Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 25.10 - 31.10

Autor Piotr Gibaszewski

Zdecydowana poprawa nastroju i samopoczucia, większa ochota na pracę, walkę, działanie, pewność siebie, siłę w działaniu i skuteczność w rozwiązywaniu problemów przynoszą Ci mobilizujące wpływy koniunkcji Słońca, dzięki którym masz szansę zapomnieć o niedawnych problemach, kryzysie i rozczarowaniach. To świetny czas na to, by przejść do ofensywy, wziąć się solidnie za robotę, mocno ruszyć do przodu. Szybciej osiągniesz zaplanowane cele, poprawisz swoją sytuację finansową, osiągniesz świetne wyniki w szkole, w nauce, na ważnych egzaminach i zaliczeniach. Jednak kwadratura Jowisza ostrzega przed zbyt dużym ryzykiem i szaleństwem podczas zakupów. Równie interesująco i ciekawie zrobi się na polu miłosnym i partnerskim. To bardzo dobry czas zwłaszcza dla tych z Was, którzy w minionych miesiącach zaliczyli przykre porażki w związku, mają za sobą rozstanie lub miłosne odrzucenie. Spotkanie swojej drugiej połówki będzie teraz dużo łatwiejsze. Nie zabraknie Wam ekscytujących, pięknych i zmysłowych wrażeń. 

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 28.10
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Październik
Od dłuższego czasu jesteście zmuszeni do stawiania czoła licznym, wstrząsającym Waszym życiem niespodziankom i zmianom. Przyczyną są kwadratury Jowisza i Saturna oraz opozycja Urana... »
Roczny: 2021
Twoja doskonała intuicja i niezwykłe umiejętności przetrwania pozwoliły ci w dobrej formie i bez większych turbulencji przetrwać mijający ciężki dla świata rok. Jednak twarda... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Dla młodych czarownic!!

Jak najłatwiej wkroczyć w tajniki młodzieńczej magii? Po pierwsze sięgnąć po książkę Nastoletnia czarownica Silver RavenWolf. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »