Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na wrzesień 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 01.09.2017

 
 
 
 
 

To jednak są złudzenia. W ostatnich miesiącach miały miejsce wydarzenia, które są zapowiedzią klęski „dobrej zmiany”. Wysokich notowań rządzącej władzy nie należy traktować ze śmiertelną powagą. Trzy miesiące przed wyborami Bronisław Komorowski miał blisko siedemdziesięcioprocentowe poparcie, które błyskawicznie stopniało pod wpływem ostrej, bezwzględnej kampanii wyborczej. I choć gdybym był politologiem i patrzył wyłącznie na obiektywne procesy, to wnioski są oczywiste. Prawo i Sprawiedliwość ma niemal pewną II kadencję. Nic bowiem nie zapowiada jakiejś zasadniczej zmiany, a bezwzględna siła ekipy „dobrej zmiany” w przejmowaniu władzy w kraju, potęga propagandowa mediów rządowych, populistyczna polityka rozdawnictwa, straszenie uchodźcami i budzenie ducha narodowego – to umacnia, a nie osłabia pozycję partii i jej wodza. Jednak historia uczy nas, że czasem drobiazg, jakieś nieprzewidziane wydarzenie, zwykła kłótnia w obozie władzy lub losowe wydarzenie, może wszystko zmienić w mgnieniu oka. Czy astrologia może coś takiego zapowiadać? W przypadku prezydenta Dudy właściwie nic specjalnie niepokojącego lub wstrząsowego się nie dzieje. Duda od początku prezydentury ma dobry i korzystny czas, co znajduje odpowiedź w jego rosnących notowaniach. Wprawdzie nie znamy jego godziny urodzenia, więc nie mamy jego horoskopu natalnego, ale mamy inny ważny kosmogram – horoskop zaprzysiężenia. Kwadratura Urana do Marsa w tymże horoskopie prowokuje do działań ostrych i radykalnych – nawet u tak spolegliwego i unikającego walki polityka, jakim jest Andrzej Duda. To właśnie go zachęciło do tego, by się postawić wobec doświadczanych przez niego upokorzeń, a jego weta ustaw sądowych przyniosły mu wzrost poparcia.

Czy Duda zatem pójdzie na ostre zwarcie z prezesem Kaczyńskim? Nie ma on takich zamiarów i chęci. Ale sytuacja go poniekąd do tego zmusi, z tym, że dopiero w przyszłym roku, gdy w horoskopie zaprzysiężenia już w lutym Saturn zacznie wędrówkę przez Imum Coeli tegoż horoskopu, a jeszcze ostrzej, gdy w 2019 Uran przewędruje przez Księżyc. Potężny cios dla „dobrej zmiany” już jednak nastąpił, ale nie został doceniony. Jest to trzykrotna opozycja Saturna do Słońca w horoskopie Prawa i Sprawiedliwości, jak i w horoskopie prezesa Kaczyńskiego. Pierwsze uderzenie nastąpiło zimą, gdy nieudana walka o detronizację Tuska z pozycji Przewodniczącego Rady Europejskiej przyniosła bolesny cios partii, oraz znaczący spadek notowań. Kolejny raz opozycja ta miała miejsce… w lipcu, gdy tłumy protestowały przeciwko wymierzonej w niezależność sądów walce Kaczyńskiego ze znienawidzonymi elitami. I choć wrzesień może wydawać się spokojny, to już w październiku dojdzie do trzeciej opozycji Saturna do Słońca w obu horoskopach, co zapowiada być może najbardziej bolesny i ciężki cios dla ekipy „dobrej zmiany”. Lekceważona przez Kaczyńskiego Bruksela zacznie dokręcać śrubę, co będzie mieć swoje konsekwencje. I choć Kaczyński uważa, że UE to pies, który głośno szczeka, ale nie gryzie, splot wydarzeń związanych z naszymi relacjami z Europą, a także czynniki wewnętrzne (zamieszanie związane z reformą edukacji) – to wszystko może przynieść najboleśniejszy, jak do tej pory, cios dla ekipy „dobrej zmiany”. Jesień będzie zatem w kraju gorąca, burzliwa, dramaturgiczna i niespokojna.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Zarabianie to pomaganie

Finanse bywają poważnym problemem, który potrafi rozstrajać nasze życie zewnętrzne i wewnętrzne. Kwestia nie polega jednak na tym, że na ogół brakuje nam możliwości. Po prostu nie mamy motywacji, która mogłaby wykrzesać z nas pasję do działania i zmiany swojej sytuacji. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »