Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 10.08 - 16.08

Autor Piotr Gibaszewski

Przed Tobą jeden z najlepszych i najprzyjemniejszych tygodni tego roku. To doskonały moment na podjęcie ważnych, strategicznych decyzji zawodowych i biznesowych, a zarazem szansa na to, by ruszyć z kopyta z ważnymi projektami, inwestycjami i przedsięwzięciami. Nie zabraknie Ci energii, sił i determinacji, gdyż doskonałe wpływy trygonów Słońca, Merkurego i Marsa pomogą Ci gładko, sprawnie i konsekwentnie pokonać wszelkie piętrzące się na Twojej drodze przeciwności i przeszkody. Możesz więc liczyć na błyskotliwe sukcesy, imponujące osiągnięcia i zdobycze, które przychodzić będą do Ciebie z lekkością i swobodą dawno już niespotykaną. Ale wakacje dostarczać Ci będą jeszcze wielu innych atrakcji i przyjemności. To fantastyczne dni na letni odpoczynek, relaks, kontakt z naturą, oddawanie się ulubionym zajęciom i pasjom, gdyż pogoda będzie dopisywać. W weekend warto podjąć duże zobowiązania, ważne decyzje, strategiczne wybory i przedsięwzięcia. Szansa na ich dalszy sukces jest wyjątkowo wysoka.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.08
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 15.08
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Sierpień
Druga połowa wakacji zapowiada się dla Ciebie niezwykle przyjemnie, miło, wesoło i sympatycznie. Znakomite wpływy trygona Marsa sprawiają, że uda Ci się trudna sztuka pogodzenia zawodowych... »
Roczny: 2020
Przed tobą przyjemny, spokojny, choć jednocześnie nieco stagnacyjny i leniwy rok. Ale to tak naprawdę bardzo dobra wiadomość, a zarazem szansa na to, by złapać oddech, odzyskać... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Fizyka cudów

Myśl jest energią a wszechświat rezonuje z naszymi myślami i pragnieniami. To właśnie na tym opiera się fenomen modlitwy, pozytywnych afirmacji czy skupionej intencji. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »