Powrót
Skorpion

Horoskop - Skorpion

23.10 - 22.11

Rok 2024

By móc dowiedzieć się, kim naprawdę jesteś, trzeba cię obserwować wtedy, gdy stoisz na granicy, na progu, wobec trudnych decyzji, ale też pomyślnych doświadczeń i wyzwań. Tego typu wrota możliwości będą się w tym roku otwierać kilkukrotnie. Przez kilka pierwszych miesięcy tego roku musisz się liczyć z dużą dawką zaskakujących zmian, które mocno będą komplikować ci życie. Opozycja Jowisza kusić będzie obfitością ciekawych pomysłów i propozycji, z których niewiele wyniknie. Bardzo dobry czas czeka urodzonych w I i II dekadzie znaku. Trygon Saturna wprowadzi w waszym pełnym dramatycznych zwrotów życiu dużą porcję spokoju. Budowanie i kreacja zaowocuje wreszcie czymś trwałym, stabilnym i mocnym. Trudne chwile czekają urodzonych w III dekadzie znaku. Opozycja Urana sprawia, że zaliczacie serię wstrząsów. Nie dotyczy to jednak urodzonych między 16 a 20 listopada. Trygon Neptuna pozwoli wam zachować dystans do chwiejnych wpływów losu.

Kalendarium
Pierwsze dwa miesiące to zapowiedź serii nieprzyjemnych wstrząsów, zawirowań i wyzwań. Do opozycji Jowisza i Urana dołączy kwadratura Marsa, więc gdy noworoczny szampan wyparuje z głowy, życie szybko weźmie cię do galopu. Znacznie przyjemniej zrobi się na wiosnę. Szczególnie miły będzie kwiecień. Trygon Marsa uspokoi emocje, pomoże stanąć na nogi, poprawi humor i nastrój. Najtrudniejszym momentem roku będzie czerwiec i lipiec, na co duży wpływ ma opozycja Marsa. Zamiast więc walczyć, zmagać się i ostro rywalizować, lepiej sobie zafunduj dłuższe wakacje i odpoczynek. We wrześniu i w październiku trygon Marsa przyniesie lekkość, luz i komfort. To zatem najlepszy czas na duże batalie i trudne zmagania. Sukcesy osiągać będziesz bez większego wysiłku i poświęceń. Ostatnie dwa miesiące roku znów przyniosą sporą dawkę zawirowań. Kwadratura Marsa zmusi cię do tego, by spojrzeć prawdzie w oczy i zrobić radykalne porządki.

Energia, zdrowie
Mimo, że czeka cię rok pełen wrażeń, wyzwań i mocnych batalii, nie będziesz narzekać na formę i kondycję. Bardzo dobrze poradzisz sobie również z emocjami zachowując spokój i wewnętrzną równowagę. Zimą, w wakacje i pod koniec roku musisz jednak zwolnić obroty. Pokusa, by pójść na ostro, by ruszyć w bój, może być kusząca. Cena za to będzie jednak zbyt wysoka. Wiosną i jesienią przyda ci się rehabilitacja lub oczyszczająca z toksyn kuracja.

Praca, finanse, interesy
Twoja sytuacja zawodowa, stan posiadania oraz sfera realizacji ważnych życiowych planów będą się zmieniać, niczym w kalejdoskopie. Ten rok przetestuje twoje potencjały, sposób myślenia i umiejętności zarządzania. Musisz się więc liczyć ze sporymi zawirowaniami, a nawet chwilowymi kryzysami. Jednak poradzisz sobie z nimi doskonale, a potencjalne straty zamienisz na zyski i sukcesy.

Miłość, związki, dom
Nie ma mowy o spokoju i stabilizacji na polu miłosnym. Przed tobą zatem burzliwy, pełen dramaturgii i silnych emocji czas. Nie zabraknie jednak pasji, namiętności i zmysłowych podbojów. To sprzyja seksualnym doświadczeniom, romansom i przygodom. Trudniej zaś będzie o budowanie związku oraz zakładanie rodziny. Jeśli jednak dobrze ci ze swoim partnerem, taki nieco szalony rok pomoże wam odkryć swoje prawdziwe miłosne potrzeby.

Pani Skorpion
Na twojej drodze stanie ktoś, kto sprawi, że będziesz musiała gruntownie zmienić swoje życie. Nowa znajomość, przyjaźń, płomienny romans lub szalona przygoda erotyczna obudzi silne tęsknoty i pragnienia, ale niekoniecznie zaowocuje w postaci trwałego związku lub stabilnej relacji.

Pan Skorpion
Pozwól na to, by się obudził w tobie bohater. Nie musi to oznaczać, że masz toczyć wyniszczające spory i konflikty. Masz być wojownikiem walczącym ze swoimi słabościami, lekami i cieniami. Wyjdź zatem ze strefy komfortu, zrób coś, co nie leży w twojej naturze, zmierz się z czymś trudnym i ryzykownym.

Praca i finanse Praca i finanse
4 / 5 star star star star star
Miłość i związki Miłość i związki
2 / 5 star star star star star
Kondycja i zdrowie Kondycja i zdrowie
4 / 5 star star star star star
Nauka i umysł Nauka i umysł
3 / 5 star star star star star
Horoskop 2024