Powrót
Ryby

Horoskop - Ryby

18.2 - 20.3

Rok 2023

Przed wami trudny, naznaczony licznymi wyzwaniami i zmaganiami rok. Zwłaszcza urodzeni w I dekadzie znaku muszą się przygotować na solidny maraton. Koniunkcja Saturna jest zapowiedzią nieprzyjemnego i twardego testu. To swoiste pokerowe „sprawdzam” ujawni, na czym stoicie, na czym było zbudowane wasze życie. To zderzenie ducha z materią może mieć jednak dla was korzystne konsekwencje. Porzucicie fantazje, złudzenia i iluzje, w jakie zawsze łatwo się pakujecie. Wyjątkowy czas czeka też urodzonych między 12 a 19 marca. Koniunkcja władcy waszego znaku – Neptuna – sprawia, że przeżyjecie proces głębokiej wewnętrznej przemiany, poznania siebie, finału długiej drogi zmierzającej w stronę poznania swojego przeznaczenia i życiowego powołania. To doświadczenie, choć chwilami niełatwe, prowadzić was będzie do szczęścia. Wspierać was bowiem będą pomyślne wpływy sekstyla Plutona, dzięki któremu porzucicie stare role, funkcje, zużyte układy, relacje i więzi.

Kalendarium
Zwykle zima jest dla ciebie łaskawa, jednak tym razem trzeba się będzie zmierzyć z dużą dawką problemów i przeciwności losu. Kwadratura Marsa, a od marca również koniunkcja Saturna, są zapowiedzią nieprzyjemnej konfrontacji z rzeczywistością, z nieprzerobionymi lekcjami, słabościami ciała i umysłu. Wiosną możesz liczyć na dużą poprawę. Trygon Marsa pozwoli wziąć głęboki oddech, wzmocni ciało i psychikę. Lato może być jednym z trudniejszych momentów roku. Opozycja Marsa jest zapowiedzią obniżenia lotów, osłabienia formy i nastroju. Ale to zarazem idealny czas na odpoczynek, zawieszenie wszystkich męczących, obciążających czynności i zadań. Najprzyjemniej zrobi się jesienią. W październiku i w listopadzie będziesz pod wpływem trygona Marsa, co pozwoli ci odrobić straty, odzyskać poczucie spokoju i komfortu. W grudniu jednak znów odezwie się szara rzeczywistość. Kwadratura Marsa zmusi cię do ostrego galopu, po to by się ze wszystkim uporać do końca roku.

Energia, zdrowie
Musisz w tym roku mocno się za siebie zabrać. Nie będzie żadnej ulgowej taryfy dla złych nawyków żywieniowych, zaniedbań, lekceważenia ostrzegawczych sygnałów płynących z ciała i psychiki. Kluczem do zdrowia fizycznego i emocjonalnego będzie regularność, samodyscyplina, umiarkowanie i rozsądek. Nie podejmuj żadnych desperackich działań i decyzji, lecz dbaj o balans i taoistyczną harmonię ducha i umysłu.

Praca, finanse, interesy
Nie masz wielkich osobistych potrzeb i ambicji. Umiesz żyć skromnie, nie pragniesz sukcesów i zaszczytów. Tym łatwiej przechodzisz przez chude lata, a taki właśnie rok się dla ciebie szykuje. Jednak nie wolno ci się nastawiać na biedę. Przeciwnie. Wykorzystaj kryzys jako okazję do zrobienia solidnych porządków, spłacaj długi, wyjaśniaj problemy prawne i urzędowe.

Miłość, związki, dom
Mówi się, że proza życia jest wielkim wrogiem miłości. Ale przesadny romantyzm może być czymś znacznie gorszym. Życie od uniesień, po upadek, od nadziei, po poczucie straty, do niczego dobrego nie może doprowadzić. Postaw sobie w tym roku cel, jakim będzie odzyskanie zdrowej równowagi tam, gdzie stale wieją wichry namiętności, gdzie szaleją uczuciowe burze.

Pani spod Ryb
Twoja wyjątkowa subtelność, delikatność i empatia to wspaniałe cechy. W tym roku stawiaj również na stanowczość, konkretność, nie ulegaj manipulacjom i naciskom. Udowodnij, że prawdziwa kobieta może być jednocześnie wrażliwa i mieć otwarte serce, a zarazem może być silna, twarda i mocno stojąca na ziemi.

Pan spod Ryb
Zrób sobie solidny rachunek sumienia, oddziel ziarno od plew, nazwij po imieniu wszystko to, co jest dobre i to, co złe. Przestań uciekać od nękających cię problemów, ale staw im czoła, nawet jeśli oznaczałoby to przykre i bolesne lekcje. Na nagrodę za odwagę nie trzeba będzie długo czekać.

Praca i finanse Praca i finanse
3 / 5 star star star star star
Miłość i związki Miłość i związki
2 / 5 star star star star star
Kondycja i zdrowie Kondycja i zdrowie
1 / 5 star star star star star
Nauka i umysł Nauka i umysł
3 / 5 star star star star star
Horoskop 2024