Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 17.12 - 23.12

Autor Piotr Gibaszewski

Pod znakiem doskonałego humoru, świetnego nastroju i samopoczucia zapowiada się dla Ciebie ten wyjątkowy, przedświąteczny tydzień. Nie zamierzasz tracić czasu na zakupowe szaleństwa, porządki i poświęcenie się dla rodziny. Przeciwnie. Sekstyl Jowisza obdarzając Cię dużą dawką pozytywnej energii zachęci Cię do szukania spokoju, luzu i odprężenia. Bardziej się będziesz nastawiać na towarzyskie relacje, kontakty i spotkania, niż nabijać sobie głowę rozmyślaniami o tym, co Cię czeka po nowym roku. Praca i zawodowe wyzwania nie będą żadnym obciążeniem, więc będziesz unikać, jak się tylko da, wszelkich dodatkowych zajęć i obowiązków. Szybko się okaże, że ta taktyka jest ma same zalety. Nie dość, że będziesz się lenić i dobrze bawić, to jeszcze czeka Cię spory przypływ finansowy i miłe niespodzianki. W weekend praktycznie zaczynają się już dla Ciebie święta, które rozpoczniesz z wielkim hukiem i przytupem.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Dla wszystkich czytelników! »
 Twój horoskop

Dzienny: 17.12
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Miesięczny: Grudzień
Urodzeni w ostatnich dniach znaku już nie mogą dłużej uciekać przed zrobieniem porządku ze swoimi emocjami. Powracająca opozycja Urana znów przypomni o starych problemach. Jej... »
Roczny: 2018
Do starych problemów dojdą nowe, więc mimo pomyślnych zmian i pokonania wielu przeciwności, musisz się liczyć z dużymi wyzwaniami. Przed Tobą zatem trudny, chwilami męczący,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Sok z młodego jęczmienia. Eliksir młodości i gwarancja zdrowia.

Jedna szklanka soku z młodego jęczmienia pobudzi Cię z rana bardziej niż kawa, a wypita między posiłkami doda dużo energii. Jeden taki koktajl dostarczy dwa razy więcej wapnia niż kubek mleka. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2018

O tym, jak wybuchają wojny, czyli konflikt na Morzu Czarnym, o ostrym półkrzyżu, nadciągającym kryzysie ekonomicznym - pierwsze podsumowania mijającego roku. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień 2018.
więcej »