Powrót
Bliźnięta

Horoskop - Bliźnięta

20.5 - 21.6

Rok 2023

Urodzeni w I dekadzie znaku muszą stawić czoła nielichym wyzwaniom, które zapowiada kwadratura Saturna. Rok 2023 będzie zatem dla was trudny, meczący, pracowity i znojny. Wasz spryt, inteligencja i błyskotliwość na niewiele się zda, gdyż tym razem po prostu trzeba posprzątać po bałaganie, który od dawna się nawarstwiał. Nie da się dłużej udawać, że wszystko jest w porządku, że problemy rozwiążą się same. Trudne chwile czekają również urodzonych między 12 a 19 czerwca. Kwadratura Neptuna pod znakiem zapytania postawi sens tego, co dotychczas robiliście, jakie przyjmowaliście strategie i wybory. Poczucie zwątpienia, zagubienia i chaosu zmusza do głębokich przemyśleń, rozwagi, postawienia na mądrość i doświadczenie. Wsparciem dla urodzonych w III dekadzie znaku będzie trygon Saturna, który pomoże wam w świetnym stylu przepłynąć przez wzburzony ocean, jakim stała się otaczająca was rzeczywistość ekonomiczna, polityczna i społeczna.

Kalendarium
I choć nie przepadasz za zimą, to właśnie pierwsze trzy miesiące roku będą dla ciebie najbardziej efektywne, dynamiczne, aktywne i pomyślne. Koniunkcja Marsa oraz trygon Saturna pomogą ci – wbrew temu, co się dzieje na świecie – osiągnąć wiele sukcesów. Po raz kolejny udowodnisz, że twój znak zodiaku jest mistrzem świata czasów chaosu, kryzysu, wstrząsów i katastrof. Twoja elastyczność, kreatywność i twórcza inteligencja pomogą ci znaleźć receptę na przeżycie ciężkich dla innych ludzi chwil. Zderzenie z prawdą jednak przyjdzie. Wiosną dostajesz się pod nieprzyjemny i kryzysowy wpływ kwadratury Saturna, co zapowiada zaciskanie pasa i pogorszenie sytuacji. Wypalenie, zmęczenie i umysłowa niemoc mocno dadzą ci się we znaki. Najtrudniejszym momentem roku będą wakacje. Kwadratura Marsa sugeruje, że wtedy warto sobie wszystko odpuścić i zrobić dłuższą przerwę. We wrześniu, dzięki trygonowi Marsa, poczujesz przypływ nadziei i optymizmu. Ostatnie tygodnie roku, na skutek opozycji Marsa, znów mocno obniżą loty zapowiadając czas walki, zmagań i ostrej konfrontacji z życiowymi problemami.

Energia, zdrowie
Dobrze wykorzystaj czas zimy, wzmacniaj organizm, trenuj ciało i umysł, gdyż zgromadzona przez ten czas energia będzie ci potrzebna na trudniejsze chwile w kolejnych miesiącach roku. Jeśli poczujesz, że siada ci forma i sypie się nastój, musisz zwolnić obroty, przestawić się na znacznie spokojniejszy tryb. Wsłuchuj się w sygnały płynące z organizmu, dużo wypoczywaj, więcej śpij i mniej pracuj.

Praca, finanse, interesy
Pierwsze miesiące będą dla ciebie bardzo dobre, więc jest duża szansa, że dręczący świat kryzys będzie cię omijać szerokim łukiem. Problemy jednak pojawią się później. Konieczność dokonania ostrych cięć w wydatkach i inwestycjach zmuci cię do przestawienia na tryb oszczędnościowy. Jednak desperackie rzucanie się w wir pracy też może być bez sensu. Zadbaj zatem o wysoką efektywność i nie baw się zagonionego robotą pracoholika.

Miłość, związki, dom
Erotyczne przygody i miłosne wrażenia zwykle kojarzą się nam z wiosną lub latem. Jednak w tym roku najlepszy czas w uczuciach wyjątkowo czeka cię zimą. W kolejnych miesiącach roku poczujesz, jak piach zaczyna sypać się w tryby miłosnej maszyny. Z związku zacznie się robić nieprzyjemnie, nerwowo i niespokojnie. W wakacje może dojść do dużego kryzysu, więc dbaj o bliskość i dobrą komunikację partnerską.

Pani Bliźnięta
Twoja przekorna natura odczuwa niechęć do wypełniania tradycyjnych kobiecych obowiązków i zadań. Jednak życie pokaże ci, że rodzinna wspólnota, bliskość i więzi mogą mieć niezwykle pozytywny wpływ na psychikę i zdrowie. To nie rezygnacja z wolności, to szansa na odzyskanie balansu duszy i ciała.

Pan Bliźnięta
Dostajesz coraz więcej sygnałów, że wyczerpują się dotychczasowe zasoby i możliwości – zawodowe, towarzyskie i miłosne. Być może czeka cię decyzja o ruszeniu w podróż wojownika, który musi się zmierzyć ze swoimi demonami i słabościami. Zmiana pracy, emigracja zarobkowa lub rozwód stają się koniecznością.

Praca i finanse Praca i finanse
3 / 5 star star star star star
Miłość i związki Miłość i związki
2 / 5 star star star star star
Kondycja i zdrowie Kondycja i zdrowie
3 / 5 star star star star star
Nauka i umysł Nauka i umysł
2 / 5 star star star star star