Powrót
Rak

Horoskop - Rak

21.6 - 22.7

Rok 2023

Masz za sobą jeden z najcięższych momentów swojego życia, a ostatnie lata były dla ciebie chwilami niezwykle trudne. Kryzys jednak powoli mija i wreszcie zaczynasz wypływać na spokojne fale, a wiatr ci wieje w plecy. Jedynie urodzeni między 18 a 22 lipca mogą jeszcze odczuwać ciężkie i bolesne wpływy opozycji Plutona, ale nas szczęście to już ostatnie chwile waszej męki. Wiosną zamkniesz wieko z trumną pod nazwą „stare życie”. Najlepsze chwile czekają rodzonych w I dekadzie znaku. Trygon Saturna pozwoli wam poczuć wprawdzie nieco spóźnioną, ale jednak ogromną, satysfakcję związaną ze znakomitymi wynikami ciężkiej pracy, poświęceń i zmagań z ostatnich lat. To dowód na to, że jeśli chcesz osiągnąć sukces, po prostu musisz robić swoje. Czas błogości, uspokojenia emocji, pogodzenia, odprężenia i uzdrowienia zbolałej duszy czeka urodzonych między 14 a 19 lipca. Trygon Neptuna uzdrowi traumy z przeszłości i przyniesie wielki przypływ nadziei.

Kalendarium
Pierwsze trzy miesiące roku nie będą jeszcze zwiastować tego, co cię szczęśliwego czeka. Przeciwnie. Poczucie kryzysu, zmęczenia, wyczerpania i znużenia będzie wyjątkowo dotkliwe i przykre. Kwadratura Jowisza oraz opozycja Plutona zapowiadają nieprzyjemną, smutną zimę. Jednak z wiosną nadejdzie powiew optymizmu, radości, szczęścia, pozytywnej energii i witalnych sił, co zapowiada koniunkcja Marsa oraz trygon Saturna. Poprawa twojej sytuacji będzie tak imponująca i błyskotliwa, że będziesz mieć problem, za co się chwycić i na czym się skupić, gdyż wszystko, czego się dotkniesz, będzie cię kusić i zachęcać do wyboru. I choć od przybytku głowa nie boli, to jednak warto skupić się tylko na tym, co naprawdę cię wzmacnia i daje ci satysfakcję. We wrześniu kwadratura Marsa zapowiada niewielkie spowolnienie i osłabienie. Jednak jesienią znów wskoczysz na falę. Trygon Marsa pomoże ci znaleźć klucz do sezamu.

Energia, zdrowie
Zima będzie zdecydowanie najtrudniejszym i najmniej przyjemnym momentem roku. Dopadać cię mogą infekcje i stany zapalne, odezwać się mogą dolegliwości immunologiczne i metaboliczne. Powrócić może również depresja u tych, którzy walczą z nią od lat. Ale już wiosną możecie liczyć na zdecydowana poprawę, która u niektórych może przypominać prawdziwy cud uzdrowienia. Jest szansa na definitywne pożegnanie chorób, z którymi się zmagacie od wielu lat.

Praca, finanse, interesy
Po wielu chudych i ciężkich latach, wkraczasz w pomyślny czas przypływu. Jak na ironię losu, gdy na świecie szaleje kryzys, twoje notowania i akcje rosną, jak na drożdżach. Pamiętaj więc o tym, że wielkie fortuny i wizjonerskie przedsięwzięcia rodzą się z reguły w kryzysowych czasach. Jeśli zatem nudzi cię praca, masz dość szefa lub wspólnika, bez wahania rzuć w diabły to, co robisz. To co przyjdzie nowego, będzie słodką nagrodą za odwagę i wyjście ze strefy komfortu.

Miłość, związki, dom
Zdecydowanie uspokoi się sytuacja partnerska i rodzinna u tych z was, których związek znalazł się w poważnym kryzysie. Miłość i zaufanie wracają w wielkim stylu. To samo czeka singli, których czas życia w pojedynkę kończy się szybko. Wiosna roku 2023 będzie wyjątkowa, piękna, romantyczna, wesoła, naznaczona miłosnym, erotycznym i zmysłowym przypływem. Zaskakująco miło i wesoło będzie również jesienią, gdy nadejdzie kolejna fala miłosnych wzruszeń i przypływów.

Pani Rak
Czujesz, że przeszłaś przez naprawdę ciężki czas, ale uwolniłaś się od toksycznych zależności, niszczących układów i więzi. Teraz masz szansę rozpocząć wszystko na nowo, obudzić się z długiego, koszmarnego snu. Pogodzenie z przeszłością przyniesie intrygujący i nęcący powiew czegoś nowego.

Pan Rak
Twoim głównym problemem ostatnich lat była trudność w pogodzeniu rodzinnych i osobistych potrzeb z zawodowymi i biznesowymi ambicjami. Ten dylemat ostatecznie się kończy. Niczego bowiem nie będziesz musiał poświęcać. Znajdziesz sposób na to, by być szczęśliwym partnerem i spełnionym rozwojowo mężczyzną.

Praca i finanse Praca i finanse
4 / 5 star star star star star
Miłość i związki Miłość i związki
3 / 5 star star star star star
Kondycja i zdrowie Kondycja i zdrowie
3 / 5 star star star star star
Nauka i umysł Nauka i umysł
3 / 5 star star star star star
Horoskop 2024