Powrót
Koziorożec

Horoskop - Koziorożec

21.12 - 20.1

Rok 2024

Rok 2024 zapisze się w twojej pamięci w jasnych i ciepłych barwach. Duże przyspieszenie i poprawę sytuacji zawdzięczać będziesz korzystnym i wspierającym wpływom trygona Jowisza, który w pierwszej połowie roku mocno zawieje wiatrem w żagle zmian. Okaże się, że można spełniać swoje marzenia, plany i życiowe cele lekko, spokojnie, bez ciężkiej pracy i wielkich poświęceń. Najlepsze chwile czekają urodzonych w III dekadzie znaku. Fantastyczne wpływy trygona Urana oraz sekstyla Neptuna pomogą wam dotrzeć do zasobów wyobraźni i twórczej inteligencji. To idealny czas na naukę nowych umiejętności, studia, językowe kursy i szkolenia zawodowe. Wyjazdy i podróże pozwolą wam otworzyć umysł oraz poszerzyć horyzonty mentalne. Jedynie urodzeni między 20 a 23 stycznia mogą jeszcze pod koniec roku odczuwać trudne konsekwencje koniunkcji Plutona, która w minionych latach mocno komplikowała wam życie.

Kalendarium
Styczniowa koniunkcja Marsa jest zapowiedzią potężnego przyspieszenia, dużego skoku naprzód, spektakularnego zwrotu i zmian. To najlepszy moment roku na duże, trudne i ryzykowne przedsięwzięcia, w których potrzebna jest dobra kondycja, spokój umysłu i psychiczna odporność. Doskonale poradzisz sobie ze stresem, sprawnie pokonasz przeciwności i opór materii. Świetna passa potrwa aż do wiosny. Małe zawirowania czekają cię zaś w maju. Kwadratura Marsa każe wtedy nieco zwolnić obroty, gdyż może ci po prostu zabraknąć energii do zmagań z losem. Końcówka wiosny oraz wakacje zapowiadają się bajecznie. Fantastyczne wpływy trygona Marsa sprawiają, że długo je będziesz wspominać. Kryzys dopaść cię może we wrześniu i w październiku. Opozycja Marsa zapowiada serię sporów, konfliktów i problemów, z którymi trzeba się będzie uporać. Ostatnie dwa miesiące przyniosą ulgę, zdecydowaną poprawę sytuacji oraz powrót dobrego humoru.

Energia, zdrowie
Po latach zmagań ze zdrowiem przynosić zacznie efekty rehabilitacja, ćwiczenia, praktyki, diety, medytacje i naturalne terapie. Cieszyć się będziesz w tym roku bardzo dobrą formą i kondycją. Kluczem do wysokiej sprawności będzie jednak przede wszystkim spokój duszy, obniżenie poziomu stresu, psychicznego napięcia i poczucia presji. Zrzucenie ciężarów z pleców to klucz do twojego zdrowia.

Praca, finanse, interesy
Powoli zaczyna do ciebie docierać, że dokręcanie sobie śruby, narzucanie nowych zadań, obowiązków i wyzwań nie prowadzi do niczego dobrego. Zawodowe spełnienie odnajdziesz wyłącznie w spontaniczności, uruchomieniu kreatywności i wyobraźni. Przed tobą seria błyskotliwych sukcesów, które przyjdą do ciebie z zadziwiającą łatwością, lekkością, niemal bez wysiłku, trudu i stresu.

Miłość, związki, dom
Twoje marzenia o szalonej wakacyjnej miłosnej przygodzie i romantycznym przeżyciu znajdą swój szczęśliwy finał. Właśnie latem nadejdzie szczyt twojej formy, doświadczysz najwyższego poziomu energii seksualnej i najdzie cię ochota na coś wesołego i przyjemnego. To także świetny czas dla zmęczonych życiem i wypalonych związków. Oderwanie się od codzienności dokona w waszym życiu prawdziwych cudów.

Pani Koziorożec
Otwórz się na spontaniczność i naturalność. Zacznij słuchać swojej intuicji, bywaj częściej na łonie natury, bądź uważna na znaki, które daje ci Wszechświat, stwórz kobiecy krąg wiedzy i mądrości. Gdy odkryjesz w sobie czarownicę i zaczniesz pomagać innym kobietom, twoje życie zmieni się całkowicie.

Pan Koziorożec
Twoje życie jest wypełnione powinnościami, zadaniami i obowiązkami. Czeka cię jednak najciekawsze wyzwanie – praca z aspektem lenistwa, przyjemności i zabawy. Gdy odpuścisz, zaczniesz się mniej przejmować, ze zdziwieniem zauważysz, że masz osiągasz więcej sukcesów i lepiej zarabiasz, mimo, że pracujesz na pół gwizdka.

Praca i finanse Praca i finanse
5 / 5 star star star star star
Miłość i związki Miłość i związki
4 / 5 star star star star star
Kondycja i zdrowie Kondycja i zdrowie
5 / 5 star star star star star
Nauka i umysł Nauka i umysł
5 / 5 star star star star star
Horoskop 2024