Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 15.04 - 21.04

Autor Piotr Gibaszewski

Ostatnio mieliście sporo na głowie. I choć wielu z Was ma poczucie, że wreszcie stajecie na nogi po ciężkich kryzysowych chwilach z minionych kilkunastu miesięcy, to jednak nie wszystko Wam się dobrze układa. Zwłaszcza ci z Was, którzy zaliczyli miłosne porażki, doświadczyli rozstania lub od dłuższego czasu nie mogą znaleźć bratniej duszy, mają prawo nie czuć się zbyt dobrze. Tym większy powód do radości i nadziei przynoszą Wam przyjemne, rozweselające wpływy trygona Wenus, dzięki którym w Waszym życiu wreszcie uśmiechnie się słońce. Wielkanoc to wymarzony czas na miłość i każdy z nas marzy o szalonej przygodzie właśnie wtedy, gdy przyroda budzi się do życia. I choć ostatnio nie było na to większych szans, tak tym razem może zdarzyć się coś szczególnego i wyjątkowego. Optymizmu nie powinno brakować również tym z Was, których dotychczas stabilne związki zaczęły się niebezpiecznie chwiać. To dobry moment na to, by odbudować wzajemne relacje i bliskość.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 22-28.04
Co nas czeka w tym tygodniu. 22-28.04
Słońca nam ostatnio nie brakowało. To zachęta to relaksu, ruchu na świeżym powietrzu i sportowej aktywności. Czy nastrój i aura będą nam sprzyjać w tym poświątecznym tygodniu, a zarazem przed majowym długim weekendem? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.04
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Kwiecień
Opozycja Urana, trygon Neptuna oraz sekstyl Marsa sprawią, że wreszcie zaczniesz wprowadzać w życie te plany i pomysły, które do tej pory owiane były mglistą zasłoną. Negatywne... »
Roczny: 2019
Wielu z was pozwoliło się uśpić sukcesami, spokojem i stabilizacją. I choć macie za sobą bardzo dobre lata, to jednak sukces często przeobraża się w stagnację. Potem już niewiele... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Zima w kuchni pięciu przemian - Anna Czelej

To już ostatnia książka z serii W kuchni Pięciu Przemian, z której ponad 100 przepisów nie tylko wzbogaci twój zimowy jadłospis, ale będzie także idealnym dopełnieniem całorocznego menu według Pięciu Przemian. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2019

Zdecydowany zwrot kwietniowych układów na niebie zapowiada ciekawy, dynamiczny i przełomowy miesiąc - zarówno dla świata, Europy, jak i dla Polski. Co nas czeka w kwietniu? O tym pisze Piotr Gibaszewski w swojej astrologicznej prognozie na kwiecień.
więcej »