Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2021

Autor Piotr Gibaszewski

Masz za sobą niezwykle trudne lata i serię kryzysów, które przewaliły się przez twoje życie, niczym huragan. I choć na świecie trwa zawierucha i niepokój, to u ciebie – jakby na przekór – nadciąga zdecydowana poprawa i pomyślna zmiana. Wracasz do gry, odzyskujesz pozycję, odrabiasz straty. Twoja uparta natura zamieni zaliczone porażki na sukces i zwycięstwo. Bardzo dobry czas czeka urodzonych w I i II dekadzie znaku. Pomyślne wpływy trygona Urana pomogą wam uwolnić się od nieznośnego kieratu obowiązków, ciężarów, zobowiązań i umów, które trzymały was za gardło. Wasz umysł nabiera mocy i błyskotliwości, co przełoży się na nowe pomysły, wizje i odkrycia. Nie mniej pomyślne chwile czekają również urodzonych między 8 a 15 stycznia. Sekstyl Neptuna pomoże wam odbudować spokój duszy i psychiczną równowagę po latach przepełnionych cierpieniem i stratami. Jednak urodzeni między 15 a 20 stycznia muszą się przygotować na nieuchronne pożegnanie z przeszłością. Koniunkcja Plutona definitywnie kończy pewien okres waszego życia.

Kalendarium

Zwykle zima jest dla ciebie dobrym i korzystnym okresem. Tak też będzie w czekającym cię nowym roku. Fantastyczne wpływy trygona Marsa sprawią, że gdy wielu ludzi będzie drżeć o to, co ich czeka, ty będziesz wkraczać w rok 2021 ze spokojem, zaufaniem w swój potencjał, z poczuciem mocy, pewności siebie i wiarą w to, że wszystko się dobrze poukłada. Wiosną znów trzeba się będzie zmierzyć z demonami przeszłości. W kwietniu i w maju znajdziesz się pod wpływem opozycji Marsa, co zapowiada powrót starych problemów. W połowie wakacji nadejdzie zdecydowana poprawa. Trygon Marsa przypomni ci o tym, jak długą drogę masz za sobą, ale też z jak wielkim i wspaniałym dorobkiem. Dzięki temu możesz liczyć na pomyślne, wesołe i szczęśliwe wakacje, jakich nie pamiętasz od lat. We wrześniu w październiku znów trzeba będzie się zabrać za robotę. Kwadratura Marsa zapowiada męczący, nerwowy i znojny początek jesieni. W listopadzie i w grudniu odetchniesz oraz zajmiesz się czymś przyjemnym, lekkim i spokojnym. 

Energia, zdrowie

Potężne przeciążenia, stres i zmęczenie z ostatnich lat mocno się odcisnęły na twoim zdrowiu. Jednak, gdy zmagania i walka słabną, twój układ odpornościowy też traci motywację do działania. Nie możesz zatem popaść w stagnację, lecz utrzymuj się w formie. Ćwicz, trenuj, uprawiaj sport, nie wracaj do złych nawyków dietetycznych, ale nie popadaj w przesadę. Drobne kulinarne uciechy krzywdy ci nie uczynią.

Praca, finanse, interesy

Przed tobą bardzo dobry zawodowo rok. Jednak nie oznacza to, że będziesz robić to samo, co zwykle. Walka, poświęcenie, zarzynanie się stresem i praca ponad siły do niczego cię już nie doprowadzą. Kluczem do nowych działań, przedsięwzięć i sukcesów będzie zmiana sposobu myślenia, uwolnienie ducha przedsiębiorczości, odrobina fantazji połączona z kreatywnością, odwaga, lekkość i spontaniczność.

Miłość, związki, dom

Nie powinni tracić nadziei ci, którzy od dawna zmagają się z samotnością, nie mogą się pozbierać po rozstaniu, rozwodzie, miłosnym rozczarowaniu. Czas leczy rany, więc i twój ból powoli znika. Zacznij od drobnych kroków, niezobowiązująca randka, internetowe pogawędki i spotkania grup zainteresowań pomogą ci przełamać lęk przed odrzuceniem. Gdy jednak trafisz na swą pokrewną duszę, nie wahaj się i idź na całość.

Pani Koziorożec

Ulga jaką poczujesz po zrzuceniu ciężarów i starych zobowiązań pomoże ci wrócić do wspomnień z wczesnej młodości, gdy w twoim działaniu było więcej spontaniczności i zaufania. Nie musisz tak bardzo uważać i być nadmienię ostrożną przed otwieraniem serca. Zaufaj kobiecej intuicji, która cię dobrze poprowadzi.

Pan Koziorożec

Całe życie uczyłeś się, że musisz być twardy, stanowczy, zdecydowany i silny. No i co ci z tego pozostało? Fizyczne zmęczenie, emocjonalne wypalenie i poczucie straty. Prawdziwy mężczyzna daje sobie prawo do uczuć, emocji i wrażliwości. Nie ma nic bardziej seksownego dla kobiety, niż facet, który pozwala sobie na delikatność i czułość.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 21-27.06
Co nas czeka w tym tygodniu. 21-27.06
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 22.06
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 21.06 - 27.06
Solidny odpoczynek od ciągłego myślenia, analizowania, nauki, codziennych stresów i napięć powinni sobie zafundować urodzeni w I i III dekadzie znaku. Opozycje Słońca i Wenus... »
Miesięczny: Czerwiec
Trwający od dłuższego już czasu męczący emocjonalnie okres w Twoim życiu, to konsekwencje koniunkcji Plutona, która każe Ci zadawać sobie wiele trudnych pytań. Zmagając się z... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Musi się w Tobie palić to: co chcesz rozpalać w innych ? wywiad z Adą Stolarczyk!

Ada Stolarczyk ? twórczyni i osoba numer jeden portalu Ezoter. Z zawodu dziennikarka, właścicielka firmy Wysokie Wibracje, nauczycielka i inicjatorka plenerowych warsztatów Vedic Art, stażystka Psychoterapii Gestalt, terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej. Obecnie prowadzi sesje indywidualne z ramienia Stowarzyszenia Nowej Psychologii, sesje terapii czaszkowo-krzyżowej i pracy z ciałem oraz realizuje szereg warsztatów m.n. Wyrażając siebie, Gra Satori, Taniec sensualny, Mapa marzeń. Jest autorką relaksacyjnej płyty z wizualizacjami Twoje ciało zna odpowiedź ? tu link. Dodatkowo organizuje rozwojowe wyprawy na Bali pt. Wracam do raju oraz trekkingi po polskich górach. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »