Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 21.06 - 27.06

Autor Piotr Gibaszewski

Mocno kryzysowym momentem nadchodzącego tygodnia będzie czwartkowa pełnia Księżyca, ale to tylko drobny incydent, gdyż dalsze dni zapowiadają się rewelacyjnie. Zwłaszcza ci z Was, którzy nie mieli do tej pory czasu zająć się sobą, pomyśleć o swoich potrzebach emocjonalnych, duchowych uczuciowych i erotycznych, mają szansę odrobić zaległości z niemal całego roku. Fantastyczne wpływy koniunkcji Słońca i Wenus oraz trygona Jowisza sprawiają, że to niemal idealny moment na to, by pomyśleć o tęsknotach serca i niezaspokojonych namiętnościach ciała. Wczesny urlop lub wyjazd na letni wypoczynek w tych dniach to dobry pomysł. I choć nie warto się nastawiać na fajerwerki, nerwowo rozglądać za drugą połówką, za wszelką cenę szukać przygód i seksu, to jednak jeśli się odprężysz, porzucisz szkodliwe i błędne przekonania na temat płci przeciwnej, miłości i bliskości, masz szansę na niezapomnianą przygodę, która nie zakończy się wraz z powrotem do szarej, codziennej rzeczywistości, lecz będzie mieć swoją długą kontynuację.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 21-27.06
Co nas czeka w tym tygodniu. 21-27.06
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 22.06
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Czerwiec
Nie możesz sobie pozwolić na zmarnowanie tych znakomitych dni. Jest to bowiem dla Ciebie jeden z najlepszych miesięcy tego roku, więc wszystko co uczynisz dla swojej przyszłości, zawodowych i... »
Roczny: 2021
Mijających kilka lat będziesz wspominać, niczym ponury koszmar. Kryzys był bowiem potężny i dotkliwy. Na szczęście to już tylko wspomnienie, a poprawa sytuacji będzie widoczna na niemal... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Psychometria czyli widzenie dotykiem

Wielu ludzi do dziś uważa, że postrzeganie ponad zmysłowe, moce mentalne, wiedza intuicyjna, zmienione stany świadomości to zjawiska występujące wyłącznie u osób nawiedzonych. Istota ludzka dysponuje jednak wrażliwością daleko wykraczającą poza naukowo ustalony zakres percepcji, jak i sferę odbieranej rzeczywistości. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »