Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 20.05 - 26.05

Autor Piotr Gibaszewski

Urodzeni w I dekadzie znaku szybko zejdą na ziemię po miłosnych uniesieniach i porywach serca. Kwadratura Marsa sprawia, że zapas romantyzmu i erotyczna euforia wyczerpią się tak nagle, jak gwałtownie i błyskotliwie pojawiły się wraz z wiosną. Ale to wcale nie musi oznaczać końca rozpoczętej niedawno przygody. Przeciwnie, to co ostatnio przeżyliście, wcale nie musi się zakończyć porażką lub niepowodzeniem. Skończył się bowiem pewien etap wzajemnych relacji, etap różowych okularów, który choć bardzo przyjemny, to jednak rzadko kiedy ma cokolwiek wspólnego z realiami i z rzeczywistością. Jeśli wykażecie się rozsądkiem i mądrością, macie szansę zatrzymać to, co pięknego zdarzyło się w Waszym życiu. Znakomite wpływy trygonów Słońca i Merkurego oraz sekstyla Jowisza pomogą Wam przejść do kolejnej fazy wzajemnych relacji, którą będzie tworzenie wspólnych planów, podejmowanie ważnych decyzji, szukanie tego, co ludzi łączy, nie zaś tego, co dzieli. Zrozumiecie, że seks i cielesne uciechy nie są w związku jedynym kluczem do szczęścia.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.05
Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.05
Po kilku bardzo suchych tygodniach nadeszła typowa majowa pogoda - deszczowa i burzowa. Niektórzy się cieszą, że natura odżywa. Inni zaś martwią, bo nie udają się pikniki i grille. Co nas czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze w swoim raporcie na nadchodzący tydzień nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.05
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Miesięczny: Maj
  Kwadratury Marsa, Saturna i Plutona sprawiają, że na głowę zwali Ci się masa pilnych spraw, a ogrom pracy, nawał zleceń, zadań i obowiązków łatwo może rozstroić Cię... »
Roczny: 2019
Kryzys ostatnich lat był dla ciebie niezwykle bolesny, trudny i męczący. I choć o jego definitywnym zakończeniu jeszcze nie można mówić, to jednak poprawa będzie wyraźnie... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Pływające pałace

Wśród balijskich atrakcji, oprócz świątyń i targowisk, szczególne miejsce zajmują także tzw. pływające pałace. Tirtagangga Water Garden i Taman Ujung Water Palace są zakątkiem odpoczynku od turystycznej i zatłoczonej części wyspy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na maj

Półkrzyż znaków zmiennych sprawia, że maj może okazać się jednym z kluczowych miesięcy roku 2019. Jakie konsekwencje przyniesie światu i Polsce ta konfiguracja? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na maj.
więcej »