Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 17.02 - 23.02

Autor Piotr Gibaszewski

Nadchodzący tydzień zapowiada się dla Was niezwykle miło, przyjemnie, wesoło i optymistycznie. I choć ostatnio nie mieliście zbyt wiele powodów do radości, a piętrzące się kłopoty i troski mogły mocno dać Wam w kość, to jednak jest ogromna szansa na zdecydowaną poprawę. Doskonałe wpływy  trygonów Słońca i Merkurego oraz sekstylów Marsa i Jowisza sprawiają, że z ogromną sprawnością, łatwością i lekkością będziecie sobie radzić z życiowymi przeciwnościami, zawodowymi i finansowymi ograniczeniami, intelektualnym i umysłowym trudem w szkole i na studiach. Jest to zatem czas zdecydowanego zwrotu dla tych z Was, którzy popadli w kryzys, poddali się negatywnym nastrojom i emocjom, stracili wiarę w szczęście i sukces. Najbardziej optymistycznie zapowiadają się dla Was te dni na polu miłosnym i uczuciowym. Warto zatem wesoło i atrakcyjnie spędzić ostatni weekend karnawału po to, by nie zmarnować szansy, jaką może stać się zmysłowe przebudzenie i erotyczna szalona przygoda.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.02
Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.02
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 19.02
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Luty
Nienajlepiej się zaczął dla Ciebie ten rok. Opozycja Jowisza Urana sprawiła, że dopadł Cię kryzys. Masa problemów do rozwiązania, ogromna ilość spraw do załatwienia, zawodowe i... »
Roczny: 2020
Dla wielu z was rok 2020 będzie miły, przyjemny i spokojny. Jest szansa na to, że uda się wam utrzymać dobry kurs. To świetny rok na ugruntowanie zdobytych osiągnięć, życiową... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Psychometria czyli widzenie dotykiem

Wielu ludzi do dziś uważa, że postrzeganie ponad zmysłowe, moce mentalne, wiedza intuicyjna, zmienione stany świadomości to zjawiska występujące wyłącznie u osób nawiedzonych. Istota ludzka dysponuje jednak wrażliwością daleko wykraczającą poza naukowo ustalony zakres percepcji, jak i sferę odbieranej rzeczywistości. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »