Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 16.07 - 22.07

Autor Piotr Gibaszewski

 

Nie jest to najlepszy czas na załatwianie ważnych spraw, rozwiązywanie problemów, na pracę lub interesy. Kwadratury Merkurego i Marsa oraz opozycja Jowisza sprawiają, że Twoja skuteczność, efektywność, chęć do działania, konsekwencja i samodyscyplina są na niskim poziomie. Nie ma zatem lepszego momentu na odpoczynek, relaks, ciszę i spokój, niż właśnie te lipcowe dni. Jeśli więc możesz sobie pozwolić na kilka wolnych dni, jeśli bez większych konsekwencji możesz rzucić robotę i ważne sprawy, nie wahaj się i wyjeżdżaj na wakacje. Jednak nie popadnij w skrajność. Może Ci się bowiem obudzić ochota na odreagowanie stresu, frustracji i zmęczenia. Może Cię korcić do ekstremalnych sportów, ekstrawaganckich przygód i szaleństw. Zamiast bowiem fajnej przygody czekać Cię mogą przykre niespodzianki: zdrowotne problemy, kontuzje, wypadki i urazy, niepotrzebne konflikty i spory. Trygon Wenus zachęca do oddania się miłosnym igraszkom, więc zamiast walczyć, poddaj się przyjemności wspólnej erotycznej zabawy.

 

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 16-22.07
Co nas czeka w tym tygodniu. 16-22.07
Wakacje to czas odprężenia ciała i ducha, a zarazem szansa na to, by wyjść ze strefy komfortu, zmienić błędne zachowania i nawyki, uwolnić lekkość, luz i błogość. Czy nam się to uda osiągnąć w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 20.07
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Lipiec
Ostatnie tygodnie nie pozostawią Wam zbyt wielu miłych wspomnień. Macie za sobą wyjątkowo pracowity, męczący i znojny czas. I choć możecie sobie pogratulować za wykonaną robotę, to... »
Roczny: 2018
Nie lubisz zmian, zwłaszcza, gdy dzieją się bardzo szybko. Przygotuj się więc na ostrą jazdę bez trzymanki, która Cię już wkrótce czeka. Intensywne tempo wydarzeń zapowiada... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Otwieramy się na współpracę

Po dwóch latach istnienia na rynku ezoteryki, szukamy nowych możliwości rozwoju. Otwieramy się na współpracę z osobami, które mają ''pomysł'' na nowe horyzonty, działania i cele dla serwisu Ezoter.pl »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »