Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 20.08 - 26.08

Autor Piotr Gibaszewski

 

Zbieraj siły przed nowym sezonem. Nie jest to jeszcze czas w którym pokażesz wszystko, to co potrafisz. Kwadratura Marsa jest sygnałem, że Twoje ciało i umysł potrzebują odpoczynku i wyciszenia. Ale nie oznacza to bezczynności i lenistwa. Intensywnie pracuj nad tym, co daje ci siłę i energię. Czytaj motywującą, psychoterapeutyczną literaturę, rozmawiaj z przyjaciółmi i znajomymi. To także odpowiedni moment, by się rozglądać za ciekawszą pracą i bardziej ambitnymi zajęciami. Wysyłaj swoje oferty, listy motywacyjne, zachęcaj do wspólnych przedsięwzięć i interesów. Sporo wysiłku i stresu przyniosą przygotowania do zaległych egzaminów i nauka. Później jednak nie będzie czasu, by kupić się nad trudnymi tematami. Jednak jeśli planujesz kilka dni urlopu, niewielki wyjazd lub odpoczynek, to nie popełnisz błędu, gdyż w ten sposób też znajdziesz szansę na uporządkowanie umysłu i psychiki. W miłości zapowiada się całkiem sympatyczny czas. Koniunkcja Wenus wzmocni Twój czar, powab, wdzięk i urok osobisty.

 

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.08
Słońce wkracza w znak Panny, ale to nadal znak zodiaku lata, więc nie żegnamy jeszcze wakacji. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? Czy pogoda sprzyjać będzie plażowaniu, a nastroje będą nadal dopisywać? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.08
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Miesięczny: Sierpień
  To nie jest dla Was zbyt przyjemny i łatwy czas. Kwadratura Saturna i Plutona niosą z sobą mnóstwo trosk, problemów i kłopotów – zwłaszcza w sferze zawodowej... »
Roczny: 2018
Do starych problemów dojdą nowe, więc mimo pomyślnych zmian i pokonania wielu przeciwności, musisz się liczyć z dużymi wyzwaniami. Przed Tobą zatem trudny, chwilami męczący,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Obrona psychiczna dla początkujących! Konkurs!

Trudno jest znaleźć kogoś, kto czasami nie czułby się wykończony psychicznie, fizycznie, czy też emocjonalnie. Na szczęście możemy się chronić, otoczyć opieką zarówno siebie, nasze domy, jak i osoby, które kochamy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »