Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 10.08 - 16.08

Autor Piotr Gibaszewski

Marne samopoczucie, huśtawki nastroju i niechęć do powrotu do codziennej szarości – tak zapowiada się dla Ciebie ten tydzień. Kwadratury Słońca i Merkurego sprawiają, że potrzebujesz jeszcze trochę swobody, czasu i luzu. Twoje ciało i psychika pragną odpoczynku, więc korzystaj z wolnego czasu, wysypiaj się, zdrowo odżywiaj i aplikuj sobie dużą porcję ruchu. Nie musisz – co i tak jest wbrew Twojej naturze – uprawiać jakichś forsownych dyscyplin sportowych. Wystarczy, że pójdziesz na kilkugodzinną pieszą wycieczkę do lasu, na grzyby, pojeździsz rowerem, postawisz na codzienną gimnastykę lub ćwiczenia jogi. Jeśli zaś bliscy, członkowie rodziny lub partner Cię irytują i denerwują, zajmij się sobą, nie wchodź w konfrontacyjne spory i kłótnie, które do niczego nie prowadzą i nie rozwiązują żadnych problemów. Jeśli jednak musisz już wracać do pracy i interesów czeka Cię ogromna, ale bardzo miła, niespodzianka. Trygon Jowisza zachęca, by się otworzyć na prawdziwą hossę. Przed Wami wyśmienity czas na polu zawodowym i w biznesie.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.08
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 15.08
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Sierpień
Drugi miesiąc wakacji zapowiada się dla Ciebie wprost fantastycznie. Doskonałe wpływy trygonów Jowisza, Saturna i Plutona oraz sekstyl Neptuna sprawiają, że głęboko i mocno... »
Roczny: 2020
Rok 2020 będzie wypełniony niespodziankami, widowiskowymi zwrotami i zaskakującymi zmianami. Jest szansa na pozbycie się tego, z czym się zmagasz od lat, co blokuje cię przez sukcesem i... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Nakieruj się na Prawdę

Na Dalekim Wschodzie mówi się: śmierć jest najlepszym doradcą. My na Zachodzie, w kulturze zdominowanej przez religie dogmatyczne oraz przez naukowy światopogląd możemy poczuć się niewygodnie, gdy usłyszymy takie słowa. Dlaczego? Ponieważ na poziomie poznania jesteśmy bardzo mocno uzależnieni. Uzależnieni od autorytetów. Nie czujemy swobody poznawania świata, siebie, życia i śmierci, ale presję instytucji naukowych i religijnych, które wiedzą lepiej jaka jest prawda i które wszelkie samodzielnie próby jej odkrywania uważają za naukową, obyczajową, wyznaniową herezję. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »