Powrót
Koziorożec

Horoskop - Koziorożec

21.12 - 20.1

Rok 2023

Trudne, kryzysowe czasy, to z reguły dobre dla was chwile. Gdy na świecie dominują lęki, obawy, gdy pękają sztucznie nadmuchane spekulacyjne bańki, wasza solidność, konkretność i odpowiedzialność zaczynają wygrywać we wszystkich rankingach. Przed wami zatem korzystny, pomyślny rok, którego bilans zapowiada się na dużym plusie. Najlepsze chwile czekają urodzonych w I dekadzie znaku. Trygon Jowisza pozwoli wam w drugiej połowie roku mocno ruszyć do przodu z realizacją ambitnych planów i celów. Nie mniej korzystne dni czekają również urodzonych w II i III dekadzie znaku. Pomyślne wpływy trygona Urana pozwolą wam wyrwać się z blokujących rozwój więzów, jakimi są wyniszczająca praca, toksyczne układy i znajomości. Jedynie urodzeni między 16 a 20 stycznia mogą jeszcze odczuwać konsekwencje koniunkcji Plutona, która radykalnie transformuje wasze życie niosąc głębokie, niekiedy trudne zmiany. Łagodzić działanie Plutona będzie przyjazny sekstyl Neptuna zapowiadając pogodzenie, akceptację i wewnętrzny spokój.

Kalendarium
Zima i początek wiosny nie będą jeszcze zwiastować wielkiego przełomu. Przeciwnie. Kwadratura Jowisza, a w kwietniu i w maju opozycja Marsa, mogą przynieść porażki, rozczarowania, zniechęcenie, niepokoje i obawy związane z przyszłością. W czerwcu dostaniesz się pod szczęśliwy i pomyślny wpływ trygona Jowisza, co błyskawicznie postawi cię na nogi, naładuje pozytywną energią i optymizmem. Lato zaś będzie wyjątkowe i niezapomniane. Szczęśliwe chwile, lekkość i nadzieję, błyskotliwe sukcesy i osiągnięcia zapowiada trygon Marsa. Nieco trudniej będzie zaś we wrześniu. Krótki, ale niegroźny kryzys, zapowiada kwadratura Marsa zmuszając cię do zmiany taktyki i ruszenia w nowym kierunku. Ostatnie trzy miesiące roku ustabilizują twoją pozycję oraz utrwalą twoje osiągnięcia i zdobycze. Wreszcie zaczniesz odcinać kupony od wieloletniego trudu, pracy, wysiłku i poświęceń.

Energia, zdrowie
Nie będziesz specjalnie narzekać na kondycję i samopoczucie. Twój organizm dobrze sobie poradzi ze szkodliwymi wpływami, infekcjami, stresem i zmęczeniem. Jednak wiosną warto zatroszczyć się o siebie i zrobić coś dla ciała i ducha. Wakacyjna przerwa od zmagań i walki doskonale ci zrobi. Zgromadzona latem energia będzie cię wspierać przez długie miesiące.

Praca, finanse, interesy
Nie ulegaj negatywnym, lękowym emocjom związanym z ekonomiczną rzeczywistością. Nawet jeśli na świecie będzie dużo pesymizmu, ty sobie poradzisz doskonale. I choć nie znasz pojęcia „szczęście”, gdyż na wszystko musisz sobie ciężko zapracować, to tym razem będziesz mieć niesamowitego farta. Sprawy, praca, interesy, plany i inwestycje będą ci się układać doskonale, jakby stał nad tobą jakiś opiekuńczy anioł.

Miłość, związki, dom
Pierwsza połowa roku będzie pozbawiona romantyzmu i miłosnych uniesień. Szare barwy częściej będą dominować w waszych relacjach z otoczeniem. Wszystko się zmieni w połowie roku. To szczególnie pomyślny czas dla singli oraz dla osób które zbierają się do kupy po rozstaniach i uczuciowych porażkach. Szykujcie się na coś naprawdę magicznego. Porywający, szalony, namiętny romans to coś, co się w waszym życiu nie zdarza często.

Pani Koziorożec
Kilka ostatnich lat kojarzyć ci się będzie z walką, zmaganiami i poświęceniami. Jednak pożegnałaś już przeszłość i zaczynasz śmiało sięgać ku nowym celom. To zatem czas wielkiego odrodzenia, przemiany i wyzwolenia. Wracaj do swoich ukrytych marzeń, pragnień i tęsknot. Za chwile staną się one rzeczywistością.

Pan Koziorożec
Reagujesz paniką na słowa: relaks, spokój, komfort i wygoda. Jednak w twoim życiu nastąpi prawdziwy cud i wreszcie nauczysz się odpoczywać. Uda ci się sztuka łączenia wody z ogniem. Przyjemnemu, łagodnemu i spokojnemu biegowi zdarzeń towarzyszyć będzie seria sukcesów, imponujące osiągnięcia i zwycięstwa.

Praca i finanse Praca i finanse
4 / 5 star star star star star
Miłość i związki Miłość i związki
5 / 5 star star star star star
Kondycja i zdrowie Kondycja i zdrowie
4 / 5 star star star star star
Nauka i umysł Nauka i umysł
5 / 5 star star star star star
Horoskop 2024