Powrót
Wodnik

Horoskop - Wodnik

20.1 - 18.2

Rok 2023

Nie brakowało wam w ostatnich latach trudnych testów, twardych lekcji, rozczarowujących doświadczeń i strat. Zwłaszcza urodzeni w II i III dekadzie znaku mogą mieć poczucie, że zwaliło się wam na głowę wiele problemów. Kwadratura Urana wywróciła do góry nogami wszystko to, co wydawało się oczywiste, pewne i jasne. Sypią się plany, pod znakiem staje realizacja marzeń i wizji, zawód niosą bliscy, znajomi i przyjaciele. Jednak ten rok będzie nieco lepszy, niż poprzednio, zwłaszcza dla urodzonych w ostatnich dniach znaku. Kończy się bowiem mocno kryzysowy czas koniunkcji Saturna, która przykręciła kurek ze szczęściem i dobrobytem. W drugiej połowie roku znajdziecie się jednak pod wpływem kwadratury Jowisza, która kusić będzie nadmiarem ofert i możliwości. Łatwo się rozmienić na drobne, więc warto jasno i precyzyjnie określić swoje priorytety i cele.

Kalendarium
Pierwsze miesiące roku będą trudne, męczące i ciężkie. Koniunkcja Saturna mocno się da wam we znaki. Jednocześnie będziecie pod wpływem trygona Marsa, co sprawi, że w świetnej formie przetrwacie kryzys, przełamiecie blokady, bariery i przeciwności. Początek wiosny przyniesie krótki oddech ulgi i sporą poprawę. Wiosna będzie jednak najtrudniejszym momentem roku, zwłaszcza dla urodzonych między 20 a 23 stycznia. Opozycja Marsa oraz koniunkcja Plutona każą się zmierzyć ze swoimi słabościami, zamiecionymi pod dywan problemami. Latem możesz liczyć na poprawę sytuacji, więc jest szansa na udane i przyjemne wakacje. Najlepszym momentem roku będzie wrzesień. Trygon Marsa jest zapowiedzią dużego przyspieszenia, zwłaszcza w tych sferach życia, które mocno ostatnio ucierpiały. Jesienią znów wrócą stare problemy. Kwadratura Marsa zapowiada kolejną fazę mobilizacji i batalię o lepsze jutro.

Energia, zdrowie
Twoje ciało nieźle zniesie stres, zmęczenie i walkę. Gorzej jednak radzić sobie będzie twoja dusza. Długotrwałe przeciążenia psychiczne, zmęczenie, zawodowe wypalenie, niezdrowy styl życia mogą przynieść nerwowe i emocjonalne zaburzenia, depresyjne stany i psychosomatyczne dolegliwości. Musisz zatem zwolnić obroty. Pomocna będzie joga, tai-chi, mindfulness, głęboka medytacja oraz częsty kontakt z naturą.

Praca, finanse, interesy
To naturalne, że wyczerpują się zapasy, kończą się zasoby, wypala się energia z tego, co robimy i czym się zajmujemy. Jeśli więc czujesz, że coś się kończy, nie wahaj się podjąć radykalnej i odważnej decyzji związanej ze zmianą pracy, pożegnaniem się z biznesowym partnerem lub branżą, w której działasz. Nie czekaj również na ostatni dzwonek. Zareaguj z wyprzedzeniem i zejdź ze sceny w najlepszym dla siebie momencie.

Miłość, związki, dom
To pełen wstrząsów, niespokojny, burzliwy, chwilami nieprzyjemny i smutny w miłości rok. Rozstanie, pożegnanie i godzenie się z porażką to zawsze trudne doświadczenie. Jednak trwanie w fikcji i iluzji szczęścia prowadzi jedynie do większego cierpienia. A może nie wszystko stracone? Może po prostu musisz się nauczyć mówić szczerze i jasno, czego potrzebujesz w relacji? Efektywna komunikacja to fundament dobrego związku.

Pani Wodnik
Od zawsze wymykałaś się stereotypom i nie dawałaś sobie narzucać tradycyjnych kobiecych ról. Jednak bez wsparcia kochającej osoby też wcale nie jest lekko. Zastanów się nad tym, jak możesz pogodzić swoją potrzebę wolności, z tworzeniem udanej, ciepłej i czułej relacji biorąc coś od kogoś.

Pan Wodnik
Dostajesz wiele sygnałów, które są dla ciebie wezwaniem do wykonania dużego zwrotu, zasadniczej zmiany, a nawet rewolucji. Zmęczenia i znużenia związanego z brakiem wyzwań, utraty lekkości i kreatywności nie zastąpią żadne pieniądze, prestiż i przywileje.

Praca i finanse Praca i finanse
1 / 5 star star star star star
Miłość i związki Miłość i związki
2 / 5 star star star star star
Kondycja i zdrowie Kondycja i zdrowie
3 / 5 star star star star star
Nauka i umysł Nauka i umysł
1 / 5 star star star star star
Horoskop 2024