Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Niezwykłe PATRONAT

Tajemnice Starożytnego Egiptu

Autor ezoter.pl, 13.04.2011


- Andrew Collins (Anglia): „Odkrycie podziemnego świata pod piramidami w Gizie”

Andrew Collins jest pisarzem popularnonaukowym i historycznym, autorem różnorodnych książek podważających nasze pojmowanie na temat przeszłości.  Wśród nich znajdują się m.in. Bogowie Edenu (1998), która ujawnia nam, że cywilizacja Egiptu jest o całe tysiąclecia starsza niż się powszechnie uważa; Gate­way to Atlantis (2000), która dowodzi, że platońska Atlantyda znajdowała się na terenie dzisiejszej Kuby i Bahamów; Beneath the Pyra­mids (2009), w której odkrywa i omawia zagubiony podziemny świat, ukryty pod Piramidami w Gizie. Andrew, urodzony w roku 1957, mieszka z żoną Sue w Marlborough w Wielkiej Brytanii.

Temat wykładu: Najstarsze inskrypcje wskazują na to, że pod powierzchnią obszaru otaczającego Sfinksa i piramidy w Gizie istniało coś w rodzaju rozległego systemu korytarzy. Zaginiony podziemny świat katakumb, który przez wiele stuleci owiany był wielką tajemnicą. 

W 2008 roku odkryto nieznany dotąd kompleks jaskiń, znajdujący się pod piramidami w Gizie - w samym cieniu wielkiej Piramidy. Kontrowersje będące skutkiem tego odkrycia dały pole do największej od lat debaty egiptologów, obejmującej ogólnoświatowe oświadczenia prasowe i przeciwstawne twierdzenia, telewizyjne programy reality show i oficjalne ekspedycje. Wszystko to przechodziło przez ręce Dr Zahi Hawassa, byłego szefa Najwyższej Rady Starożytności.

Jednym z odkrywców tych jaskiń jest autor książek historycznych i popularnonaukowych, Andrew Collins. Ujawni on przed nami fascynującą historię kryjącą się za tym znaleziskiem. Wejściem do podziemnych komnat okazało się zaciemnione wnętrze skromnego i dotychczas nieopisanego grobowca, umieszczonego na północnym klifie płaskowyżu Giza.

Ta zadziwiająca sieć komór i tuneli tworzy prawdziwe  podziemne miasto pod piramidami. Andrew Collins jako pierwszy zbadał to miejsce. Co dokładnie mówi nam to podziemne królestwo o piramidach, ich związku z gwiazdami i mitycznych początkach cywilizacji egipskiej? Istnieją mocne dowody, że ten podziemny kompleks istniał na długo przed Erą Piramid. Może także zawierać klucz do wyjaśnienia starodawnej legendy o istnieniu sekretnej komory tzw. „Sali Zapisów”, rzekomo znajdującej się w pobliżu Sfinksa.

Prelekcja Andrew Collinsa odbędzie się w języku angielskim z równoległym tłumaczeniem na język polski.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

EVERLASTING

EVERLASTING, to historia młodej dziewczyny, która wkracza w dorosły świat i bardzo chce realizować swoje marzenia. Na jej drodze pojawia się mężczyzna, z którym odkrywa wspólną pasję do odkrywania siebie poprzez tantrę. Niestety, jej nieposkromiony charakter prowadzi ją do kłopotów, które kończą się dla niej tragicznie. Pomimo ogromnej wrażliwości, nie zawsze jest w stanie zapanować nad swoją zmysłowością i magnetyzmem. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2019

Trzecie przejście Urana przez Medium Coeli i Słońce horoskopu chrztu Polski z 966 roku jest zapowiedzią widowiskowych zmian w kraju. Co nas jeszcze czeka w marcu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na najbliższy miesiąc.
więcej »