Powrót
Byk

Horoskop - Byk

19.4 - 20.5

Rok 2023

Kryzys, jaki przetoczył się przez wasze życie w ostatnich kilku latach, był wyjątkowo ciężki, bolesny i dotkliwy. Nadal urodzeni w III dekadzie znaku znajdują się pod nieprzyjemnym wpływem kwadratury Saturna oraz koniunkcji Urana, co wywołuje istną zawieruchę, dramatyczną burzę z piorunami. I choć uwielbiacie święty spokój i stabilizację, to musicie teraz nieźle się natrudzić, by odzyskać poczucie równowagi, niczym ktoś zatykający nowe dziury w starej łajbie. Jednak w połowie roku możecie liczyć na imponującą poprawę i serię fantastycznych zdarzeń, dzięki którym błyskotliwie pokonacie złą passę. Koniunkcja Jowisza postawi was na nogi, naładuje pozytywną energią, zamieni porażki na sukces. Najlepszy czas czeka urodzonych w I dekadzie znaku, ale niektórzy, urodzeni między 13 a 19 maja, dzięki uśmierzającemu działaniu sekstyla Neptuna, też mogą liczyć na sporą poprawę. Jedynie urodzeni między 22 a 23 kwietnia dostaną się w kwietniu i w maju pod nieprzyjemny wpływ kwadratury Plutona, co zapowiada trudne pożegnania i zmiany.

Kalendarium
Zima będzie trudna i nieprzyjemna dla urodzonych w III dekadzie znaku. Kwadratura Saturna mocno się wam da we znaki zapowiadając twardą lekcję i zderzenie z szarą rzeczywistością. Jednak urodzonych między 16 a 20 maja wzmocni trygon Plutona, więc jest szansa, że wypatrywanie zimą pierwszych skowronków zaowocuje przypływem nadziei i życiowej mocy. Początek wiosny jeszcze nie zapowiada przełomu. W maju nawet może dopaść was kryzys. Kwadratura Marsa osłabi waszą skuteczność w działaniu, przyniesie spadek formy, wyczerpanie i straty. Jednak szybko zaświta światełko w tunelu. Wraz z postępem wiosny poczujecie imponującą poprawę dzięki fantastycznej koniunkcji Jowisza. Wakacje zapowiadają się wprost bajecznie. Pomyślnym wpływom Jowisza towarzyszyć będzie nie mniej szczęśliwy trygon Marsa. Kryzys, na szczęście niegroźny, będzie mieć miejsce w październiku i w listopadzie, który zapowiada opozycja Marsa. Ochronny wpływ Jowisza nie pozwoli wam wpaść w większy dołek.

Energia, zdrowie
Dolegliwości ciała i psychiki będą zimą męczyć tych, którzy zaniedbują zdrowy balans między pracą i odpoczynkiem. Słoną cenę płacić też będą ci, którzy lekceważyli dietetyczne wymogi i zasady. Problemy z metabolizmem, wagą i krążeniem zmuszą was do radykalnej zmiany stylu życia. Poprawa będzie jednak imponująca. Rzucenie cukru, ograniczenie mięsa i używek przyniesie rewelacyjne wyniki.

Praca, finanse, interesy
W pierwszej połowie roku kryzys mocno zapuka do twoich drzwi. Poczucie deficytu, osłabienia, znużenia walką i zmaganiami zmusi cię do radykalnych decyzji. Bolesny, ale niezbędny, program oszczędnościowy stanie się koniecznością. Już w połowie roku nadejdzie zdecydowana poprawa. Możesz liczyć na duży przypływ, odzyskanie finansowej równowagi,

Miłość, związki, dom
Bolesną lekcję zaliczą ci, którzy łudzili się, że udany związek, to ten, w którym jest spokój i brak konfliktów. Nagła, szokująca decyzja partnera, poczucie, że coś się sypie i komplikuje, podłoży minę pod pozorną stabilizację. Nadzieja zaś czeka tych z was, którzy ostatnio zaliczyli rozstanie. Tegoroczne lato i wakacje mogą okazać się jednymi z najszczęśliwszych od wielu lat. Czeka was płomienny romans i szalona przygoda, jaką się pamięta do końca życia.

Pani Byk
Od pewnego czasu czułaś, że trzeba coś zmienić. Zaczynasz zatem dojrzewać do dużych, radykalnych decyzji, totalnego wywrócenia całego swojego życia. I choć to zupełnie nie w twoim stylu, to jeśli jednak chcesz znów cieszyć się przyjemnym i szczęśliwym życiem, musisz otworzyć się na ryzyko i postawić wszystko na jedną kartę.

Pan Byk
Kryzys, który cię dopadł, uświadomił ci, że utknąłeś w strefie komfortu, że popadłeś w stagnację i iluzję wygody. I choć nie masz na to ochoty, musisz ruszyć na wielką batalię z życiem, musisz się wyrwać z pozornie spokojnych, ale zarazem toksycznych i szkodliwych układów i reakcji.

Praca i finanse Praca i finanse
5 / 5 star star star star star
Miłość i związki Miłość i związki
4 / 5 star star star star star
Kondycja i zdrowie Kondycja i zdrowie
5 / 5 star star star star star
Nauka i umysł Nauka i umysł
5 / 5 star star star star star
Horoskop 2024