Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 14.08 - 20.08

Autor Piotr Gibaszewski

Nadziei na wakacyjną przygodę miłosną nie mogą tracić Ci z Was, którzy bardzo potrzebują seksu i erotycznych uciech. Sekstyl Marsa, oraz koniunkcja Jowisza, to ogromne wsparcie, przypływ optymizmu, a zarazem antidotum na tęsknotę serca. Przekonasz się, że warto było trochę poczekać, że rzucanie się na kogokolwiek to duży błąd i efekt poddawania się lękowi, który Ci podpowiada, że nie zdążysz, że coś Ci ucieknie, że stracisz jakąś wielką szansę. Pamiętaj o tym, że pojawienie się w naszym życiu kogoś nowego, nowej miłości i wielkiego uczucia nie jest kwestią przypadku, szczęścia i losu. Jest to efekt naszego otwarcia serca, luzu, dystansu i odprężenia. Jeśli wiec gorączkowo się rozglądasz za tym, by Cię ktoś poderwał, jeśli straszliwie Ci zależy na tym, by Cię ktoś pokochał, stanowczo oddalasz się od miłosnego szczęścia. Zacznij od siebie. Mów sobie ciepłe słowa, akceptuj swoje ciało, swój wygląd, swoje reakcje, zachowania i potrzeby erotyczne. Gdy już poczujesz, że wszystko jest z Tobą w porządku i gdy Ci już mniej będzie zależało na tym, by się ktoś pojawił – wtedy się pojawi.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 21-27.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 21-27.08
Wakacje zmierzają ku końcowi. Czy jest jeszcze szansa na miłą chwilę? O zaćmieniu Słońcu na nowiu, oraz wejściu Słońca w znak Panny. Zapraszamy do lektury raportu naszego astrologa Piotra Gibaszewskiego na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 19.08
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Miesięczny: Sierpień
Przed Tobą znakomity, pełen pozytywnych wrażeń, ale także realnych sukcesów i osiągnięć, miesiąc. Doskonałe wpływy koniunkcji Jowisza pozwolą Ci dokonać niemal cyrkowej sztuki,... »
Roczny: 2017
Po kilku latach nieustannych zmagań z przeciwnościami losu wreszcie możesz odetchnąć. Nadchodzący rok niesie zdecydowaną poprawę, która szybko przełoży się na serię... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Podróże duszy Douglas De Long

Czy chciałbyś zajrzeć za zasłonę przesłaniającą ci wspomnienia z poprzednich żyć i zobaczyć, przez jakie wcielenia podróżowała twoja dusza? Skorzystaj z mądrości, wiedzy i wspomnień gromadzonych podczas tej wędrówki i rozwijaj swoje duchowe życie badając przeszłe wcielenia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2017

Po tym, jak już nieco ochłonęliśmy pod lipcowym przebudzeniu "suwerena" czas na spokojniejsze, chłodniejsze analizy. Co się stało w lipcu w Polsce? Jakie będzie mieć to konsekwencje? Zapraszam do lektury mojej prognozy na sierpień 2017
więcej »