Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 11.12 - 17.12

Autor Piotr Gibaszewski

Przedświąteczne dni to bardzo dobry czas na przełamywanie uprzedzeń, dystansu i rezerwy, jaka mogła zagościć w Twoim związku. Bożonarodzeniowy nastrój zachęca do intymności, czułości, bliskości i otwarcia serca. Łatwiej teraz o przebaczenie, puszczenie w niepamięć starych urazów, żalu i zawodów. Nie chcesz już myśleć o przeszłości, o tym co było, co zostało zaprzepaszczone i stracone. Pragniesz odważnie, energicznie i stanowczo wykorzystać szansę, jaka się teraz pojawia. Wiesz, że taka okazja może się szybko nie trafić, więc dasz z siebie wszystko. Potrzebujesz wyciszenia i dystansu, gdyż opozycja Marsa i Jowisza może wywoływać spadki nastroju i zmęczenie. Pani Byk może liczyć na swojego partnera, który da Ci dużo przyjemności i rozkoszy. Ale jeśli czujesz taką potrzebę, sama przejmuj w łóżku inicjatywę i nie czekaj na to, co zrobi Twój partner. Pan Byk swoją męskością, siłą, ale też spokojem i opanowaniem zaimponuje swojej partnerce. Wiele zyskasz w jej oczach stawiając na rozsądek i doświadczenie.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.12
Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.12
Pojawiła się niewielka szansa na białe Boże Narodzenie, ale nim siądziemy do wigilijnego stołu czeka nas solidny maraton spraw do załatwienia. Jak zatem zapowiada się ten przedświąteczny tydzień? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 17.12
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Grudzień
Pod znakiem niezłego tempa w interesach, dobrego samopoczucia, zdrowia i kondycji zapowiada się dla Ciebie ostatni miesiąc roku. Jest szansa na to, że w dobrym humorze będziesz spędzać... »
Roczny: 2017
Całe życie dążysz do tego, by osiągnąć taki stan w życiu, w którym wreszcie sobie powiesz – teraz mogę odpocząć… Czekający Cię rok 2017 pozwoli Ci te marzenia... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Uwielbiam się śmiać! Wywiad z Alą Wiktorią Kummer Gają

Poniżej publikujemy wywiad z Alą Wiktorią Kummer Gają - bioterapeutką, terapeutką w zakresie różnych metod rozwoju osobistego i duchowego, Certyfikowaną Trenerką Jogi Śmiechu metodą dr. Kataria School of Laughter Yoga; wizjonerką, malarką auryczną serc. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2017

Wejście Saturna w Koziorożca - absolutnie kluczowy moment tego roku. Co to oznacza, jakie będzie mieć to konsekwencje? Co nas czeka w grudniu? Co z "kolanem" Jarosława Kaczyńskiego? O tym w prognozie na grudzień.
więcej »