Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 17.06 - 23.06

Autor Piotr Gibaszewski

Początek kalendarzowego lata, wakacji i świąteczny długi weekend zapowiadają się rewelacyjnie. Zwłaszcza ci z Was, którzy nie mieli do tej pory czasu zająć się sobą, pomyśleć o swoich potrzebach emocjonalnych, duchowych uczuciowych i erotycznych, mają szansę odrobić zaległości z niemal całego roku. Fantastyczne wpływy trygonów Merkurego i Marsa, a od piątku także Słońca, sprawiają, że to niemal idealny moment na to, by pomyśleć o tęsknotach serca i niezaspokojonych namiętnościach ciała. Wczesny urlop lub wyjazd na letni wypoczynek w tych dniach to dobry pomysł. I choć nie warto się nastawiać na fajerwerki, nerwowo rozglądać za drugą połówką, za wszelką cenę szukać przygód i seksu, to jednak jeśli się odprężysz, porzucisz szkodliwe i błędne przekonania na temat płci przeciwnej, miłości i bliskości, masz szansę na niezapomnianą przygodę, która nie zakończy się wraz z powrotem do szarej, codziennej rzeczywistości, lecz będzie mieć swoją długą kontynuację.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.06
Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.06
Żegnamy wiosnę, rok szkolny. Witamy lato o wakacje. Jak się zapowiada początek leniej kanikuły? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 18.06
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Czerwiec
Zamieszanie i niespodzianki, które w tym miesiącu mogą Ci nieco pokrzyżować życiowe plany, to konsekwencje wybuchowej opozycji Urana. Jednak rezygnacja z niektórych... »
Roczny: 2019
Wielu z was pozwoliło się uśpić sukcesami, spokojem i stabilizacją. I choć macie za sobą bardzo dobre lata, to jednak sukces często przeobraża się w stagnację. Potem już niewiele... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Boski kompas

Bóg istnieje! I zawsze Ci pomoże. Poznaj wzruszające opowieści, ukazujące niezwykłą siłę obecną w tak zwanym Systemie Pozycjonowania Boga. Możesz ów system wykorzystywać na swój własny sposób, przybliżając się do Boga i osiągając spełnienie we wszystkim, co robisz! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2019

Ciekawy i mocny układ trzech ważnych figur sprawia, że w nadchodzących tygodniach nuda i stagnacja nam nie grozą. Jakie są konsekwencje wyborów do Parlamentu Europejskiego? Jaka nas czeka jesień polityczna? Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2019.
więcej »