Powrót
Byk

Horoskop - Byk

19.4 - 20.5

Rok 2024

Twoje pragnienie spokoju i potrzeba poczucia bezpieczeństwa będą poddane niełatwej próbie. Jednak wyrwanie się ze strefy komfortu będzie mieć dla ciebie wyłącznie pozytywne skutki. Masz bowiem szansę mocno ruszyć do przodu, podjąć długo odkładane wyzwania, zabrać się za ambitne plany, cele i marzenia. W pierwszej połowie roku będziesz pod fantastycznym i wspierającym wpływem koniunkcji Jowisza, co jest zapowiedzią licznych sukcesów, błyskotliwych osiągnięć i zwycięstw. Łyżką dziegciu w beczce miodu będzie koniunkcja Urana, która mocno da się we znaku urodzonym w III dekadzie Byka. Dodatkowo urodzeni między 20 a 23 kwietnia dostana się pod wpływ kwadratury Plutona, co sprawi, że nie obejdzie się bez dużych, niekoniecznie miłych i przyjemnych zmian, zwrotów i rewolucji. Nie dotyczy to jednak urodzonych między 15 a 20 maja. Sekstyl Neptuna pozwoli wam spojrzeć na swoje życie z dystansem, akceptacją i pogodzeniem.

Kalendarium
W nowy rok wejdziesz w wielkim hukiem, z dużą dawką optymizmu i nadziei. Trygon Marsa wsparty koniunkcją Jowisza zachęci cię do podejmowania odważnych decyzji i realizacji śmiałych planów. W lutym i w marcu będziesz pod wpływem kwadratury Marsa, co jest zapowiedzią zderzenia z twardą rzeczywistością. Na szczęście aż do końca maja będziesz pod ochroną Jowisza, więc nie ma mowy o żadnych większych problemach. Najbardziej aktywnym momentem roku będzie czerwiec i lipiec. Koniunkcja Marsa gwarantuje niezapomniane wakacje, liczne przygody, zdobycze i podboje. Możesz ten czas przeznaczyć również na realizację ambitnych i trudnych celów, które zamienisz na sukcesy i zwycięstwa. Między sierpniem a listopadem poczujesz stawiający na nogi wpływ trygona Plutona, co pomoże ci zamknąć te etapy życia, które są już definitywną przeszłością. Najtrudniejszym momentem roku będzie zaś grudzień. Kwadratura Marsa i Plutona jest zapowiedzią twardych i bolesnych, ale koniecznych porządków.

Energia, zdrowie
Twoje samopoczucie i kondycja będą ulegać silnym wahaniom. Spadek formy, skłonności do infekcji, osłabienie układu odpornościowego dopaść cię może na przełomie zimy i wiosny oraz pod koniec roku. Postaw na zdrową dietę i wzmocnij organizm suplementami, a przetrwasz zimę bez większych problemów. Wiosną, latem i wczesną jesienią czekają cię najlepsze, najbardziej komfortowe i spokojne chwile.

Praca, finanse, interesy
To bardzo dobry ekonomicznie, zawodowo i intelektualnie rok. Kluczem do czekających cię sukcesów będzie otwartość na nowe doświadczenia, naukę, odkrywanie swoich ukrytych potencjałów, zdolności i kompetencji. Nie tkwij w starych układach, postaw na ryzyko, nie bój się zmian. Rzuć męczącą, otępiającą pracę, rozkręć własny biznes, zainwestuj w ciekawe szkolenia i treningi.

Miłość, związki, dom
Burzliwe i pełne zmian lata są doskonałe na miłosne przygody, romanse, nawiązywanie nowych znajomości i przyjaźni. To zatem wielka szansa na tych, którzy od dawna żyją w samotności lub nie mogą pozbierać się po rozstaniu lub rozwodzie. Duże ryzyko czeka zaś te związki i relacje, które wpadły w stagnacje i rutynę. Silne emocje, namiętności i pasje będą miały ożywcze działanie, ale zarazem mogą powodować konflikty, spory i rozstania.

Pani Byk
To nie jest rok pod znakiem świętego spokoju. Musisz więc pogodzić potrzebę rodzinnej stabilizacji z licznymi wyzwaniami i nowymi ścieżkami, na które będziesz wkraczać. Będziesz odkrywać swoje prawdziwe powołanie i życiową misję. Nie pozwól się więc ponownie zagonić do tradycyjnych ról, funkcji i zadań.

Pan Byk
Zbyt długo tkwiłeś w miejscu szarpiąc się, walcząc ze swoimi przyzwyczajeniami, z potrzebą wygody i komfortu. Nie możesz zatem zmarnować tego roku. Jest to bowiem wielka szansa na duży postęp, osobisty rozwój i ekspansję. Odkryj w sobie odważnego wojownika i nie pozwól, by wygrał kanapowy miś.

Praca i finanse Praca i finanse
4 / 5 star star star star star
Miłość i związki Miłość i związki
3 / 5 star star star star star
Kondycja i zdrowie Kondycja i zdrowie
4 / 5 star star star star star
Nauka i umysł Nauka i umysł
4 / 5 star star star star star
Horoskop 2024