Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 27.03 - 02.04

Autor Piotr Gibaszewski

Osłabienie sił ciała, spadek intelektualnej formy oraz emocjonalne zawirowania i huśtawki przynosić Ci będą nieprzyjemne wpływy kwadratury Słońca, Merkurego i Jowisza oraz kwadratura Marsa co sprawia, że trzeba będzie dokonać przykrej, ale koniecznej weryfikacji planów na najbliższa przyszłość. Nie jesteś bowiem teraz w najlepszym momencie na to, by skakać na głęboką wodę, by dokonywać ryzykownych transakcji i interesów, by obciążać się zanadto nowymi obowiązkami i zadaniami. Zwalanie sobie na głowę i nakładanie na plecy nadmiernych obciążeń może mieć bowiem niekorzystne konsekwencje zdrowotne i psychiczne. Lepiej więc uczynisz, jeśli na jakiś czas zwolnisz obroty, zmniejszysz obciążenia, uwolnisz się od źródła stresu i konfliktów. Twoje zaś zachowania i reakcje mogą okazać się dla bliskich, otoczenia i współpracowników nie do zniesienia. Gdy więc przyjdzie Ci ochota kogokolwiek pouczać i dawać dobre rady, dwa razy się zastanów i lepiej się zajmij sobą. Na szczęście trygon Wenus pomoże Ci znaleźć jakąś mniejszą lub większą przyjemność urozmaicającą codzienne zmagania i prozę życia.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 27.03
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Marca
Mnóstwo drobnych, ale irytujących i męczących psychicznie i nerwowo problemów, komplikacji, trosk i zmartwień spadnie Ci teraz na głowę. Opozycja Jowisza oraz kończąca swoje... »
Roczny: 2023
Trudne, kryzysowe czasy, to z reguły dobre dla was chwile. Gdy na świecie dominują lęki, obawy, gdy pękają sztucznie nadmuchane spekulacyjne bańki, wasza solidność, konkretność i... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Gra Palenie Czarownic

Skoro jesteśmy przy czarownicach,przedstawię Wam historię i zasadę Gry "Palenie Czarownic" »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »