Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 21.06 - 27.06

Autor Piotr Gibaszewski

Znakomite wpływy trygonów Słońca i Wenus oraz koniunkcji Jowisza sprawiają, że jest to dla Ciebie jeden z najlepszych w tym roku momentów w niemal każdej dziedzinie życia: na polu zawodowym, w miłości, związkach, relacjach uczuciowych i partnerskich. Dokładnie teraz, gdy zaczyna się lato, w Twoim życiu ma szansę dokonać się prawdziwy przełom. Wreszcie odpuścisz sobie swoje błędne przekonania, fałszywe wyobrażenia, nierealne oczekiwania związane z seksem, bliskością i osobą partnera. To zatem wielka szansa na to, by spełnić swoje pragnienia, tęsknoty i wizje. Jeśli marzysz o szalonej zmysłowej przygodzie, erotycznych uciechach lub głęboko odprężającym seksie, ale też potrzebujesz bliskości, stabilizacji i trwałego związku, te dni są na to niemal idealne. Ale jeśli nie chcesz opuszczać partnera, gdyż łączą Was silne emocje, lecz czas, życie i wzajemne zaniedbania trochę nadwątliły Wasze relacje, to te dni pomogą Wam na nowo rozniecić płomień miłości. Początek wakacji zapowiada się zatem bardzo przyjemnie. Jedynie kwadratura Merkurego każe się mocniej przyłożyć do nauki przed ostatnimi egzaminami letniej sesji.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 21-27.06
Co nas czeka w tym tygodniu. 21-27.06
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 22.06
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Czerwiec
Od początku roku jesteś na niezwykle intensywnych obrotach, pracujesz niemal bez wytchnienia i pod silną presją życiowych okoliczności i potrzeb bliskich. Koniunkcja Neptuna sprawia, że... »
Roczny: 2021
Twoja wrażliwa, subtelna dusza mocno reaguje na zmienne wpływy losu, przeciwności i trudne wyroki niebios. Jednak czekający cię rok będzie dla ciebie łaskawy niosąc dużą porcję spokoju,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Post - wakacje dla wątroby

W obecnych paradoksalnych czasach dobrobytu, i zarazem kryzysu, mamy zwyczaj przejadania się. Często to jedzenie nie ma wielu wartości odżywczych, i służy głownie wypełnieniu żołądka. Poza tym w wielu przypadkach połykamy leki, żeby wspomóc trawienie. A to na dłuższą metę nie jest korzystne dla zdrowia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »