Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 17.06 - 23.06

Autor Piotr Gibaszewski

Trudno Ci się będzie wyzwolić z nawału spraw i problemów. Opozycje Słońca i Wenus oraz poniedziałkowa pełnia Księżyca mocno utrudnią urlopowe plany i dobrą zabawę w długi świąteczny weekend. Jeśli więc możesz, odpuść sobie na razie uciechy i przyjemności, i skup się mocno na tym, co w tym momencie jest najważniejsze. Koniunkcja Jowisza sprawia, że to poświęcenie i trud nie pójdą na marne. Jest bowiem szansa na to, że w krótkim czasie, sprawnie i konsekwentnie pozbędziesz się meczących i irytujących zaległości. Jeśli jednak planujesz w tych dniach wyjazd na wakacje, postaraj się nie zostawiać niczego na później. Skoncentruj energię, uwagę, czas i siły po to, by móc się wylegiwać na plaży bez poczucia winy, że coś zostało zawalone lub zamiecione pod dywan. I choć nie jest to szczególnie korzystny czas w miłości i związkach, to jednak zrób wszystko, by znaleźć czas dla partnera. Nawet krótka chwila poświęcona na wspólną zabawę erotyczną, wzajemne pieszczenie się i dotyk pomoże Ci odzyskać energię, optymizm i zadowolenie.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.06
Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.06
Żegnamy wiosnę, rok szkolny. Witamy lato o wakacje. Jak się zapowiada początek leniej kanikuły? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 18.06
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Czerwiec
  Nie możesz sobie pozwolić na zmarnowanie tych znakomitych dni. Jest to bowiem dla Ciebie jeden z najlepszych chwil tego roku, więc wszystko co uczynisz dla swojej przyszłości,... »
Roczny: 2019
Na tak fantastyczny rok, który jest przed tobą, warto było cierpliwie czekać robiąc swoje. Zdecydowane przyspieszenie i poprawa sytuacji na niemal każdym polu to zasługa koniunkcji... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

W czym znalazłeś swoje schronienie?

Według nauk tybetańskiego bon, które mam zaszczyt zgłębiać i stosować na co dzień człowiek nie może znaleźć prawdziwego schronienia w świecie. To światowe, zewnętrzne schronienie, bez względu na jego rodzaj, jest dobre, ponieważ go wspiera, ale nie wystarczy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2019

Ciekawy i mocny układ trzech ważnych figur sprawia, że w nadchodzących tygodniach nuda i stagnacja nam nie grozą. Jakie są konsekwencje wyborów do Parlamentu Europejskiego? Jaka nas czeka jesień polityczna? Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2019.
więcej »