Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 25.10 - 31.10

Autor Piotr Gibaszewski

To wyśmienite dni na erotyczne podboje, towarzyskie spotkania i kontakty z erotycznym podtekstem. Koniunkcje Merkurego i Marsa oraz trygon Jowisza naładują Cię pozytywną energią, mocą, wzmocnią poczucie pewności siebie i wiarę w swój potencjał. Możesz więc liczyć na doskonałą zabawę, miłe zmysłowe przygody, odprężający, spokojny, relaksujący ciało i ducha seks. Nie pora na jakieś szalone ekscesy lub ryzykowne zagrania, bo to nie w Twoim stylu, ale jeśli chcesz spędzić wesoło i przyjemnie czas z kimś, kogo lubisz, kto Ci się podoba i na kogo masz ochotę, zaaranżuj spotkanie, wspólną kolację przy świecach. Niech wygrywa nastrój, lekkie, sympatyczne emocje, zmysłowość i podniecenie. Niech ochota na seks wypłynie z Was obojga. Zaciąganie kogoś do łóżka na siłę na niewiele się da, gdyż niczego w ten sposób nie ugrasz. Klucz leży w emocjach i w energii. Jeśli rozmawiając ze swoją sympatią poczujesz, że atmosfera gęstnieje, a ktoś kto Ci się podoba, zaczyna mięknąć i słabnąć, nie warto tracić czasu. Delikatnie, grzecznie i kulturalnie, acz stanowczo powiedz, na co masz ochotę i czekaj na odpowiedź. Odmowy się nie spodziewaj.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 28.10
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Miesięczny: Październik
Nie przyjmujesz do wiadomości, że mamy już jesień. Fantastyczne, mobilizujące i motywujące do działania wpływy koniunkcji Marsa oraz trygonów Jowisza i Saturna sprawiają, że... »
Roczny: 2021
Ostatnie lata były dla ciebie niezwykle trudne, a kryzys – potężny. Poprawa sytuacji będzie jednak spektakularna i zdecydowana. Niemal na każdym polu i niemal w każdej dziedzinie życia... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Vademecum numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu

Liczby towarzyszą nam przez całe życie. Każda rzecz czy litera ma przyporządkowaną swoją liczbę. Ten kompletny przewodnik wprowadzi Cię w świat, gdzie poznasz ich ukryte znaczenie i symbolikę. Dzięki nim w logiczny sposób wyjaśnisz charakter, talenty, zdolności czy predyspozycje każdego człowieka. W tej książce znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o numerologii. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »