Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 24.04 - 30.04

Autor Piotr Gibaszewski

Najbliższe dni zapowiadają się dla Ciebie doskonale – przede wszystkim na polu miłosnym i w kontaktach erotycznych. Trygon Marsa, oraz koniunkcja Jowisza, pozwolą Ci nawiązać wiele sympatycznych, miłych i ciepłych znajomości i przyjaźni, które sprawią, że Twoje życie towarzyskie wiele zyska, a Ty poczujesz się jak ryba w wodzie, zwłaszcza wtedy, gdy sobie uświadomisz, że otaczają Cię ludzie, z którymi masz świetne porozumienie, łączność i doskonałe relacje. I choć większość z nich zakończy się na poziomie koleżeństwa lub przyjaźni, to jednak jest szansa na to, że wśród tych osób znajdziesz kogoś, z kim poczujesz silną więź i niezwykłą bliskość. I choć kochasz wolność i niezależność, na Twojej drodze może stanąć ktoś, dla kogo chętnie zrezygnujesz z części autonomii i luzu. Zyskasz jednak poczucie bezpieczeństwa, stałości i oparcia. Opozycja Merkurego jednak każe się mocniej przyłożyć do przygotowań do ważnych egzaminów lub matury.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Prognoza wideo na maj 2017
Prognoza wideo na maj 2017
Uspokojenie na niebie przyniosło odwrót radykalnych trendów i politycznego szaleństwa. Czy na długo? O tym mówi Piotr Gibaszewski w swojej prognozie wideo na maj 2017. »
 Twój horoskop

Dzienny: 27.04
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Miesięczny: Kwiecień
Wykorzystaj ten niezwykle korzystny czas na to, by odrobić zaliczone w poprzednich miesiącach straty i by poprawić swoją zawodową i materialną stabilność. Doskonałe wpływy trygona Marsa,... »
Roczny: 2017
Po kilku latach nieustannych zmagań z przeciwnościami losu wreszcie możesz odetchnąć. Nadchodzący rok niesie zdecydowaną poprawę, która szybko przełoży się na serię... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Vademecum naturalnego zdrowia. Najskuteczniejsze metody oczyszczania i uzdrawiania organizmu.

Twój organizm jest z natury zaprogramowany na bycie zdrowym i pełnym energii witalnej przez cały czas trwania życia. Autorzy rzucają nowe światło na najpopularniejsze choroby i ukazują, w jaki sposób sami je wywołaliśmy poprzez nieświadome zaburzanie funkcjonowania poszczególnych organów. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza astrologiczna na kwiecień 2017

Horoskop II kadencji Tuska w Radzie UE, o horoskopie Brexitu, o przyczynach spadków notowań PiS i Kaczyńskiego, oraz o ostrej konfrontacji wokół siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej na półkrzyżu, oraz pełni. Zapraszamy do lektury prognozy na kwiecień.
więcej »