Powrót
Strzelec

Horoskop - Strzelec

22.11 - 21.12

Rok 2023

Rok 2023 będzie mieć dla ciebie dwa, zupełnie odmienne, oblicza. Nadal będziesz na fali czując, że jesteś w stanie osiągnąć najbardziej nawet ambitne cele i wyzwania. Ten optymistyczny przypływ możliwości zapewni ci trygon Jowisza sprawiając, że w pierwszej połowie roku będziesz podążać w górę. Jednak już wiosną zaczną się pojawiać pewne komplikacje i przeszkody, które najmocniej odczują urodzeni w I dekadzie znaku. Kwadratura Saturna zacznie ci rzucać kłody pod nogi, komplikować plany, ujawniać słabości, deficyty i braki. Poczujesz zatem wyraźnie, że dobra passa się kończy i że trzeba się zabierać mocno do roboty. I choć optymizm jest niemal wpisany w waszą naturę, to jednak nie wszystkim będzie do śmiechu. Urodzeni między 22 a 20 grudnia znajdują się pod wpływem kwadratury Neptuna, która pod znakiem zapytania postawi sens podążania za czymś, co się kończy i rozpada.

Kalendarium
Zima będzie dla ciebie męcząca, znojna i wyczerpująca, ale przyniesie zarazem falę sukcesów, znakomitych osiągnięć i zwycięstw. Opozycja Marsa oraz trygon Jowisza niosą zaskakującą mieszankę zmagań i walki połączonych z przypływem i wzrostem. W okolicach marca zaczniesz się dostawać pod nieprzyjemny wpływ kwadratury Saturna, co zapowiada trudne wyzwania, ciężary i stres. Jednak hossa trwać będzie nadal. Dużej porcji przyjemności i powodzenia możesz oczekiwać w maju i w czerwcu. Trygon Marsa naładuje cię pozytywną energia, więc w błyskotliwy sposób pokonasz nękające cię problemy. Najtrudniejszym momentem roku będzie lato. Kwadratura Marsa to sygnał, że w wakacje warto zwolnić obroty, naładować akumulatory, zacząć oszczędzać energię i siły życiowe na trudne czasy. Jesień będzie bardzo pracowita, czasami smutna i szara, ale spokojna. Ostatnie tygodnie roku przyniosą błyskotliwe przyspieszenie. Koniunkcja Marsa da ci potężny zastrzyk mocy, dzięki czemu zamkniesz rok na dużym plusie.

Energia, zdrowie
Twoje ciało i psychika zaczną odczuwać negatywne konsekwencje długoletniego stresu, gonitwy, złej diety i braku odpoczynku. Zimą i latem musisz się mocno skupić na potrzebach ciała i psychiki. Wiosną warto zrobić sobie oczyszczającą dietę, odstawić używki, mięso i alkohol. Nie przesadzaj również ze sportową aktywnością i ekstremalnymi wyczynami, gdyż o kontuzję i przeciążenie nie będzie trudno.

Praca, finanse, interesy
To wyjątkowo pracowity, męczący i znojny rok. Globalne problemy ekonomiczne będą mieć zatem wpływ i na twoje życie. Najtrudniejsze będą pierwsze trzy miesiące roku. Kryzys może mocno zapukać do twych drzwi. Pokonasz go jednak koncertowo. Wiosną odzyskasz zawodową kreatywność i kontrolę nad finansami. Latem znów będzie pod górkę. Cięcie kosztów i finansowa dyscyplina stanie się koniecznością.

Miłość, związki, dom
To burzliwy, niespokojny, pełen dramatycznych zwrotów w miłości rok. I choć nuda ci nie grozi, to jednak w twoim związku może się momentami mocno gotować. Spory, kłótnie i konflikty będą zagrożeniem dla budowanej długo wspólnoty. Miło i sympatycznie zapowiada się dla singli wiosna. Jest szansa na nową znajomość i relację. Trudniej zaś będzie ją utrzymać i ustabilizować.

Pani Strzelec
Wkraczasz w burzliwy, niespokojny rok, ale to nie musi być dla ciebie zła wiadomość. Tradycyjnie kobiece role nie dadzą ci pełni zadowolenia i szczęścia. Poczujesz, że utknęłaś i potrzebujesz ambitnych wyzwań i celów.

Pan Strzelec
Przyjdzie ci się zmierzyć ze swoimi złudzeniami, iluzjami i marzeniami. Zderzenie z twardą rzeczywistością będzie bolesnym, ale trzeźwiącym doświadczeniem. Przestaniesz się dłużej oszukiwać w kwestii prawdziwych intencji twoich bliskich, przyjaciół i członków rodziny.

Praca i finanse Praca i finanse
2 / 5 star star star star star
Miłość i związki Miłość i związki
2 / 5 star star star star star
Kondycja i zdrowie Kondycja i zdrowie
2 / 5 star star star star star
Nauka i umysł Nauka i umysł
2 / 5 star star star star star
Horoskop 2024