Powrót
Waga

Horoskop - Waga

22.9 - 23.10

Rok 2023

Masz serdecznie dość zmagań, walki, ciężkich, spektakularnych życiowych zwrotów. Marzy ci się spokojny, pozbawiony dramaturgii rok. I jest szansa, że przynajmniej w dużej części taki właśnie on będzie. To zarazem szansa, ale i pułapka. Uda ci się bowiem odetchnąć, odzyskać poczucie stabilizacji i balansu. Jednak święty spokój od stagnacji i zastoju oddziela cienka granica, więc jakaś mała porcja wyzwań dobrze ci zrobi. Te właśnie trudności i – na szczęście – małe komplikacje zapowiada opozycja Jowisza. Zmusi cię to do umysłowej gimnastyki, kreatywności i większej elastyczności. Najlepsze chwile czekają urodzonych między 23 a 26 września. Trygon Plutona, którego działanie poczujecie wiosną, pomoże wam wyzwolić się ze starych schematów, dzięki czemu zrobicie wielki krok naprzód. Jednak urodzeni między 19 a 23 października nadal odczuwają twarde, kryzysowe działanie kwadratury Plutona, która zamyka czas bólu, cierpienia i strat.

Kalendarium
Zima nie jest waszą ulubiona porą roku, ale to właśnie w styczniu i w lutym czekają was najlepsze, najprzyjemniejsze, a zarazem najbardziej dynamiczne dni. Trygony Marsa i Saturna pomogą wam pokonać swoje słabości, lęki, pasywność, lenistwo i potrzebę wygody. Kryzys dopadnie was w kwietniu i w maju. Kwadratura Marsa oraz opozycja Jowisza każą zapomnieć o tym, że ze wszystkimi da się dogadać, ułożyć i pogodzić. Są chwile, gdy trzeba użyć twardych argumentów, ostro się postawić, głośno krzyknąć, palnąć ręką w stół. Druga połowa roku przyniesie zdecydowane uspokojenie i powrót do twojego ulubionego stanu harmonii i równowagi. Jedynym, ale za to, niezwykle dynamicznym i bojowym momentem, będzie wrzesień. Koniunkcja Marsa wyzwoli potężną dawkę energii i pasji, jakiej na co dzień rzadko kto w tobie widuje.

Energia, zdrowie
Niewiele rzeczy będzie w stanie popsuć twoje samopoczucie, nastrój i kondycję. Zimę przetrwasz w bardzo dobrej formie. Jedynie wiosną mogą wyjść na światło dzienne stare problemy. Nadmiar słodyczy, śmieciowe jedzenie i brak ruchu zamienią się na sporą nadwagę, więc warto się wtedy wziąć za siebie. Wrześniowe wakacje będą dobrym pomysłem. Masz wtedy szansę porządnie naładować akumulatory.

Praca, finanse, interesy
I choć wokół panuje ekonomiczny pesymizm, to jeszcze tego tak mocno nie odczujesz. Pierwsze trzy miesiące roku będą dla ciebie bardzo dobre. Finansowa mizeria, dotkliwy spadek dochodów i niedomykający się budżet dokuczą ci mocno w kwietniu i w maju. Kryzys jednak nie będzie specjalnie głęboki i długi. W połowie roku nadejdzie stabilizacja, więc odzyskasz kontrolę nad pieniędzmi.

Miłość, związki, dom
Miłe, sympatyczne i przyjemne perspektywy w relacjach uczuciowych to dla ciebie nieoceniona wartość. Rok w związku pod znakiem spokoju dla innych może oznaczać stagnację. Dla ciebie to wielkie szczęście. Jednak wiosną w stabilnych i przewidywalnych układach z bliskimi może mocno zazgrzytać. Zmysłowe i seksualne przebudzenie czeka cię zaś jesienią. Szykuje się niesamowita miłosna przygoda.

Pani Waga
Pierwsze trzy miesiące roku będą mieć kluczowe znaczenie dla tego, jak będzie wyglądała reszta roku. Postaraj się zadbać o swoje kobiece potrzeby, ale nie bój się wyzwań i ryzyka, zwłaszcza w miłości i seksie. Jesienią zafunduj sobie romantyczny wyjazd z ukochanym lub otwórz się na nową relację.

Pan Waga
Jeśli masz poczucie, że w minionych latach dałeś z siebie wszystko, że przekraczałeś swoje granice i pracowałeś na sto procent, pozwól sobie w tym roku na chwilę wytchnienia. Gdy minie aktywna wiosna, zrób sobie dłuższą przerwę, zwolnij obroty. Jedynym wyjątkiem jest wrzesień, gdzie warto nacisnąć gaz do dechy.

Praca i finanse Praca i finanse
3 / 5 star star star star star
Miłość i związki Miłość i związki
3 / 5 star star star star star
Kondycja i zdrowie Kondycja i zdrowie
3 / 5 star star star star star
Nauka i umysł Nauka i umysł
2 / 5 star star star star star
Horoskop 2024