Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na wrzesień 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 01.09.2017

 
 
 
 
 

Zaćmienie Słońca w pasie biblijnym, plus opozycja Plutona do Słońca USA, to zapowiedź przemijania tego wszystkiego, z czym kojarzymy USA. Było to najbardziej spektakularne, medialnie widoczne, najbardziej obserwowane zaćmienie Słońca w dziejach ludzkości. Oczywiście to nie koniec tego państwa i cywilizacji.

To tylko znak, że biali protestanci już niedługo będą mniejszością, która będzie mieć coraz mniej do powiedzenia. USA stanie się kolorowa, również religijnie, ale już niekoniecznie protestancko. Wraz z kolorowymi pojawią się różne synkretyczne nurty, południowoamerykańska wersja katolicyzmu wzbogacona magią, voodoo, animizmem, religiami i duchowością New Age, oraz ezoteryką. Powrócą tradycyjne religie indiańskiej Ameryki, szamanizm, ale też ekologiczne nurty i religie natury. To koniec chrześcijańskiego, tradycyjnego, pobożnego protestantyzmu, a zarazem kres pewnego rodzaju amerykańskiej misji, którą niosła Ameryka. Będzie mieć to znaczenie w kulturze, ekonomii, polityce, we wszystkim... 

Jednak nim ten proces nastąpi – w zgodzie z mroczną i niepokojącą symboliką zaćmienia Słońca – Amerykanów czeka niebezpieczna i toksyczna eskalacja napięcia, konfliktu, sporu i konfrontacji, niemal analogiczna do tej, którą znamy z naszego podwórka. W niedawnym zamachu nacjonalistycznego radykała, który w Charlottesville wjechał w tłum lewicowych manifestantów, zginęła jedna osoba i wielu zostało rannych. W zeszłorocznych wyborach prezydenckich w USA Donalda Trumpa poparła radykalna prawica – tzw. rednecki i nacjonaliści z ruchu alternatywnej prawicy (alt-right), zwolennicy Ku Klux Klanu, suprematyści, rasiści i neonaziści. Zwolennicy Nowej Prawicy tęsknią za starymi dobrymi czasami, gdzie biali mieli poważanie, szacunek i władzę. Kolorowe mniejszości, Żydzi, katolicy zaś byli podporządkowane białej, protestanckiej elicie. Ten skrajnie populistyczny, agresywny, faszyzujący ruch rosnąc w siłę radykalizuje konflikt społeczny w USA.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jak nauczyć się widzieć energię

Bez widzenia pozostaje nam tylko wierzenie. W przypadku uzdrawiania wiara generuje mnóstwo wątpliwości, poza tym bywa ona ślepa - wierzymy w niewłaściwych ludzi. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »