Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 17.09 - 23.09

Autor Piotr Gibaszewski

Przed Tobą aktywny, ciekawy, pełen wrażeń i niespodzianek ostatni tydzień kalendarzowego lata. Nie będziesz jednak narzekać, gdyż mobilizujące wpływy koniunkcji Wenus i Jowisza pomogą Ci mocno ruszyć do przodu z ważnymi, choć trudnymi i męczącymi przedsięwzięciami. Bliscy, rodzina i przyjaciele ze zdziwieniem zauważą, że doskonale sobie ze wszystkim dajesz radę, a stres i życiowe przeciwności nie paraliżują Twoich decyzji i wyborów. Jest to także zachęta do ryzyka, odważnych, śmiałych, dalekosiężnych decyzji zawodowych i finansowych. Kwadratura Marsa uświadamia Ci, że nie jest Twoim przeznaczeniem trwać cały czas w tym samym miejscu i wśród tych samych ludzi akceptując kiepskie warunki i niskie zarobki. Nawet jeśli członkowie rodziny, lub partner, sceptycznie odnoszą się do Twoich planów, po prostu rób swoje. Kieruj się tak samo siłą umysłu, jak też odczuciami serca i intuicją.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.09
Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.09
W niedzielę czeka nas jesienne przesilenie, więc będziemy żegnać astronomiczne lato i witamy jesień. Jak się zapowiada ostatni tydzień lata, czy jesień zasnuje nas melancholijnymi mgłami, czy też pogoda wiernie będzie ogrzewać nas slonecznymi promieniami? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 18.09
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Wrzesień
Wielu z Was musi się przygotować na trudne i nieprzyjemne lekcje. Kwadratura Marsa oraz opozycja Urana sprawiają, że wszystko będzie Wam szło jak po grudzie. Blokady, ograniczeni,... »
Roczny: 2018
Nadchodzący rok przynosi Ci szansę, jakiej nie było już od wielu lat. Przed Tobą niezwykle pomyślne i szczęśliwe chwile. Doskonałe wpływy koniunkcji Jowisza sprawiają, że problemy i... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Znaki - nowy przewodnik po astrologii dynamicznej Wydawnictwa Znak Literanova

Przyszłość jest w twoich rękach, ale gwiazdy pomogą ci ją napisać. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na wrzesień 2018

Czy wielkie mocarstwa muszą się ze sobą zderzyć, czyli o dylemacie Tukidydesa, czy światowa gospdoarka osiągnęła swój szczyt, a także o tym, co czeka Polaków po wakacjach? Zapraszam do lektury astrologicznej prognizy na wrzesień.
więcej »