Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Anioły

Lelahel i Achaiah

Autor Jancek, 15.04.2011


 21 – 25 kwietnia ACHAIAH (Serafiny)

Wytrwałość, zdolność bycia cierpliwym daje potężną siłę, męstwo oraz świadomość panowania nad emocjami. Kwintesencją Jego istoty jest myśl św. Pawła, zawarta w Liście do Koryntian (1 Kor. 13:4,13)- Miłość cierpliwa jest... Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość.

Ułatwia zrozumienie nauk, pozwalając uchwycić, przyswoić poprzez nasze ciało mentalne to, co udało nam się uzyskać samą intuicją. Pomaga skontaktować się z Devami wielkich jezior i lasów wysokogórskich. Wymaga doskonalenia umiejętności panowania nad emocjami, rozróżniania i przenikliwości.

Przypomina o przestrzeganiu i mówieniu prawdy wobec siebie i innych, także ostrzega przed oszukiwaniem w związkach, zarówno przyjacielskich, jak i powstałych na gruncie zawodowym. Przekazuje umiejętność powściągania gniewu.

Pragnie, aby jego podopieczni stali się Posłańcami Jam Jest, poprzez słowa, pisma, czyny. Z tego powodu szczególną opieką otacza ludzi pióra w szerokim słowa tego znaczeniu - zwłaszcza po, bardów, minstreli, a także tych, którzy są budzącymi świadomość. Pomaga w rozwoju ideałów mistycznych, artystycznych, intelektualnych.

Zwraca baczną uwagę na te osoby, które mają dar bycia medium, by nie wpadły w iluzje niskiego astralu bądź w poziomy spirytystyczne.

Inteligencja i zrozumienie. Praktyczny sens (poczucie, jasne postrzeganie, wnikliwość, rzeczywistości (realizm) i ostrej inteligencji. Jest Aniołem cierpliwości i dobroci. Odkrywca tajemnic i sekretów natury.

Odpowiadającym mu kamieniem jest agat.

Znajdź swojego Anioła Regenta:

Ayael i Habuhiah
Damabiah i Menakel

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Bratnie Dusze i Bliźniacze Płomienie: Duchowy Wymiar Miłości i Związków

Poszukiwanie miłości ? i tego doskonałego partnera ? jest w rzeczywistości poszukiwaniem pełni. Z ciepłem i mądrością, książka Bratnie Dusze i Bliźniacze Płomienie pomaga mężczyznom i kobietom zgłębiać duchowy wymiar związków i odkrywać nowe klucze do pełni i prawdziwej miłości. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »