Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

Kartki



Wyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na wrzesień 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 01.09.2017

 
 
 
 
 

Kraj
Po niezwykle spektakularnym lipcowym politycznym przyspieszeniu pojawiły się nadzieje na łonie opozycji na wielki masowy ruch, który wstrząśnie sytuacją w kraju. Już w sierpniowej prognozie sygnalizowałem, że to nie jest coś co się zinstytucjonalizuje, ale będzie bardziej pewną nieformalną grupą, która spontanicznie się organizuje w określonych celach. Nic zatem dziwnego, że w sierpniu protestujące grupy jakby zamarły, zniknęły, rozproszyły się. Czyżby wszystko rozeszło się po kościach, co miało miejsce np. w Rosji i na Węgrzech? Trzeba jasno powiedzieć, że nie ma w tej chwili w kraju atmosfery społecznego buntu i protestu. Korzystna sytuacja ekonomiczna, rozkręcona konsumpcja, wysoki optymizm zakupowy powoduje, że Polacy nie odczuwają jakichś niepokojów, które by ich wyprowadzały na ulice. A nawet całkiem liczna grupa mieszkańców dużych miast nie jest siłą, która mogłaby coś zmienić. 

Wrzesień – mimo zaostrzającego się konfliktu politycznego – będzie stosunkowo spokojny. Rządząca „dobra zmiana” rozpocznie nowy etap rewolucji, jakim będzie batalia o media, a temat sądownictwa na pewno nie jest zakończony. O dziwo, ta kampania, nie spotka się z jakimiś masowymi protestami, z aktywnością opozycji i samych mediów. Wysokie notowania rządu, Prawa i Sprawiedliwości, prezydenta, słabe zaś opozycji, która nadal nie będzie w stanie się zmobilizować, dystans i rezerwa europejskich instytucji. Może to przynieść wrażenie, że ekipa „dobrej zmiany” przyspieszając swoje działania, właściwie nie jest do zatrzymania. Wrzesień nie będzie zatem wesoły dla opozycji, która wręcz może zacząć popadać w przygnębienie patrząc na to, jak pisowski walec jedzie przez kraj. Władza zaś nabierze energii i pewności siebie, która może przynieść złudne wrażenie potęgi i skuteczności. 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               






Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Szaman Ketuta - słynny balijski czarodziej

Jedz, módl się i kochaj Elizabeth Gilbert stanowiła początek światowej kariery balijskiego wróżbity i uzdrowiciela szamana Ketuty. Jednakże niewiele osób wie o tym, że na wyspie był on znany już od wielu lat. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »