Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 29.06 - 05.07

Autor Piotr Gibaszewski

Niezbyt przyjemnie zaczęły się dla Was wakacje, a o odpoczynku, dobrej zabawie i przyjemnościach możecie na razie zapomnieć. Kwadratury, Merkurego i Jowisza przynoszą nawał problemów, mnóstwo pracy, gonitwę myśli, nerwy i stres związane z ostatnimi ważnymi sprawami, które pozostały do załatwienia. Spięć i emocji nie unikniecie również na polu partnerskim i w związkach. Zamiast wesołego spędzania czasu we dwoje, przyjdzie Wam rozmawiać o rzeczach trudnych i skomplikowanych, które już od dłuższego czasu zatruwały Wasze relacje. Ale tak naprawdę to najlepszy moment na to, by zrobić porządek z tym, co było dla Was głównym źródłem trosk i zmartwień. Nawet niewielka kłótnia, spór i mocne słowa mogą działać uzdrawiająco na związek, gdyż lepsze są gorące emocje i namiętności, niż obojętność i uciekanie od siebie. Na szczęście trygon Wenus nie skąpić Wam będzie czułości partnera, więc szybko odzyskacie dobrą komunikację.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Prognoza wideo na lipiec 2020
Prognoza wideo na lipiec 2020
Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020. »
 Twój horoskop

Dzienny: 02.07
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Miesięczny: Lipiec
Niewesoło zapowiada się dla Ciebie początek wakacji. Opozycja Marsa oraz kwadratury Jowisza, Saturna i Plutona tworzą wyjątkowo męczący i nieprzyjemny układ, najmocniej dający się we... »
Roczny: 2020
Kryzys ostatnich lat dał ci się mocno we znaki. Na szczęście na horyzoncie zaczyna świtać nadzieja, ale męczących huśtawek i zawirowań nie unikniesz. Będziesz bowiem pod wpływem... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Meru ? harmonia w Twoim domu

Meru ? najbardziej tajemnicza i najpotężniejsza struktura we wszechświecie. Samo patrzenie na jej unikalne piękno budzi poczucie harmonii w osobie, która na nią patrzy. Meru jest uznawana w Vastu za najpotężniejszy i najbardziej perfekcyjny kształt geometryczny, który wnosi w każdy dom idealne poczucie harmonii oraz balansuje wszelkiego rodzaju energie. Przyciąga także pozytywne wibracje oraz? bogactwo. Pora dowiedzieć się więcej na ten temat! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »