Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 26.06 - 02.07

Autor Piotr Gibaszewski

Wyjątkowo miło, wesoło, komfortowo, przyjemnie, a zarazem spokojnie, zapowiada się dla Ciebie ten tydzień. Sekstyl Jowisza pozwoli Ci szybko zapomnieć o wielu trudnych, przykrych i bolesnych chwilach z ostatnich tygodni i miesięcy. Jest to zarazem doskonała okazja do tego, by odpocząć, złapać kontakt z własnymi emocjami, uspokoić nerwy, wyciszyć się i odprężyć. Jeśli więc możesz, wyjeżdżaj na zasłużony urlop i wakacje. Mogą się one okazać wyjątkowe – bo bardzo wesołe, szczęśliwe i relaksujące. Jeśli jednak będziesz te dni spędzać w pracy, też nie będziesz mieć powodów do narzekania. Przekonasz się, że dopiero właśnie teraz doświadczysz poczucia komfortu związanego z wykonywanymi obowiązkami. Zrozumiesz, gdzie jest klucz do sukcesu. Że nie doświadczymy go stawiając na walkę i konfrontację, lecz że szczęście przychodzi do nas wtedy, gdy w naszej duszy i w naszym sercu zagości prawdziwy pokój i harmonia.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Uzdrawiające symbole. Praktyczne zastosowanie
Uzdrawiające symbole. Praktyczne zastosowanie
Ty też możesz wykorzystać sprawdzone znaki lecznicze z całego świata. Dzięki tej książce nauczysz się korzystać z uzdrawiających symboli, które możesz malować na bolących miejscach, przenosić ich energię na wodę czy też rysować na zdjęciach rentgenowskich. »
 Twój horoskop

Dzienny: 29.06
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Czerwiec
Czerwiec zapowiada się wyjątkowo intensywnie, ale też nerwowo i niespokojnie. Opozycja Marsa, oraz koniunkcja Saturna, sprawiają, że przed urlopem i wakacjami spiętrzą się najważniejsze... »
Roczny: 2017
Wielu z Was, zwłaszcza urodzeni w III dekadzie znaku, przechodzi przez prawdziwy chrzest bojowy, oraz test wytrzymałości. Rok 2017 nie zapowiada się zatem wesoło. Koniunkcja Saturna mocno się... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Problem braku samodeterminacji

Naszym największym wrogiem jest nasz własny nieukształtowany charakter. Zwłaszcza jedna cecha w tych charakterze sprawia nam tak wiele trudności: brak autodeterminacji lub samodyscypliny. Czekamy, aż poruszy nas coś lub ktoś - jakiś bodziec mniej lub bardziej święty albo świecki, w zależności od preferencji. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2017

O zwycięstwach i porażkach Władymira Putina w cyberwojnie, o horoskopie zaprzysiężenia Emmanuela Macrona, oraz o ponurych układach w horoskopie Polski. Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2017
więcej »