Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 20.02 - 26.02

Autor Piotr Gibaszewski

Przed Tobą trudny, męczący, wyczerpujący, pełen stresu i emocji tydzień. Jak co roku, druga połowa lutego to dla Ciebie niezbyt korzystny moment roku. Najmocniej odczujesz to na polu zdrowotnym, oraz w relacjach uczuciowych. Kwadratury Wenus, Marsa i Jowisza sprawiają, że należy się liczyć z uciążliwymi huśtawkami nastroju, nawrotem depresji i smutku, a także kondycyjnymi zawirowaniami. Musisz zatem bardziej o siebie zadbać skupiając swoją uwagę na potrzebach swojego serca i duszy, mniej przejmując się tym, czego oczekują od Ciebie współpracownicy, szef i partnerzy w interesach. Jeśli więc tracisz ochotę na pracę, naukę i codzienną walkę, zastanów się nad tym, czy nie warto byłoby czegoś zmienić. W partnerstwie zaś ujawnią się problemy, o których dobrze wiesz, ale boisz się ich nazwać w otwarty i jasny sposób. Jednak uciekanie przed konfrontacją masz już dobrze wyćwiczone. Spróbuj się zmierzyć z tym, co nie gra w Twoim związku. Szczerze i otwarcie podziel się z partnerem swoimi lękami, obawami, troskami i zmartwieniami.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Światowa Medytacja: Wierzymy w inny świat!
Światowa Medytacja: Wierzymy w inny świat!
Mamy wpływ na nasze życie i świat w którym chcemy żyć poprzez zmianę wibracji na naszej planecie. Wśród nas są nauczyciele, szamani, mistrzowie, ale przede wszystkim zwykli ludzie pragnący zmiany. »
 Twój horoskop

Dzienny: 24.02
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Luty
Przed Tobą jeden z trudniejszych momentów tego roku – zwłaszcza na polu zdrowotnym i emocjonalnym. Kwadratury Marsa, Jowisza i Urana sprawiają, że Twój organizm i psychika... »
Roczny: 2017
Uwielbiasz, jak sprawy idą stabilnie, planowo i pod kontrolą. Rok 2017 jednak będzie jedną wielką niespodzianką, co sprawia, że nic nie będziesz w stanie przewidzieć z większym... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Ulecz siebie. Naturalne mechanizmy samouzdrawiania

Wszyscy posiadamy zdolność odnowy i regeneracji. Wystarczy poznać chemię organizmu i zachodzące w nim reakcje aby uruchomić system naprawczy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2017

Półkrzyż znaków kardynalnych, latawiec, zaćmienia Słońca i Księżyca, inauguracja Trumpa. Co nas zatem czeka w lutym? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na luty 2017.
więcej »