Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 30.11 - 06.12

Autor Piotr Gibaszewski

Nadchodzący tydzień będzie trudny i nieprzyjemny. Opozycja Marsa oraz kwadratura Jowisza nie dają szansy na szybkie i sprawne uporanie się z problemami, troskami i kłopotami, których teraz – w tych trudnych czasach pandemii nam nie brakuje. Musisz się liczyć ze sporymi przeciążeniami, stresem, zmęczeniem i wyczerpaniem. Wymagać to będzie od Ciebie szczególnej troski, uwagi i koncentracji – przede wszystkim nad swoim zdrowiem i stanem ducha. W związku z tym lepiej unikaj zbyt dużych przeciążeń, ciężkiej pracy i nadmiernego wysiłku, gdyż może się to dla Ciebie skończyć nie najlepiej. Łatwo bowiem teraz o przeziębienie, grypę, odnowienie starych kontuzji i urazów, oraz nasilenie się problemów emocjonalnych i psychicznych. Zamiast rozkręcać jakieś duże, ofensywne przedsięwzięcia, skup się na bieżących sprawach, zajmij się tym, co zwykle Ci umyka, skup się na swoich potrzebach, a także pomyśl o bliskich, rodzinie i partnerze. Nie musisz wszystkich zadawalać, nie musisz za wszelką cenę zabiegać o akceptację i uznanie. Bądź sobą i nie rób niczego wbrew swojej godności i poczuciu własnej wartości.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Prognoza na grudzień 2020
Prognoza na grudzień 2020
O jednym z najważniejszych wydarzeń roku - koniunkcji i ingresie Jowisza i Saturna w znak Wodnika, o zaćmieniu Słońca i jego konsekwencjach dla świata oraz krajowym zrywie kobiet i zmianach na scenie politycznej. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień 2020 »
 Twój horoskop

Dzienny: 03.12
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Miesięczny: Grudzień
Po tym koszmarnie ciężkim dla Ciebie roku spod znaku kryzysu i pandemii jest szansa na to, że solidnie odpoczniesz od pracy, stresu, codziennych problemów, obowiązków, zajęć i... »
Roczny: 2020
Kryzys ostatnich lat dał ci się mocno we znaki. Na szczęście na horyzoncie zaczyna świtać nadzieja, ale męczących huśtawek i zawirowań nie unikniesz. Będziesz bowiem pod wpływem... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jak się uchronić przed braniem na siebie czyjejś winy?

Każdy z nas ponosi odpowiedzialność za swoje życie. Ale nie dowiesz się tego, że ktoś odpowiada za swoje życie, jeżeli nie odkryjesz najpierw, że ty odpowiadasz za własne. Najpierw poznaj własną odpowiedzialność. Dzięki temu nie będziesz miał problemów, aby rozpoznać odpowiedzialność innych i nie winić się za ich porażki. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2020

O jednym z najważniejszych wydarzeń roku - koniunkcji i ingresie Jowisza i Saturna w znak Wodnika, o zaćmieniu Słońca i jego konsekwencjach dla świata oraz krajowym zrywie kobiet i zmianach na scenie politycznej. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień 2020
więcej »