Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na listopad 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 31.10.2020

 

 

 

 

Polska Rewolucja Październikowa
Pod osłoną drastycznych ograniczeń związanych z pandemią wirusa covid-19, w atmosferze lęku, niepokoju, obaw, przygnębienia i smutku związanego z potężnymi problemami ekonomicznymi, społecznymi i psychicznymi Polaków zmagających się z konsekwencjami ograniczeń epidemicznych, sterowany przez obecną władzę Trybunał Konstytucyjny, a tak naprawdę kontrolujący go Jarosław Kaczyński, postanowił spłacić Kościołowi zaciągnięty kilka lat temu dług. 

Na ołtarzu ofiarnym Kaczyński złożył los tysięcy kobiet, które przechodzić będą horror związany z noszeniem w łonie zdegenerowanych genetycznie płodów, których usuwanie ma zostać zakazane. Dzieci z poważnymi wadami, bez mózgów, potworniaki, z niewykształconymi organami, bez czaszek, nosów, oczu będą musiały zostać urodzone, by za chwilę umrzeć w niewyobrażalnych męczarniach. 

Kobiety zostaną zmuszone do donoszenia takich płodów, co fundować im będzie psychiczne tortury na niewyobrażalną skalę pozostawiając im traumę na całe życie. I choć sama decyzja TK o niekonstytucyjności klauzuli embrionalnej jeszcze nie obowiązuje, a rząd zapewne jej ze strachu przed społecznym buntem nie ogłosi, to pewne procesy już ruszyły i kliniki ginekologiczne wypisują kobiety, które miały umówione zabiegi usunięcia patologicznej ciąży.

Polska kieruje w związku z tym w stronę najbardziej radykalnych, fundamentalistycznych teokracji, w których podobne ustawy obowiązują. A jeśli dodamy, że np. w Iranie lub Arabii Saudyjskiej obowiązuje dużo mniej radykalne ustawodawstwo, to znaczy, że polska ustawa antyaborcyjna jest bliska prawodawstwu wprowadzanemu przez muzułmańskich fanatyków z Państwa Islamskiego. Polska będzie mieć zatem jedną z najbardziej radykalnych ustaw antyaborcyjnych na świecie.

Tłem tej szokującej, ale w sumie spodziewanej, decyzji jest próba odwrócenia uwagi od katastrofy, jaką stała się pandemia, gdzie ilość zakażeń zaczyna osiągać rekordowe na tle świata i Europy liczby. 

To także świadoma, dobrze przemyślana decyzja Kaczyńskiego, który przypierany ze strony katolickich fundamentalistów z niepokojem obserwował, jak rośnie mu z prawej strony konkurencja. Tą decyzją odebrał im argumenty i zlikwidował zarzewie buntu ze strony religijnych i nacjonalistycznych radykałów, co zarazem oznacza, że Prawo i Sprawiedliwość samo zajęło radykalną i fundamentalistyczną pozycję na polskiej scenie politycznej, mimo, że trzon PiS nie był szczególnie religijnie zaangażowany, łącznie z Jarosławem Kaczyńskim, który kwestie religijne i obyczajowe traktował czysto instrumentalnie i przez długie lata był indyferentny religijnie. 

Trzeci powód decyzji Kaczyńskiego, to próba uspokojenia wściekłego wiejskiego elektoratu po tzw. „piątce Kaczyńskiego”, czyli decyzji zakazującej hodowli zwierząt futerkowych i uboju rytualnego, która uderzyła w ważny człon popierający Prawo i Sprawiedliwość. Ludowy elektorat pozytywnie przyjął decyzję o zakazie tzw. „aborcji eugenicznej”, których to wyborców opinie są mocno kształtowane przez stanowisko Kościoła i biskupów. 

Kaczyński nie jest specjalnie zaskoczony tym, że doszło do masowych protestów związanych z decyzją TK i na pewno się z nimi liczył. Pamiętajmy, że Kaczyński to narcystyczny psychopata, który ludzi traktuje instrumentalnie, jako narzędzi koniecznych do sprawowania i utrzymywania władzy. Kaczyński liczy na to, że po kilku dniach sytuacja się uspokoi, a ludzie przerażeni pandemią covid-19, zajmą się sobą, bo przecież ile można protestować, a do wyborów jest bardzo daleko. 

Jakie są zatem astrologiczne klucze aktualnych procesów społeczno-politycznych?

W horoskopie Jarosława Kaczyńskiego, który ma pełnię władzy politycznej w kraju, Uran wędruje przez ascendent horoskopu – w czerwcu przeszedł pierwszy raz, drugi raz przejdzie w listopadzie, trzeci raz zaś będzie mieć miejsce w marcu. Dodatkowo przez jego urodzeniowy Księżyc wędruje Neptun.

Uran wyzwala bunt, rewolucję i sprzeciw. Jest patronem rewolucjonistów, ekscentryków, wolnościowców. U młodego człowieka wyzwala rewoltę i kontestację tego, co zastał, co otrzymał od swoich wychowawców, nauczycieli, mentorów, rodziców, księży itd. 

W przypadku starszego człowieka Uran działa inaczej i bardziej przypomina wykoślawionego Saturna. To już nie jest rewolucja. To jest kontrrewolucja, która wcale nierzadko bywa radykalna, krwawa, zamordystyczna, skrajnie konserwatywna, dziwaczna, pełna fobii, szaleństwa i nieustępliwości, bo i taką ma twarz Uran. 

Nie mniej interesująco wygląda przejście Neptuna przez Księżyc Kaczyńskiego. Neptun, który symbolizuje transcendencję, duchowość, mistycyzm przechodząc przez Księżyc wkracza w świat naszych lęków, ukrytych emocji, rodzinnych schematów i procesów. Dodatkowo Księżyc symbolizuje kobiecość, matkę, czułość, bliskość. W przypadku tak skrajnie zaburzonej osobowości, jaką ma Kaczyński, który jest mizoginem, czyli osobowością nastawioną wrogo i lękowo do kobiet, tranzyt ten sprawia, że Kaczyński niechcący porusza kobiecy wymiar społeczeństwa uruchamiając ból, cierpienie, przemoc, zranienia i traumy kobiecej energii Polaków sam konfrontując się z jego fobiami, dziwactwami i traumami, którymi zakaża społeczne emocje.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Świadome śnienie dla początkujących

Powodów, aby nauczyć się świadomego śnienia, jest wiele. Począwszy od tego, by po prostu zapamiętywać swoje sny, przez programowanie snów według własnej woli i wyobrażeń, po przeżywanie w snach niezwykłych przygód (latanie lub podróże w czasie). »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »