Powrót
Panna

Horoskop - Panna

23.8 - 22.9

Rok 2023

Rok 2023 stoi dla ciebie pod znakiem wielkich wyzwań, ambitnych przedsięwzięć, ale też licznych zmagań, trudów i przeciwności, którym musisz stawić czoła. Osiągniesz mnóstwo sukcesów, wiele zdobędziesz i zyskasz, ale kosztem dużego wysiłku, poświęceń, wielkiego nakładu czasu, energii i spokoju. Niełatwe chwile czekają urodzonych w I dekadzie znaku. Opozycja Saturna da wam mocny wycisk i zmusi do tytanicznego wysiłku. Przed wami rok pod znakiem kryzysu, twardego testu tego, co udało się wam osiągnąć i zbudować. Podobnie urodzeni między 14 a 22 września zaczną się częściej zastanawiać nad sensem tego, co robicie i dokąd zmierzacie. Opozycja Neptuna pod znakiem zapytania postawi wasze plany, marzenia i cele. Mimo to większość urodzonych w II i III dekadzie znaku może liczyć na świetny czas. Trygony Urana i Plutona wynoszą sprawność waszego umysłu i inteligencji na nieosiągalne dotychczas wyżyny. Brama wielkich możliwości stoi przed wami szeroko otwarta.

Kalendarium
Pierwsze trzy miesiące roku będą trudne, męczące i nieprzyjemne. Kwadratura Marsa zapowiada liczne zmagania, walkę, dużą porcję stresu i silne zmęczenie. Największy kryzys dopaść cię może w marcu, gdy zaczniesz się dostawać pod wpływ opozycji Saturna. Wiosna stać zatem będzie pod znakiem dużych przeciążeń, zwalających się na głowę problemów, trosk i zmartwień. Już w maju nadejdzie iście hollywoodzka zmiana i zdecydowana poprawa. Z depresyjnego kryzysu wkroczysz w świetlany czas sukcesów, błyskotliwych osiągnięć i zwycięstw. Doskonały wpływ trygona Jowisza błyskawicznie postawi cię na nogi i naładuje potężną dawką optymizmu. Najlepsze jednak przed tobą. Latem znajdziesz się bowiem pod wpływem koniunkcji Marsa, dzięki czemu wakacje zapowiadają się rewelacyjnie. Pełna sukcesów, choć znojna i pracowita, będzie również jesień. Ostatnie tygodnie roku znów zapowiadają słabsze loty. Kwadratura Marsa przypomni o starych problemach, z którymi się musisz uporać do sylwestra.

Energia, zdrowie
Zima zapowiada się nieprzyjemnie i ciężko. Tradycyjnie miewasz wtedy słabe dni, ale w tym roku sypiący się nastrój i kondycja mogą ci się mocniej, niż zwykle, dawać we znaki. Uważać musisz zwłaszcza w marcu. To jednak idealny miesiąc na oczyszczającą dietę, rehabilitację i ćwiczenia relaksacyjne. Druga połowa wiosny zapowiada zdecydowaną poprawę. Niemal do końca roku cieszyć się będziesz świetną formą i wyśmienitym samopoczuciem psychicznym.

Praca, finanse, interesy
To bardzo dobry zawodowo i finansowo rok. Masz szansę osiągnąć trudne cele, poprawić swoją sytuację finansową, zdobyć prestiżowe nagrody, uznanie i awans. Szalejący na świecie kryzys będzie dla ciebie wyłącznie silnym motywatorem i zachętą do tego, by iść ostro do przodu. Łyżką dziegciu w tej beczce miodu będą wysokie koszty, emocjonalne i zdrowotne, które trzeba będzie zapłacić za sukces, więc dbaj o balans między pracą a wypoczynkiem.

Miłość, związki, dom
Mocny partnerski kryzys czeka tych z was, którzy w codziennych zmaganiach i walce o lepszą przyszłość zaniedbali swój związek. Poczucie miłosnego wypalenia, zmęczenia i wyczerpania to prosta droga do rozstania. Na szczęście wiosną nachodzi poprawa. Optymizmu i nadziei nie powinno brakować również tym, którzy chcą porzucić samotność. W wakacje czeka was miłosna przygoda, jaką długo się pamięta.

Pani spod Panny
Stajesz wobec zupełnie nowej sytuacji, w której będziesz musiała porzucić wizerunek zdyscyplinowanej, opanowanej perfekcjonistki i postawić na odważną, mocną, pewną siebie wojowniczkę. Będąc grzeczną dziewczynką do niczego nie dojdziesz. Postaw się, zbuntuj, tupnij nogą, odszczeknij, zawalcz o siebie i swoje szczęście.

Pan spod Panny
Twoim wielkim atutem jest niezwykła elastyczność i umiejętności adaptacyjne. Tym właśnie wygrasz w kryzysowym dla świata roku. Gdy więc wszyscy dookoła będą się martwić o przyszłość i o finanse, ty pokażesz, co potrafisz. Zaskoczysz wszystkich swoją odwagą, błyskotliwością i kreatywnością. Wielkość zawsze się rodzi w trudnych, nie zaś w łatwych czasach.

Praca i finanse Praca i finanse
4 / 5 star star star star star
Miłość i związki Miłość i związki
3 / 5 star star star star star
Kondycja i zdrowie Kondycja i zdrowie
4 / 5 star star star star star
Nauka i umysł Nauka i umysł
5 / 5 star star star star star
Horoskop 2024