Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Co nas czeka w tym tygodniu. 03-09.05

Autor Piotr Gibaszewski, 29.04.2021

 

 

 

 

Czekaliśmy na jakąś – choćby symboliczną – porcję optymizmu i dobrych wieści, niosących pozytywną energię powiewów nadziei, które mogłyby nam dać impuls do działania, zachętę do ruszenia naprzód z ważnymi przedsięwzięciami i planami. No i wygląda na to, że wreszcie się doczekamy czegoś, co pozwoli nam spojrzeć w przyszłość w jasnych barwach. Przemijająca powoli pandemia, stopniowy  powrót do naszych ulubionych zajęć i pasji, do wyjazdów, zakupów i towarzyskiego życia sprawi nam wiele radości.

Tydzień zaczynamy serią ważnych wydarzeń. Ostatni dzień długiego weekendu, świąteczny poniedziałek, zachęca do szerszego otwarcia się na ludzi, znajomości i przyjaźnie, w czym wielce pomocny będzie sekstyl Wenus do Neptuna. Jednak nie liczmy specjalnie na zbyt dużo radosnych chwil. Kwadratura Merkurego z Jowiszem oraz Słońca z Saturnem, a także koniunkcja Księżyca z Saturnem, przypomną o licznych problemach, które wymagają rozwiązania, o ogromie pracy do wykonania, trudnych decyzjach i wyborach, które trzeba podjąć.

We wtorek otworzą się nie tylko duże sklepy, ale też nasz umysł, uruchomi się kreatywność i lekkość. Merkury wkracza w znak swojego władztwa – w Bliźnięta – co jest fantastycznym wsparciem dla tych, których czekają trudne egzaminy i matura, tych którzy wznawiają działalność gospodarczą, otwierają pozamykane interesy, siadają do planów wyjazdowych i planują podróże.

Na wyśmienity nastrój możecie liczyć również we środę. Koniunkcja Księżyca z Jowiszem oraz wejście Księżyca w znak Ryb pozwolą poczuć głęboki spokój, lekkość, akceptację i pogodzenie z tym, co nieuchronne.

We czwartek Wenus znajdzie się w trygonie z Plutonem, Księżyc zaś w koniunkcji z Neptunem. Wraz z postępami wiosny, w wielu z was zacznie narastać ochota na seks, miłosne igraszki, towarzyskie spotkania i erotyczne przygody.

Księżyc wkraczając w piątek w znak Barana da kopa i siłę tym, którzy mocno podupadli na zdrowiu, stracili energię i motywację do działania. Dobre wiadomości, które zaczną do was docierać, podziałają niczym środek dopingujący i jednocześnie rozweselający.

Chęć odreagowania długo kumulowanego stresu, potrzeba wyżycia się, zabawy i uwolnienia od ciężarów może was skłonić w sobotę do niezbyt rozsądnych zachowań. Kwadratura dwóch wesołkowatych planet – Wenus z Jowiszem – prowokować będzie do nadmiernego rozluźnienia rygorów, utraty kontroli nad zachowaniami, reakcjami i podążaniem za przyjemnością. Warto zatem zachować umiar w jedzeniu, piciu, zalotach i miłosnych podchodach.

 Kolejny impuls do działania, do ruszenia z planami, porzuconymi pomysłami i zawieszonymi przedsięwzięciami zapowiada Wenus wkraczając w niedzielę w znak Bliźniąt. Poczujesz, że masz już serdecznie dość siedzenia w domu, że tęsknisz za ludźmi, spotkaniami z bliskimi, wspólnymi rozmowami, zabawą, biesiadami i wyjazdami.

www.solarius.pl
kontakt: biuro@solarius.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Gdy lekarz szpital zawodzi...

John Stanisław Bush - Ma 85 miejsce w skali świata, począwszy od najlepszych uzdrowicieli. Jego bioenergia wynosi 129% w skali 1-100 w założeniu, że podstawowa ma 33%. Jest to czystość aury na przepływ Boskiej energii przez uzdrowiciela do odbiorcy. Potencjał bioenergii można zmierzyć z łatwością każdemu, a nawet powinno się przy wyborze uzdrowiciela, celem wiedzy o jego mocy uzdrowicielskiej. W dzisiejszych czasach mamy wiele technik i sposobów by z łatwością odróżnić i pomierzyć ?kto jest kto?. Potrafi to z łatwością każdy radiesteta. John Bush pomaga potrzebującym dziesiątki lat, w tym zawodowo od 1994 roku. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2021

O przełomowym znaczeniu kwietniowego bisekstyla oraz o erupcji emocji, kontestacji i buncie, a także o tym, kiedy minie pandemia covid-19 - zapraszam do lektury prognozy na kwiecień 2021
więcej »