Powrót
Wodnik

Horoskop - Wodnik

20.1 - 18.2

Rok 2024

Stoicie na progu dużych, istotnych zmian, kluczowych zwrotów, gruntownej przebudowy wielu sfer i dziedzin życia. I choć to zasadniczo dobre wieści, to nie wszystko pójdzie łatwo i lekko. Zdecydowana poprawa sytuacji czeka tych z was, którzy próbują się ponieść po wstrząsach i porażkach. Dzięki pomyślnym wpływom Jowisza wrócicie do porzuconych planów i marzeń. Mocno ruszycie do przodu również z nowymi projektami. Jednak zamiast męczyć się w pojedynkę, zrozumiecie, jaką siłą jest wspólnota, jaką moc reprezentuje grupa podobnie myślących, działających i wspierających się ludzi. Burzliwe, pełne dramaturgii chwile czekają urodzonych w III dekadzie znaku. Kwadratura Urana zapowiada liczne zawirowania i niespodzianki, co karze przemyśleć obraną strategię, zastanowić się nad przyszłością tych relacji i układów, które się wyczerpały, które nie przetrwały próby czasu. Najtrudniejszy czas czeka urodzonych między 20 a 23 stycznia. Koniunkcja Plutona jest zapowiedzią bolesnych, trudnych, ale koniecznych pożegnań.

Kalendarium
Pierwsze miesiące roku będą niezwykle dynamiczne i aktywne. Do maja będziesz pod wpływem kwadratury Jowisza, więc o świętym spokoju i poczuciu stabilizacji nie ma mowy. Z zamieszania i nawału spraw, które wyzwoli kwadratura Jowisza, narodzi się coś pozytywnego. Pomoże ci w tym koniunkcja Marsa, której mobilizujący wpływ w lutym i w marcu będzie wezwaniem do działania, do walki, do pokonywania swoich słabości i kompleksów. Nerwowo i niespokojnie zrobi się zaś pod koniec wiosny, Od czerwca do połowy lipca będziesz pod wpływem kwadratury Marsa, co wyzwoli dużą dawkę napięcia i stresu. Szczęście ci jednak będzie sprzyjać. Nieprzyjemne wpływy Marsa znacznie złagodzi pomyślny trygon Jowisza. Dodatkowo od połowy lipca, aż do września wsparcie zapewni ci przyjazny trygon Marsa. Tegoroczne wakacje będą niezapomniane i niezwykle przyjemne. Najtrudniejsze chwile czekają cię w dwóch ostatnich miesiącach roku. Opozycja Marsa zapowiada natłok spraw, ogrom pracy, dużą porcję wyzwań, stresu i napięcia.

Energia, zdrowie
Jako zimowy znak zodiaku, dobrze znosisz chłód i niesprzyjającą aurę. Nadchodzącą zimę przejdziesz zatem gładko i bez większych problemów. Kondycja i zdrowie będą ci sprzyjać, mimo, że niespecjalnie dbasz o dietę i masz gdzieś medyczne zalecenia. Kryzys dopaść cię zaś może jesienią, gdy twój poziom witalności i siły odpornościowe mocno osłabną. Zwolnij wtedy obroty, zadbaj o krążenie, stawy i kręgosłup, stawiaj na ruch i sportową aktywność.

Praca, finanse, interesy
Na polu zawodowym i w interesach czeka cię mocno stresujący, nerwowy, niespokojny i chwilami trudny czas. I choć musisz się liczyć ze sporymi zawirowaniami, to jednak gdy będziesz zamykać bilans roku, okaże się, że to jeden z najlepszych finansowo etapów twojego życia. Towarzyszyć temu będą intensywne zmiany, nowa praca lub branża, wyjazd zagraniczny, inwestycje i duże zakupy.

Miłość, związki, dom
Twoim odwiecznym dylematem jest odpowiedź na pytanie: czy masz dążyć do stabilizacji i zapuszczać korzenie, czy też rzucać się w wir wolnej miłości i niezależności. Doświadczysz w tym roku jednego i drugiego. Poznasz smak szalonej, romantycznej przygody i erotycznej ekscytacji. Będziesz też stawiać na rodzinę, dom, odpowiedzialność i wspólne plany na przyszłość. Jest zatem szansa zarówno na płomienną miłość, jak i budowanie w relacji poczucia bezpieczeństwa.

Pani Wodnik
Całe życie szłaś pod prąd. Bycie miłą, grzeczną dziewczynką to nie jest twój styl, ani twoja natura Obce ci jest również spełnianie czyichś oczekiwań i zawsze chciałaś robić to, co ci podpowiada dusza i serce. W tym roku ta postawa zostanie wynagrodzona, doceniona i uznana.

Pan Wodnik
Od dawna zastanawiasz się nad tym, co powinieneś robić, co jest twoim prawdziwym powołaniem. By się o tym przekonać, musisz zacząć testować różne rozwiązania i pomysły. Ten rok daje ci fantastyczną szansę na to, by wyjść z blokady i niemocy. Wypłyń na szerokie wody, zrób coś niezwykłego, ryzykownego, szalonego.

Praca i finanse Praca i finanse
3 / 5 star star star star star
Miłość i związki Miłość i związki
2 / 5 star star star star star
Kondycja i zdrowie Kondycja i zdrowie
2 / 5 star star star star star
Nauka i umysł Nauka i umysł
4 / 5 star star star star star
Horoskop 2024