Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 21.06 - 27.06

Autor Piotr Gibaszewski

Pewne uspokojenie sytuacji, jakiego możesz się spodziewać w najbliższych dniach, warto wykorzystać na to, by wreszcie odpocząć po bardzo nerwowej i intensywnej końcówce wiosny. I choć nie czekają Cię całkowicie leniwe i spokojne wakacje, to jednak nie będziesz narzekać. Koniunkcja Merkurego oraz sekstyl Marsa sprawiają, że zamierzasz spędzić czas twórczo, aktywnie, produktywnie, choć zarazem wesoło, przyjemnie, bez zbędnego stresu, nerwów i kłopotów. I choć może wydawać się to niemożliwe, to jednak uda Ci się doskonale pogodzić swoje ambicje zawodowe, ciekawe plany związane z nową wiedzą i nauką z potrzebą wakacyjnego odpoczynku, luzu i zabawy. Jednak by tak się stało, musisz uczynić kilka ważnych kroków. Po pierwsze zrób solidny i dobrze przemyślany plan. Zdecyduj, co chcesz zrobić z urlopem, gdzie chcesz pojechać, z kim masz zamiar spędzić miłe chwile. Kwadratura Jowisza sugeruje, że warto odpuścić sobie coś, co jest nierealne, złudne lub na co po prostu Cię nie stać.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 21-27.06
Co nas czeka w tym tygodniu. 21-27.06
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 22.06
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Czerwiec
Mimo, że ten rok do łatwych nie należy, a mącące w głowie, nieprzyjemne wpływy kwadratury Jowisza i Neptuna nie ułatwiają Ci życia, to jednak bardzo dobrze sobie poradzisz z... »
Roczny: 2021
I choć na świecie jest niespokojnie, a negatywne wieści bombardują nas ze wszystkich stron, dla ciebie – jakby na przekór – zaczynają się fantastycznie dni. Przed tobą rok... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Terapie kwantowe (5) Zagadka nieśmiertelności cz. 2

Wiele osób twierdzi, że na telepatię, telekinezę czy prekognicję nie ma dowodów naukowych, jednak rzeczywistość jest inna. Dr Danuta Adamska-Rutkowska uważa, że świadomość nie jest abstrakcją, ponieważ doskonale zdajemy sobie wszyscy sprawę z jej istnienia, zatem musi być wpisana w naturę i mechanizmy funkcjonowania rzeczywistości. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »