Powrót
Waga

Horoskop - Waga

22.9 - 23.10

Rok 2024

Po kilku latach wstrząsów, zawirowań i kryzysów wreszcie wpływasz do spokojnego portu. Przed tobą przyjemny i sympatyczny rok, z niewielkimi tylko incydentami i zawirowaniami. Jest więc szansa na to, że odpoczniesz, wyciszysz się, odzyskasz poczucie równowagi i balansu, co dla zodiakalnej Wagi jest kwestią pierwszorzędną. Spokojne lata mogą być jednak pułapką. Łatwo bowiem o rozleniwienie, nicnierobienie, stagnację i zastój. Uchroni cię przed tym fantastyczny trygon Jowisza, dzięki któremu w twoje ręce wpadnie wiele atrakcyjnych okazji, możliwości i kuszących propozycji. Byłoby grzechem z nich nie skorzystać. Świetna passa zaczyna się już w czerwcu, więc w drugiej połowie roku możesz się rozkręcić na dobre. Najlepsze chwile czekają urodzonych między 23 a 27 września. Trygon Plutona pozwoli wam odrobić straty, odzyskać stracony czas, dotrzeć do tych zasobów, potencjałów i źródła mocy, z których nawet sobie nie zdawaliście sprawy.

Kalendarium
Styczniowa kwadratura Marsa nie zapowiada przyjemnego startu w nowy rok. Poczucie presji i stres przypomną o starych problemach i niezałatwionych sprawach. Poprawa nadejdzie szybko. W lutym i w marcu będziesz pod pomyślnym i szczęśliwym wpływem trygona Marsa, co sprawi, że zima – nielubiana przez ciebie pora roku – minie ci lekko, spokojnie i beztrosko. Ostry kryzys dopadnie cię w maju. Opozycja Marsa ostrzega przed kumulacją umysłowy, naukowych i zawodowych wyzwań. Nie najlepiej się będzie również układać na polu rodzinnym i w związku. Ten trudny czas nie potrwa jednak długo. Już w czerwcu dostajesz się pod szczęśliwe działanie trygona Jowisza. W lipcu i w sierpniu do opiekuńczych wpływów Jowisza dojdzie trygon Marsa. Tegoroczne wakacje zapowiadają się zatem, jako jedne z najlepszych i najprzyjemniejszych w twoim życiu. Problemy wrócą we wrześniu i w październiku. Kwadratura Marsa pogoni cię do galopu i działania. Jednak Jowisz konsekwentnie będzie cię chronić i wspierać.

Energia, zdrowie
Dla tych, którzy przeszli ostatnio przez zdrowotny i emocjonalny kryzys, czekający was rok będzie niczym błogosławieństwo. Poprawa samopoczucia i regeneracja organizmu przebiegać będą w spektakularnej formie. Sprawność odzyska wasz układ immunologiczny i system krążenia. Lepszy wygląd, lepsza cera, stabilizacja wagi i wzrost masy mięśniowej będzie wsparciem w rehabilitacji i w sporcie.

Praca, finanse, interesy
Uda ci się w tym roku wyjątkowa sztuka. Całkowicie bezwysiłkowo, bez stresu, gonitwy, presji i walki osiągniesz wyniki, o jakich jeszcze niedawno można było tylko marzyć. Kluczem do sukcesu będzie lekkość, kreatywność, uruchomienie umysłu i emocjonalnej inteligencji. W ostrej rywalizacji i w walce niewiele zdziałasz. Stawiaj zatem na zasoby ludzkie, na synergię i na potencjał współpracy.

Miłość, związki, dom
Spokojne lata są idealne dla miłości i uczuć. Przed tobą zatem bardzo przyjemny i wesoły czas. Kluczem do sukcesu w relacjach nie będzie jednak ślepy los i szczęście. Zdarzy się to dzięki twojemu odprężeniu, odpuszczeniu, zwolnieniu obrotów. Miłość lubi lenistwo, wolny czas, dystans, lekkość i refleksję. To ty będziesz o wszystkim decydować, a nie ktoś kto łaskawie okaże ci zainteresowanie.

Pani Waga
Od zawsze czułaś swój twórczy, artystyczny potencjał. Jednak codzienny pośpiech i twarda rzeczywistość nie pozwoliły ci podążyć za swoim powołaniem. Teraz będzie to możliwie, więc szerokimi garściami będziesz czerpać ze skarbnicy inspiracji, mądrości i wiedzy.

Pan Waga
Zwykle człowiek nie wie, że żyje w dobrych czasach. Przypomina o tym sobie dopiero po latach. Doceń zatem te wyjątkowe chwile. Będziesz bowiem w stanie realizować swój potencjał, swoje powołanie i przeznaczenie. Ten rok pomoże ci zbudować fundament przyszłych sukcesów, poprzez lekkość, łagodność oraz kontakt z własną duszą.

Praca i finanse Praca i finanse
5 / 5 star star star star star
Miłość i związki Miłość i związki
5 / 5 star star star star star
Kondycja i zdrowie Kondycja i zdrowie
4 / 5 star star star star star
Nauka i umysł Nauka i umysł
5 / 5 star star star star star
Horoskop 2024