Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 30.01 - 05.02

Autor Piotr Gibaszewski

Miłość i seks mogą okazać się doskonałym remedium na zły humor i nastrój, który wyzwala kwadratura Słońca.  Dzięki przyjaznym wpływom trygona Wenus erotyczna zabawa podziała na Ciebie niczym orzeźwiający prysznic, poprawiając krążenie, wzmacniając psychicznie, stabilizując poziom hormonów. Jednak tak jak we wszystkim, w miłości również, warto zachować umiar i zdrowy rozsądek. Nie ilość się będzie liczyć, lecz jakość. Nadmiar miłosnych przygód może przynieść Ci wyczerpanie i osłabienie. Ważniejsze będą ciepłe i przyjazne kontakty z kimś, z kim znajdziesz porozumienie, bliskość ciał i dusz. Pani Skorpion lubi dominować w miłości i w seksie. Jednak pamiętaj o tym, że faceci boją się silnych i ekspansywnych kobiet, więc częściej bądź słodka, miła i grzeczna. Pazurki zaś pokazuj dopiero w łóżku. Pan Skorpion nie powinien robić sobie zbyt wiele złudzeń, że to Ty tak o wszystkim decydujesz. Kobiety mają na Ciebie swoje metody i sposoby, więc nie ma się co oszukiwać.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 05.02
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Lutego
W tym miesiącu częściej, niż zwykle, będzie Ci towarzyszyć irytacja, nerwowość, poczucie zmęczenia, znużenia, wyczerpania psychicznego i fizycznego. Kwadratura Saturna oraz opozycja Urana... »
Roczny: 2023
Masz za sobą kilka niezwykle ciężkich lat, nieprzyjemne wspomnienia bolesnego kryzysu, który przejechał się po tobie, niczym czołg. I choć odzywać się jeszcze będą ponure echa... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Numerologia i jej głębszy wymiar - wywiad z Magdaleną Wójtowicz

przedstawiamy treść wywiadu z Panią Magdaleną Wójtowicz - znaną krakowską Numerolog, Tarocistką, Szamanką. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »