Powrót
Bliźnięta

Horoskop - Bliźnięta

20.5 - 21.6

Rok 2024

Ostatnio nie wiedzie się wam najlepiej. Ostry kryzys, masę problemów, nawał spraw, trosk i zmartwień przyniosła kwadratura Saturna i Neptuna. W wielu dziedzinach i sferach życia zaczęły ujawniać się słabości, braki i deficyty, a wiatr mocno wam zaczął wiać w oczy. Czy to zatem koniec dobrej hossy z minionych lat? Wręcz przeciwnie! I choć chwilami będzie pod górkę, choć czasem przyjdzie się wam zmierzyć z dużymi wyzwaniami, to jednak sytuacja zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. W połowie roku dostajecie się bowiem pod niezwykle pomyślny i szczęśliwy wpływ koniunkcji Jowisza, co zapowiada spektakularną zmianę, zdecydowaną poprawę sytuacji oraz odzyskanie poczucia kontroli nad tym, co zaczęło się wam niebezpiecznie wymykać z rąk. Najlepsze chwile czekają urodzonych między 21 a 25 maja. Trygon Plutona podziała na was, jak ożywczy łyk zimnej wody w upalny dzień. To szansa na odbudowę po porażkach, stratach i rozczarowaniach oraz definitywne zamknięcie starego etapu życia.

Kalendarium
I choć zima nie jest twoją ulubioną porą roku, to masz szansę przetrwać ją w bardzo dobrej formie i na wysokich obrotach. Trygon Marsa sprawia, że wykorzystasz ten czas na twórcze przedsięwzięcia, nowe projekty i zadania. Najtrudniejszym momentem roku nieoczekiwanie może okazać się kwiecień. Kwadratura Marsa zapowiada wiosenny kryzys, który na szczęście nie potrwa długo. Już w czerwcu nadejdzie upragniona zmiana, przyspieszenie i poprawa sytuacji. Doskonała hossa potrwa do końca roku. Dzięki Jowiszowi zrobisz duży krok naprzód i rozwiążesz wiele swoich problemów. Najlepszym, najbardziej aktywnym i twórczym okresem roku będą wakacje. Mobilizujące wpływy koniunkcji Marsa wzmocnione wpływami Jowisza pozwolą ci zrealizować te cele, marzenia i wizje, które były nierealistyczne i nieosiągalne. Daleki wyjazd, egzotyczne podróże, duże, ambitne inwestycje i interesy pozwolą ci rozwinąć skrzydła i uwierzyć w swój potencjał.

Energia, zdrowie
Po długim okresie niedomagań, gorszej kondycji i emocjonalnych kryzysów nadciągają pomyślne zmiany. Możecie zatem liczyć na zdecydowaną i spektakularną poprawę samopoczucia, stanu ducha i ciała. Ma to szczególnie duże znaczenie dla tych z was, którzy długo chorowali, przechodzili przez męczące i inwazyjne zabiegi lecznicze i rehabilitację. Powrót do formy będzie widowiskowy i spektakularny.

Praca, finanse, interesy
Ci z was, którzy mają za sobą zawodowe niepowodzenia, straty i porażki, nie mogą się poddawać. Jesteście bowiem zaledwie kilka kroków przed metą. Uruchomiona energia, przeprowadzony bolesny proces naprawczy i spłacanie długów zaczyna przynosić efekty. Skupcie się jednak nie tylko na sprzątaniu, ale również na rozwoju. To świetny czas na zmianę pracy, otwarcie własnego biznesu, nowe, ambitne projekty i inwestycje.

Miłość, związki, dom
Zaczynacie nowy etap życia wypełnionego nadzieją i wiarą w pomyślną przyszłość. Stawać na nogi zaczną ci z was, którzy mają za sobą bolesne rozstania i miłosne rozczarowania. Proces rozliczania się z przeszłością zmierza do końca, więc warto się rozglądać za kimś nowym. To bardzo dobry czas zarówno na przygody, randki i erotyczne podboje, jak również na budowanie trwałego, stabilnego związku i zakładanie rodziny.

Pani Bliźnięta
Definitywnie skończył się ten etap twojego życia, w którym to inni podejmowali za ciebie decyzje i mówili ci, co powinnaś uczynić ze swoim losem. Teraz to ty masz przejąć pełną kontrolę nad swoim przeznaczeniem. Pokaż, co potrafisz. Przekrocz swoje ograniczenia i bariery. Pokonaj stare kompleksy i lęki.

Pan Bliźnięta
Ostatnie lata nauczyły cię, że poświęcenia, harówka i znój to nie jest twój żywioł. Marzysz o tym, by powrócić do tego, co zawsze było twoim atutem – do lekkości, luzu, spontaniczności, wolności i kreatywnych pomysłów. Zrozumiałeś zatem znaną sentencję: „pracuj mądrze, a nie ciężko”.

Praca i finanse Praca i finanse
4 / 5 star star star star star
Miłość i związki Miłość i związki
3 / 5 star star star star star
Kondycja i zdrowie Kondycja i zdrowie
4 / 5 star star star star star
Nauka i umysł Nauka i umysł
5 / 5 star star star star star
Horoskop 2024