Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 03.10 - 09.10

Autor Piotr Gibaszewski

Wzloty i upadki nastroju zdarzają Ci się często. Rzadko zaś gości u Ciebie spokój i wewnętrzna harmonia. Przed Tobą tydzień w którym masz szansę osiągnąć stabilizację psychiczną, opanować zmienne nastroje, doprowadzić umysł do wyciszenia i emocjonalnej równowagi. Brak silnych bodźców, podniet i wyzwań może początkowo wywołać u Ciebie poczucie pustki, stagnacji i zastoju. Jednak przekonasz się wkrótce, że wiele rzeczy, które wydawały Ci się ważne, ciekawe i inspirujące, to tylko wewnętrzny chaos i natłok myśli, z którego nic nie wynika. Chwila zatrzymania i zwolnienia obrotów nie musi nieść poczucia straty. To dobra okazja, by zająć się tym, na co ciągle brakowało Ci czasu: na porządki w domu, na przejrzenie starych fotografii, pamiątek, wyrzucenie niepotrzebnej odzieży i przedmiotów, z którymi masz negatywne skojarzenia i wspomnienia. To także dobry czas, by odezwać się do starych przyjaciół, znajomych i kolegów, z którymi od dawna nie utrzymujesz kontaktów. 

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 03.10
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Października
Kwadratura Saturna oraz opozycja Urana dadzą Wam się w październiku mocno we znaki, skomplikują Wasze plany, realizację ważnych, strategicznych przedsięwzięć i interesów. Nie jest... »
Roczny: 2022
Macie za sobą ciężki czas, a kryzys dopadł was na wielu polach i jeszcze nie minął. Najtrudniejsze chwile czekają urodzonych w II i III dekadzie znaku. Kwadratura Saturna sprawia, że zwala... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

FIZYKA CUDÓW

Myśl jest energią a wszechświat rezonuje z naszymi myślami i pragnieniami. To właśnie na tym opiera się fenomen modlitwy, pozytywnych afirmacji czy skupionej intencji. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »