Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 16.07 - 22.07

Autor Piotr Gibaszewski

 

Sympatyczny nastrój, dobre samopoczucie, emocjonalną i psychiczną równowagę wspierać będą przyjazne wpływy trygona Wenus oraz sekstyla Jowisza. W świetnym stylu uda Ci się połączyć potrzeby ducha, ciała i umysłu, z obowiązkami i finansowymi wyzwaniami. Jeśli zatem musisz spędzać te dni w pracy, nie będziesz narzekać. Satysfakcję i zadowolenie zapewni Ci poczucie, że to co robisz, przynosi obfite owoce, pozwala z optymizmem myśleć o przyszłości, rozwija Cię, motywuje i wzmacnia. Przestaniesz kojarzyć pracę wyłącznie z przykrym obowiązkiem i twardą ekonomiczną koniecznością. Okaże się, że to także źródło wielkiej przyjemności, inspiracji i rozwoju. Ale nawet jeśli sfera zawodowa będzie zaprzątać Twoją uwagę, znajdziesz dużo czasu na miłe spotkania towarzyskie, rozmowy z bliskimi, weekendowy wypad do znajomych lub wspólną zabawę z przyjaciółmi. Jedynie urodzeni w III dekadzie znaku mogą mieć momenty spadku nastroju oraz gorszego samopoczucia.

 

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 16-22.07
Co nas czeka w tym tygodniu. 16-22.07
Wakacje to czas odprężenia ciała i ducha, a zarazem szansa na to, by wyjść ze strefy komfortu, zmienić błędne zachowania i nawyki, uwolnić lekkość, luz i błogość. Czy nam się to uda osiągnąć w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 20.07
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Lipiec
Będzie lepiej, jeśli pierwszy miesiąc wakacji odpuścisz sobie całkowicie. Nie warto w tym czasie podejmować zbyt ofensywnych działań, nie warto rzucać się na zbyt głęboką wodę, gdyż... »
Roczny: 2018
Przed Tobą niezwykle ważny, a w niektórych sferach życia – wręcz przełomowy – rok. Musisz się jednak liczyć z ogromem pracy, nawałem spraw do załatwienia, zwalającymi... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Hooponopono

Hooponopono jest esencją starożytnej psychologii i filozofii hawajskiej, której już od wieków znane było (i stosowane w praktyce) wszystko to, do czego obecnie dochodzi współczesna neurochemia, czy fizyka kwantowa. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »