Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 18.01 - 24.01

Autor Piotr Gibaszewski

Przed Tobą mocno nerwowy, nieprzyjemny i męczący tydzień. Kwadratury Słońca, Merkurego i Jowisza oraz opozycja Marsa poważnie komplikują Twoje układy, relacje i kontakty towarzyskie. Na skutek pandemii spędzamy dużo czasu w zamknięciu, w ciasnocie, wchodząc sobie na odciski. Nietrudno zatem o przykry spór, konflikt, nieporozumienie, ostre i mocne słowa, wzajemne oskarżenia o brak uwagi, troski i szacunku. Może to przynieść kondycyjny kryzys, przeziębienie, infekcję lub kontuzję. Unikaj zatem niepotrzebnego ryzyka i powstrzymaj się przed czynnościami, które mogłyby Cię nadmiernie obciążyć lub wyczerpać. Nietrudno będzie również o sceny zazdrości, pretensje i żale, co może stać się zaczynem ostrego kryzysu w związku. Jednak udawanie, że wszystko jest w porządku, to zdecydowanie najgorsze wyjście. Gorąca, pełna emocji, ale szczera i energetyczna, kłótnia pomoże zmniejszyć niebezpiecznie ciśnienie napięcia w Waszych relacjach, a przy okazji uwolni negatywne uczucia, które Was niszczyły. W dążeniu do porozumienia i odzyskania równowagi pomocny okaże się regenerujący duszę wpływ medytacji i relaksu. Ze zdziwieniem zauważycie, że zamiast wrażenia porzucenia, poczujecie bliskość i chęć wspólnej zabawy.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.01
Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.01
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 19.01
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Styczeń
Styczeń dla wielu z Was może okazać się tym momentem roku, w którym ujawnią się liczne problemy i przeciwności, którym trzeba będzie stawić czoła. Musicie się liczyć ze... »
Roczny: 2021
Twoja doskonała intuicja i niezwykłe umiejętności przetrwania pozwoliły ci w dobrej formie i bez większych turbulencji przetrwać mijający ciężki dla świata rok. Jednak twarda... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Magia domowa - dla czarownic i czarowników

Kolejna magiczna propozycja, czyli nowość wydawnictwa Illuminatio. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2021

Upadek mitu, rewolucja, czy stagnacja? Oraz zmagania Koziorożca z Wodnikiem. Co nas czeka w pierwszym miesiącu nowego roku? Zaprasza do lektury prognozy na styczeń 2021.
więcej »