Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 11.11 - 17.11

Autor Piotr Gibaszewski

Niewiele zostało Ci czasu na dopilnowanie tych wszystkich ważnych spraw, na których Ci mocno zależy i które są Twoimi priorytetami. Bierz się zatem solidnie do roboty i nie licz na znajomych, że Cię w czymś wyręczą. Będziesz mieć satysfakcję, że nikomu nic nie zawdzięczasz, lecz, że to Ty jesteś panem sytuacji. Nadal bowiem możesz liczyć na korzystny wpływ koniunkcji Słońca i Merkurego, dzięki czemu Twoja skuteczność i efektywność w rozwiązywaniu problemów, jest wyższa niż zwykle. To także dobry czas na solidne przejrzenie swoich rachunków, dokonanie wnikliwej analizy swojej sytuacji finansowej i stanu posiadania. Ekonomiczne myślenie będzie konieczne do tego, by porzucić schematyczne rozwiązania, więc stawiaj na biznesową kreatywność. Nie wahaj się zatem przed podjęciem najbardziej nawet szalonej decyzji, zwłaszcza jeśli czujesz, że robisz coś słusznego. Zaraz po długim weekendzie musisz jednak zachować spokój i rozsądek. Wtorkowa pełnia Księżyca może podkręcić emocje do niebezpiecznego pułapu.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu.  11-17.11
Co nas czeka w tym tygodniu. 11-17.11
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 14.11
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Listopad
Urodzeni w I dekadzie znaku przechodzą przez jeden z ciekawszych, choć zarazem trudniejszych momentów ostatnich lat. Opozycja Urana pod znakiem zapytania postawiła sens wielu ważnych... »
Roczny: 2019
Wielu z was pozwoliło się uśpić sukcesami, spokojem i stabilizacją. I choć macie za sobą bardzo dobre lata, to jednak sukces często przeobraża się w stagnację. Potem już niewiele... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jak wiedzieć co dalej?

Jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. Wiemy, że stąd odejdziemy. Tu jest nam dobrze, więc możemy czuć z tego powodu żal. W końcu, pewnego dnia trzeba będzie opuścić to dobre miejsce. Może nie jest tu idealnie, ale dobrze. Dobrze na tyle, by woleć zostać tutaj zamiast odchodzić w nieznane. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »