Powrót
Ryby

Horoskop - Ryby

18.2 - 20.3

Rok 2024

Przyjdzie się wam mierzyć w tym roku z dużymi wyzwaniami. Na światło dzienne zaczynają wychodzić te problemy, które zamiataliście pod dywan, do których nie chcieliście się przyznać. Przeciwności losu mocno was doświadczają już od dłuższego czasu, więc to po prostu kolejny etap czegoś, co trzeba naprawić, wyjaśnić i załatwić. Szczególnie mocno muszą się wziąć do roboty urodzeni w I i II dekadzie znaku. Twarda i nieprzyjemna koniunkcja Saturna bezlitośnie obnaża popełnione błędy, ujawnia braki, niedociągnięcia i słabości. Dodatkowo w drugiej połowie roku znajdziecie się pod wpływem kwadratury Jowisza, co wprowadzić może dodatkowy zamęt, poczucie niepewności, chaos i zamieszanie. Szczególnie ważne dni czekają urodzonych między 14 a 19 marca. Koniunkcja Neptuna wyłączy was z codziennego biegu zdarzeń. Poczujecie, że musicie głęboko przemyśleć to, dokąd zmierzacie. Kluczem będzie odnalezienie swojego prawdziwego powołania i życiowej misji.

Kalendarium
Pierwsze miesiące roku zapowiadają się spokojnie, choć jednocześnie może to oznaczać brak poprawy sytuacji, oczekiwanych zmian i przyspieszenia. Te jednak przyjdą. Najbardziej aktywnym i dynamicznym momentem roku okaże się kwiecień. Koniunkcja Marsa z jednej strony przyniesie dużą dawkę stresu, będzie jednak również wezwaniem do działania oraz mobilizującym do walki czynnikiem. To tak naprawdę doskonała szansa na zmierzenie się ze swoimi słabościami, świetna okazja, dzięki której możesz mocno ruszyć do przodu. Najtrudniejszym momentem roku będą wakacje. Kwadratury Marsa i Jowisza mocno osłabią skuteczność twoich działań wprowadzając chaos, napięcie, nerwowość i stres. Tym bardziej warto wtedy zawiesić aktywność, zająć się czymś spokojnym, miłym i przyjemnym. Znacznie lepiej zapowiada się jesień. We wrześniu i w październiku będziesz pod szczęśliwym wpływem trygona Marsa. Dojdzie do tego również sekstyl Plutona, co niesie szanse na sukcesy i korzystne zmiany. Bilans roku zamkniesz na sporym plusie, więc nie warto się poddawać i rezygnować z marzeń.

Energia, zdrowie
To jeden z trudniejszych momentów twojego życia na polu zdrowotnym i emocjonalnym. Wieloletnie przeciążenia, zmęczenie i zaniedbania dadzą ci się mocno we znaki. Szczególnie musisz zadbać o sprawność i elastyczność stawów i kręgosłupa. Przyda się zmiana stylu życia, odstawienie cukru, alkoholu i używek. Nie przesadzaj jednak ze sportem i fizycznym wysiłkiem. Funduj sobie więcej relaksu, odpoczynku i świętego spokoju.

Praca, finanse, interesy
Ekonomiczny kryzys, wyczerpanie zawodowej formuły, wypalenie i chroniczne zmęczenie każe gruntownie przebudować swój styl działania. Nie wahaj się porzucić ogłupiającej pracy, szukaj nowych klientów i partnerów w interesach. Najważniejsza jest jednak żelazna dyscyplina finansowa, unikanie zbędnych kosztów, cięcie wydatków, konsekwentne spłacanie długów i zobowiązań.

Miłość, związki, dom
Przez bolesny i trudny test przejdą te związki, które straciły swój cel i sens. Zmiana miejsca zamieszkania, wyjazd na studia, opuszczające rodzinny dom dzieci, przejście na emeryturę to czynniki, które zmuszą was do zastanowienia się nad tym, dokąd zmierzacie i jaki jest cel życia we dwoje.

Pani spod Ryb
Łatwo zapominasz o sobie stawiając wyżej potrzeby bliskich, członków rodziny i przyjaciół. Musisz jednak zatroszczyć się o siebie. W razie zagrożenia, w samolocie maskę z tlenem musi najpierw założyć sobie matka, potem dopiero podaje ją swemu dziecku.

Pan spod Ryb
Ten rok będzie dla ciebie twardym testem wytrzymałości przypominającym survivalowy trening wojownika. Doskonalenie się w sztuce przetrwania testować będziesz zarówno w obszarze zawodowym, jak też w relacjach rodzinnych, partnerskich i towarzyskich.

Praca i finanse Praca i finanse
1 / 5 star star star star star
Miłość i związki Miłość i związki
1 / 5 star star star star star
Kondycja i zdrowie Kondycja i zdrowie
1 / 5 star star star star star
Nauka i umysł Nauka i umysł
1 / 5 star star star star star
Horoskop 2024