Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 30.01 - 05.02

Autor Piotr Gibaszewski

Wracasz wreszcie do formy po kilkutygodniowym zastoju i stagnacji. Trygony Słońca i Marsa mocno Cię rozruszają, rozkręcą i zmobilizują do działania. To dobry prognostyk przed czekającymi Cię trudnymi operacjami finansowymi, skomplikowanymi transakcjami, wdrażaniem w życie strategicznych przedsięwzięć i innowacji. Twój umysł odzyskuje moc i sprawność, więc doskonale sobie poradzisz z egzaminami na uczelni, świetnie wypadniesz na rozmowie kwalifikacyjnej, błyskotliwie przeprowadzisz biznesowe negocjacje i targi. Jednak uważaj, by nie przedobrzyć i nie przeszarżować. Kwadratura Merkurego oraz opozycja Jowisza są niczym ostrzegawczy znak zachęcający do wyjścia z kasyna po zaliczonej wygranej. Trzeba umieć odejść od stołu zadawalając się z osiągniętego sukcesu. I choć generalnie nie będziesz narzekać na zdrowie i nastrój, to jednak musisz uważać przed zbyt forsownymi działaniami, które mogłyby osłabić Twój organizm, gdyż środek zimy to czas, w którym łatwo złapać grypę.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 05.02
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Miesięczny: Lutego
Znajdujesz się w jednym z lepszych okresów tego roku. Trygony Marsa i Saturna sprawiają, że w lutym poczujesz ogromny przypływ energii, sił witalnych, poprawę samopoczucia i zdrowia.... »
Roczny: 2023
Masz serdecznie dość zmagań, walki, ciężkich, spektakularnych życiowych zwrotów. Marzy ci się spokojny, pozbawiony dramaturgii rok. I jest szansa, że przynajmniej w dużej części... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie Gamma. Jak w 5 minut wyeliminować z podświadomości ograniczające nas przekonania

Od naszych przekonań zależy wszystko, co nas w życiu spotyka. Ale są one jak góra lodowa.Jesteśmy świadomi jedynie w 10% z nich. Pozostałe 90% leży w podświadomości. Często więc nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakie one są i jaki mają wpływ na nasze życie. Dzięki Systemowi Uzdrawiania Gamma poznasz te przekonania, których nie jesteś świadomy i zdołasz je zmienić. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »