Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 05.12 - 11.12

Autor Piotr Gibaszewski

Dawno już nie było tak miłych, wypełnionych nadzieją i optymizmem dni, jak te, które czekają Cię w tym tygodniu. Nadchodzący tydzień będzie dla Ciebie czasem sporego przyspieszenia i zwrotu w tych sferach i dziedzinach życia, które ostatnio mocno kulały. Koniunkcja Merkurego oraz sekstyl Jowisza, sprawia, że jest teraz realna, racjonalna, autentyczna szansa na przełom w pracy, w interesach i w biznesie. Zwłaszcza ci z Was, którzy mają za sobą bolesne straty i niepowodzenia zawodowe, będą mieć świetną okazję do nadrobienia zaległości, do wyjścia na prostą, do uruchomienia swoich potencjałów, które szybko zamienicie na twardą gotówkę i znakomite wyniki. Jeszcze lepszych wieści możecie oczekiwać w sferze miłosnej i partnerskiej. To czas wielkiej rewolucji w relacjach i związkach. Przekonacie się, że zmiana myślenia o sobie, wiara w siebie i swój potencjał może przynosić prawdziwe cuda.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 10.12
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Grudnia
Mijający rok wielu z Was zaliczy do udanych, twórczych, pracowitych, ale też i ciekawych, interesujących, inspirujących i rozwijających. I choć czas ekspansji i intensywnego wzrostu... »
Roczny: 2022
W twoim zapracowanym życiu, w codziennym znoju, zmaganiach, szarpaninie i walce niewiele jest miejsca na odpoczynek, relaks, dystans do codziennej szarzyzny i problemów. Na palcach jednej... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Obrona psychiczna dla początkujących! Konkurs!

Trudno jest znaleźć kogoś, kto czasami nie czułby się wykończony psychicznie, fizycznie, czy też emocjonalnie. Na szczęście możemy się chronić, otoczyć opieką zarówno siebie, nasze domy, jak i osoby, które kochamy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »