Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 23.05 - 29.05

Autor Piotr Gibaszewski

Tego tygodnia zmarnować po prostu nie wolno. Jesteś bowiem pod pomyślnym i sprzyjającym wpływem trygonów Wenus, Marsa i Jowisza, co sprawia, że w wielu dziedzinach i sferach życia doświadczysz sukcesów, zwycięstw, przyspieszenia, korzystnych, długo oczekiwanych zmian i przeobrażeń. Jednak losowi zawsze należy pomagać, więc jeśli masz wrażenie, że coś jest zamiecione pod dywan, że są jakieś stare, niezałatwione sprawy i problemy, które od dawna czekają na swój finał, bierz się do dzieła i nie czekaj na cud. Szybkie, sprawne i konkretne podjęcie ważnych decyzji zaowocuje serią wspaniałych wiadomości, przyjemnych niespodzianek, poprawą Twojej sytuacji zawodowej i stanu posiadania. To niemal idealny czas na zdawanie ciężkich i trudnych egzaminów, walkę o swoją pozycję w pracy, sportową i towarzyską rywalizację. Jednak opozycja Słońca przestrzega przez tym, by nie przeszarżować i nie szukać dróg na skróty.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 25.05
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Maj
Ten piękny, wiosenny miesiąc, naładuje Cię pozytywną energią, optymizmem i nadzieją. Znakomite wpływy trygona Jowisza sprawiają, że Twoje ciało i umysł będą pracować na wysokich... »
Roczny: 2022
Przed tobą całkiem niezły rok, choć zarazem nieco zwariowany, odrobinę szalony i pełen zmian. Sytuacja będzie się zmieniała, niczym w kalejdoskopie. Przypływ, postęp i sukcesy mieszać... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Zdrowa dusza. Nowe metody autoterapii.

Autorka prezentuje opracowaną przez siebie metodę pracy nad emocjami i wynikające z niej możliwości rozwoju. Wyjaśnia wpływ czakr na poszczególne narządy oraz podaje przykłady wydarzeń, które mogły zakłócić przepływ energii w centrach energetycznych. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »