Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 23.05 - 29.05

Autor Piotr Gibaszewski

Nieco skomplikuje się sytuacja zawodowa i stan finansów u tych z Was, którzy zlekceważyli ostrzegawcze sygnały i przeinwestowali, zbyt wysoko ustawili sobie poprzeczkę wymagań, podjęli ryzykowną grę, bezrefleksyjnie podpisywali umowy, kontrakty i zlecenia, które okazały się nieopłacalne, weszli w podejrzany układ lub relację, która mocno Was rozczarowała. Opozycja Merkurego to znak, że najwyższa pora mocno się zabrać do pracy, spokojnie, rozsądnie i na trzeźwo podjąć ważne, strategiczne decyzje unikając emocji, stawiając na logikę i racjonalne myślenie. Pora zrozumieć, że obietnice łatwych sukcesów mają w sobie fałszywą nutę i są formą ucieczki przed codziennymi problemami i troskami. Nie ma więc innej drogi, niż systematyczny, codzienny trud i ciężka praca. Gdy zaś zrozumiesz, gdzie leżało źródło starych niepowodzeń, szybko staniesz na nogi i odrobisz straty.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 25.05
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Maj
Kwadratura Saturna oraz opozycja Urana czynią ten rok bardzo trudnym i sprawiają, że na głowę zwala Ci się masa pilnych spraw, a ogrom pracy, nawał zleceń, zadań i obowiązków... »
Roczny: 2022
Macie za sobą ciężki czas, a kryzys dopadł was na wielu polach i jeszcze nie minął. Najtrudniejsze chwile czekają urodzonych w II i III dekadzie znaku. Kwadratura Saturna sprawia, że zwala... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Dotyk - pierwotna potrzeba każdego człowieka

Joanna Maligłówka - masażystka, Mistrzyni Reiki, prowadzi sesje terapeutyczne z wykorzystaniem masażu akupresowo-limfatycznym i masażu bańką chińską. Wykonuje także konchowanie uszu metodą Hopii. Obecnie przyjmuje w Centrum Medycyny i Psychoterapii Katowice. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »