowała się solidna palma wielkanocna, zatknięta za ramą świętego obrazu lub przybita w rogu pomieszczenia. Magiczną moc miały także srebrzyste bazie, które chroniły przed chorobami gardła i głowy. Dodawano je do różnych leczniczych medykamentów, przeznaczonych dla ludzi i dla zwierząt.

Wiosna przyniesie, niektórym zodiakalnym Wagom miłe niespodzianki. Być może zostaną uleczone, jakieś stare chore sprawy, które jakby nie było, spędzały Wam sen z powiek. Może to dotyczyć spraw uczuciowych jak i spraw zawodowych. Być może jakieś stare toksyczne związki zostaną uleczone, albo poprzez definitywne rozstanie lub przez dobre ułożenie się wzajemnych relacji. Mogą to być związki partner życiowy, partnerka ale też matka, dziecko lub układy towarzyskie. Czyli czekają Was miłe rozstania, bo dojdziecie do wniosku, że tak właśnie być powinno, lub dozgonne pogodzenie się i rozpoczęcie nowego etapu. W sprawach zawodowych również poprawa, albo przez odejście do znalezionej, nowej pracy albo przez dobre, niespodziewane zmiany wewnątrz. Jednym słowem dziać się będzie wiele i dobrze się skończy.

Skorpiony

Wielkanocny Baranek

W tradycji chrześcijańskiej, Barankowi przypada bardzo ważne miejsce, ponieważ jest on jednym z najstarszych symboli Chrystusa. Symbolizuje ofiarę, czystość, odkupienie, niewinność, łagodność i pokorę. Chrześcijańska symbolika Baranka sięga swoimi korzeniami czasów dość odległych, jeszcze przedchrześcijańskich. Otóż stare semickie, koczownicze plemiona, aby uczcić czas nadchodzącej wiosny, pożegnać długą zimę, składały w ofierze nowo narodzone jagnię. Niestety, krew paschalnego jagnięcia jest znakiem zbawienia. U nas po prostu stawia się na stole wielkanocnego baranka, a zwyczaj ten został wprowadzony przez papieża Urbana w XIV wieku. Chciał on, aby wierni zasiadając do wielkanocnych stołów, nie zapomnieli o przesłaniu tego święta.

Wiosna przyniesie wielu zodiakalnym Skorpionom wybawienie od bieżących problemów. Może się zdarzyć, że  jakieś stare , trudne sprawy, staną się nieważne, lub znikną samoistnie. Przy czym, co najważniejsze, nie będziecie musieli za bardzo walczyć, wszystko przyjdzie do Was tak sobie, mimochodem, a szczególnie wtedy, gdy nabierzecie do pewnych spraw sporego dystansu. Może być tak, że coś sobie odpuścicie, raptem uznacie, że nie warto się trudzić zdobywaniem tego, czy owego i wtedy stanie się czarownie i magicznie, bo dostaniecie wreszcie upragniony cel. Tak to czasem bywa, że gdy na czymś przestaje nam zależeć, to raptem otrzymujemy tę rzecz do ręki. Istnieje też możliwość uzyskania przez Was nowego postrzegania rzeczywistości, staniecie się mniej drapieżni i łagodność będzie Waszym przewodnikiem.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Przekroczenie bramy

Zapowiadali, że przyjdzie taki czas, czas Wielkiego Przejścia - Przekroczenie Bramy, trudny czas. Mówili o tym filozofowie, mówili prorocy, mówili wizjonerzy, mówiły religie, mówili posłańcy starych kultur, starych cywilizacji, mówili i mówią o tym przedstawiciele różnych światów.. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »