Powrót
Rak

Horoskop - Rak

21.6 - 22.7

Rok 2024

Po kilku niezwykle trudnych i kryzysowych latach, po nękających cię burzach i wstrząsach wreszcie wypływasz na spokojne wody. Stabilizacja i poczucie bezpieczeństwa staną się fundamentem, na którym zaczniesz odbudowywać swoje życie po zaliczonych stratach i niepowodzeniach. Urodzeni w I dekadzie znaku złapią oddech i odzyskają twardy grunt pod stopami, co będziecie zawdzięczać pomyślnym wpływom trygona Saturna. Wreszcie wszystko zacznie się układać, tak jak powinno, bez zbędnych kosztów i bolesnej ceny do zapłacenia. Tempo zmian będzie wprawdzie powolne, ale to co osiągniecie i zdobędziecie, zostanie z wami na długie lata. Urodzeni zaś między 17 a 20 lipca mają wyjątkową szansę na to, by uwolnić się od ciężaru przeszłości, zranień i bolesnych wspomnień. Trygon Neptuna ukoi zbolałą duszę i złamane serce. Urodzonych między 20 a 22 lipca mogą czekać trudne rozliczenia. Opozycja Plutona przyniesie jesienią powrót starych problemów i zmartwień.

Kalendarium
I choć rok 2024 zapowiada się bardzo pomyślnie, to jednak zacznie się nieprzyjemnie. Opozycja Marsa sprawia, że w styczniu zwali ci się na głowę masa spraw do załatwienia oraz ogrom rzeczy do zrobienia, czemu towarzyszyć będzie silny stres, napięcie i poczucie przeciążenia. Zdecydowana poprawa nadejdzie w pierwszych tygodniach wiosny. Trygon Marsa sprawi, że wraz z wracającą do życia naturą, tobie również zacznie wzrastać poziom energii, witalnych sił i optymizmu. Kryzys nieoczekiwanie powróci w maju. Kwadratura Marsa jest zapowiedzią najbardziej znojnego, pracowitego i męczącego momentu w roku. Na szczęście to tylko kilka tygodni, więc im będzie bliżej wakacji, tym bardziej humor ci się zacznie poprawiać. Lato będzie wyjątkowo spokojne, co zachęca do zafundowania sobie długiego odpoczynku i urlopu. Najbardziej aktywny, dynamiczny, choć zarazem nieco nerwowy moment roku, będzie mieć miejsce we wrześniu i w październiku. Koniunkcja Marsa da ci solidnego kopa do działania, walki i rywalizacji. Sukcesy masz murowane.

Energia, zdrowie
Powoli, ale konsekwentnie, wracasz do sił i wysokiej formy. Przed tobą znakomity rok na polu zdrowotnym, co będzie mieć pomyślne konsekwencje dla ciała, ducha i umysłu. Jednak nie możesz spocząć na laurach. Zwyżkę formy warto wykorzystać na intensywne ćwiczenia, uzdrawiające techniki i praktyki, takie jak fizjoterapia, joga lub tai-chi, medytacja, mindfulness, psychologiczne sesje z trenerem lub terapeutą.

Praca, finanse, interesy
Wnieśliście w ostatnich latach ogromny nakład pracy, wyniki zaś były mizerne. Mogło być to zatem frustrujące i irytujące, że robota poszła na marne. Jednak nic straconego. Wytworzona energia nigdy bowiem nie zanika. Zasłużona zapłata za poświęcenia, trud i zmagania zmierza do was pewnym krokiem. To rok, w którym będziecie odcinać kupony od wykonanego dzieła i zdobytej wiedzy.

Miłość, związki, dom
Spokojne lata zwykle dobrze wróżą na polu uczuciowym, w miłości i w seksie. Sytuacja, gdy nic was nie goni, gdy nie ma presji i stresu, sprzyja otwarciu serca, zabawie i przyjemności. Dotyczy to zarówno tych z was, którzy dopiero nawiązują nowe znajomości i relacje, jak też tych, którzy mają duży staż bycia we dwoje. Zwykle czas nie jest sojusznikiem miłości. Wam jednak będzie służyć i pomagać.

Pani Rak
Abyś była szczęśliwa, musisz mieć silne i stabilne więzi z bliskimi, z członkami rodziny, z partnerem i dziećmi. Jednak nie zamykaj się na relacje wykraczające poza krąg domowników. Czasem więcej możemy otrzymać i uzyskać od przyjaciół, znajomych z pracy, szkoły i ze studiów, spośród uczestników kursów i sportowych treningów.

Pan Rak
Ostatnio działo się w twoim życiu tak wiele, że potrzebujesz chwili oddechu, odrobiny spokoju, by wszystko poukładać i zintegrować. Nie musisz zatem rzucać się na duże przedsięwzięcia i tyrać ponad miarę. Jeśli czujesz, że stoczyłeś ciężki bój, warto zwolnić obroty, nacieszyć się smakiem zebranych owoców ciężkiej pracy.

Praca i finanse Praca i finanse
5 / 5 star star star star star
Miłość i związki Miłość i związki
4 / 5 star star star star star
Kondycja i zdrowie Kondycja i zdrowie
4 / 5 star star star star star
Nauka i umysł Nauka i umysł
5 / 5 star star star star star
Horoskop 2024