Powrót
Panna

Horoskop - Panna

23.8 - 22.9

Rok 2024

Przed wami trudny, męczący i kryzysowy czas. Zmaganiom i przeciwnościom losu towarzyszyć jednak będą momenty imponującego przyspieszenia i spore sukcesy. Bilans roku zamkniecie zatem na dużym plusie. Najtrudniejsze chwile czekają urodzonych w I i II dekadzie znaku. Opozycja Saturna będzie twardym i nieprzyjemnym testem tego wszystkiego, co robicie i dokąd zmierzacie. Na nic się nie zda wasza ulubiona taktyka, gdy pojawiają się życiowe przeciwności, czyli ostre branie się do roboty. Tym razem musicie zwolnić obroty, z wielką czułością i wyrozumiałością macie zatroszczyć się o siebie i swoje potrzeby. Nie dotyczy to jednak urodzonych w III dekadzie znaku. Trygon Urana natchnie was bowiem do działania, uruchomi pokłady twórczej inteligencji, obudzi zasoby optymizmu i wyobraźni. Urodzeni między 17 a 22 września mogą wkroczyć w smugę cienia, którą zapowiada opozycja Neptuna. Poczucie, że coś przemija i odchodzi, częściej wam się będzie udzielać.

Kalendarium
Zwykle zima nie jest dla was łaskawa. Tym razem jednak zapowiada się fantastycznie. Doskonały nastrój, humor, wysoki poziom energii i dużą dawkę optymizmu będziecie zawdzięczać w styczniu pomyślnym wpływom trygona Marsa wspieranego nie mniej szczęśliwym trygonem Jowisza. Dobra passa potrwa do początków wiosny. Jednak w kwietniu dopadnie was ostry, choć na szczęście krótki kryzys. Opozycja Marsa jest zapowiedzią przykrych rozczarowań, bolesnych rozliczeń i strat. Na szczęście cały czas będziecie pod ochronnym wpływem Jowisza, więc szybko się otrzepiecie i ruszycie do przodu. Od maja wraca dobry nastrój i humor. Aż do połowy lipca będziecie pod wspierającym wpływem trygona Marsa, więc pomysł na wcześniejsze wakacje okaże się strzałem w dziesiątkę. Druga połowa wakacji znów każe się wam zmierzyć z wyzwaniami. Do końca roku będziecie pod wpływem kwadratury Jowisza, więc łatwo będzie o nerwowe ruchy i nadmiernie działania. Musicie zatem trzymać nerwy na wodzy, nie pchać się na manowce gonitwy, stresu i poświęceń.

Energia, zdrowie
Na światło dzienne zaczną wychodzić konsekwencje długoletniego stresu, zmęczenia i przepracowania. Cierpieć może zarówno twoje ciało, jak i psychika. Doskonale zatem przydadzą się twoje fenomenalne zdolności doradcze. Tym razem jednak masz nie zajmować się bliskimi, ale wyłącznie sobą. Zwolnij obroty, uspokój nerwy, przestań się katować rygorystycznymi dietami, po prostu zacznij żyć.

Praca, finanse, interesy
To będzie zadziwiający rok na polu zawodowym. Doświadczysz bowiem dużego kryzysu, zwątpienia i wyczerpania. Jednak zamiast wpadać w depresję, szybko się ogarniesz i znajdziesz mistrzowskie rozwiązanie. Rozkręcisz biznes, uwolnisz się od zbędnych obowiązków, zrzucić z pleców ciężki krzyż. Będziesz kończyć rok z poczuciem niezwykłej ulgi, lekkości i swobody. Zarabianie pieniędzy przestanie ci się kojarzyć z męką. Zacznie zaś łączyć się z przyjemnością i pozytywną energią.

Miłość, związki, dom
Twardy, trudny i bolesny test przejdą te związki, które się wypaliły, w których zamarły uczucia i emocje. Codzienne rytuały i obowiązki dramatycznie osłabiły romantyzm i namiętność. Na szczęście miłość nie umarła. Potrzebujecie jedynie zmiany, czegoś nowego i świeżego. Długie wakacje wypełnione lekkością, spontanicznością i zabawą dokonają prawdziwego cudu.

Pani spod Panny
Twoją odwieczną zmorą jest potrzeba kontroli. Jednak jak masz być szczęśliwa, radosna i seksowna, jeśli zamieniasz się w nadzorcę, księgową i sprzątaczkę? Zacznij przekazywać obowiązki bliskim, zwolnij się z ról, zadań i funkcji, które nie dają ci szczęścia i satysfakcji. Zrozum wreszcie, że nie jesteś niezastąpiona.

Pan spod Panny
Coraz mocniej zaczynasz dostrzegać destrukcyjne konsekwencje stresu, niewyspania i przemęczenia. Codzienna walka i harówka to jednak droga donikąd. Nic już więcej z siebie nie wyciśniesz, więc rzuć ogłupiającą pracę, idź na długie zwolnienie, wyjedź do sanatorium, zapisz się na zajęcia tańca, jogi lub artystycznej kreacji.

Praca i finanse Praca i finanse
2 / 5 star star star star star
Miłość i związki Miłość i związki
1 / 5 star star star star star
Kondycja i zdrowie Kondycja i zdrowie
1 / 5 star star star star star
Nauka i umysł Nauka i umysł
3 / 5 star star star star star
Horoskop 2024