Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 20.02 - 26.02

Autor Piotr Gibaszewski

Imponujące tempo i doskonałe wyniki w niemal każdej dziedzinie i sferze życia – to wspaniała perspektywa na te trudne zdrowotnie i emocjonalnie dni przedwiośnia. Zadowolenie z tego, co robisz, dobre samopoczucie, wysoki poziom energii i świetny humor zapewniają Ci wyśmienite wpływy trygonów Wenus i Marsa, oraz sekstyl Jowisza, co sprawia, że możesz liczyć na sukcesy i duże zyski w pracy i w interesach. Zainwestowany trud nie pójdzie na marne, więc śmiało możesz już planować kolejne przedsięwzięcia. Jeszcze więcej powodów do optymizmu i nadziej będziesz mieć na polu uczuciowym i w miłosnych kontaktach. To idealny czas na szukanie partnera, a zarazem odpowiedni moment, by się definitywnie pożegnać z przeszłością i starymi wspomnieniami. Przekonasz się, że nie jest to takie trudne. Jedynie kwadratura Słońca każe oszczędzać organizm i psychikę. Unikaj zbędnego ryzyka i nadmiernych przeciążeń, gdyż może się to skończyć kontuzją lub przeziębieniem.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Światowa Medytacja: Wierzymy w inny świat!
Światowa Medytacja: Wierzymy w inny świat!
Mamy wpływ na nasze życie i świat w którym chcemy żyć poprzez zmianę wibracji na naszej planecie. Wśród nas są nauczyciele, szamani, mistrzowie, ale przede wszystkim zwykli ludzie pragnący zmiany. »
 Twój horoskop

Dzienny: 24.02
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Luty
Nerwowość, pośpiech, codzienny stres i przeciążenia nie są czymś, co by Cię łatwo pokonało. Przeciwnie. Lubisz intensywne tempo życia, aktywność, ruch i wyzwania, które... »
Roczny: 2017
Wielu z Was, zwłaszcza urodzeni w III dekadzie znaku, przechodzi przez prawdziwy chrzest bojowy, oraz test wytrzymałości. Rok 2017 nie zapowiada się zatem wesoło. Koniunkcja Saturna mocno się... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Dusza Twojego domu

Każdy z nas chce mieć dom z duszą ? dom, w którym czujemy się naprawdę dobrze, spokojnie, radośnie i harmonijnie; dom, który jest pełen energii miłości, dobrobytu oraz zdrowia jego mieszkańców. Któż nie chciałby żyć w takim domu? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2017

Półkrzyż znaków kardynalnych, latawiec, zaćmienia Słońca i Księżyca, inauguracja Trumpa. Co nas zatem czeka w lutym? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na luty 2017.
więcej »