Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na wrzesień 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 01.09.2017

 
 
 
 
 

Możemy się zatem spodziewać pomyślnych rozwiązań zapalnych problemów. Jednym z głównych zapalnych tematów jest gwałtownie zaostrzająca się sytuacja na Półwyspie Koreańskim, gdzie wódz Korei Północnej i dyktator w jednej osobie – Kim Dzong Un zaczął machać atomową szabelką. Kim doskonale wie, jak kończą dyktatorzy w stylu Kaddafiego i Husseina, więc „załatwił” sobie atomowo-rakietową polisę ubezpieczeniową, która ma przyczynić się do ocalenia rodu Kimów i ich władzy. Kim zaczął ostro licytować, na co duży wpływ ma trwająca aktualnie koniunkcja Plutona przez jego Słońce w Koziorożcu. Trafił jednak na mocnego zawodnika, jakim jest Donald Trump, który nie zamierza uprawiać łagodnej polityki w stylu Baracka Obamy. Takie starcie (podobnie jak w przypadku Husseina, który nie wierzył w amerykański atak na Irak) może doprowadzić do poważnego konfliktu. Atomowa wojna trwała by wprawdzie krótko, gdyż Korea Północna nie ma najmniejszych szans w zderzeniu z potęgą militarną USA, ale w skutek takiej wojny zginąć może po obu stronach Półwyspu Koreańskiego nawet 10 mln osób. Wojny takiej raczej nie będzie. Byłoby to samobójcze działanie północnokoreańskiego reżymu, o co go raczej podejrzewać nie można. Jednak takie siłowanie się na to, kto ma mocniejsze nerwy wcale nie wyklucza tego, że wojna mogłaby wybuchnąć nawet przez przypadek, gdy obie strony jej w zasadzie nie chcą, co zaś stało się w przypadku I Wojny Światowej. Mimo to uważam, że do nuklearnej wojny na Półwyspie Koreańskim nie będzie, ale do jakichś potyczek lub incydentów zapewne dojdzie. Klucz do sytuacji w Korei znajduje się w Pekinie, gdyż to dzięki chińskiej pomocy Kim może robić awantury. Uran, który rozpoczyna tranzyt przez descendent horoskopu ChRL zapowiada znaczący zwrot polityki Państwa Środka wobec Korei, ale też niewątpliwie sygnalizuje ostrzejsze stawianie się Stanom Zjednoczonym.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Ogarnij duszę

Od pewnego czasu jest swoista moda na pracę z własną duszą. Wiele osób odkrywa ją na powrót. Po latach realizacji narzuconych im przez zewnętrzny świat i panujący w nim system pracy, życia i przejawiania się, postanowili, czując niedosyt lub zagubienie, że odszukają swoją prawdziwą naturę. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »