Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Ogłoszenia

Leczenie wybranych jednostek chorobowych za pomocą hirudoterapii.

Autor Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia, 23.10.2015

 

Leczenie wybranych jednostek chorobowych
za pomocą hirudoterapii.

Miejsce: Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia

Prowadzący: Olga Kozińska (MD Ukraina).

Data: 20-22 listopada 2015 roku.

Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia zaprasza na kurs skierowany do osób zainteresowanych tą formą pomagania i zajmujących się zawodowo terapią pacjentów (lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, rehabilitantów i fizjoterapeutów). 

Co możecie Państwo zyskać zdobywając umiejętność stosowania kompleksowej hirudoterapii ? 

Jest to uniwersalny, bezpieczny i bardzo skuteczny program leczenia wielu zróżnicowanych etiologicznie schorzeń u dorosłych i dzieci. Pacjentom przynosi szybką i odczuwalną ulgę, a długoterminowo znaczącą poprawę zdrowia. Dla Państwa wprowadzenie hirudoterapii jako jednej z metod leczenia wiąże się z dużą satysfakcją terapeutyczną. Umiejętność ta ma też wymierny finansowo aspekt.


Instytut ma w swojej ofercie szkolenia, kursy i oczywiście leczenie akupunkturą i hirudoterapią. W 2016 roku otwiera Szkołę Leczenia Akupunkturą (nabór właśnie trwa). O tym, że stale dba o rozwój Uczestników naszych kursów i Przyjaciół zarazem, można przekonać się wchodząc na stronę http://www.itcmkrakow.pl/. Są tam propozycje szkoleń, informacje o wykładowcach z różnych stron świata, a także ze zorganizowanego we wrześniu Pierwszego Międzynarodowego Kongresu Medycyny Chińskiej ! Każdy kurs obejmuje części merytoryczne i warsztatowe.  Szkolenia są tak przemyślane, że po ich ukończeniu uczestnicy praktykują bez wahania.


Koszt: 900 zł

Miejsce: Kraków

Kontakt: itcm.dao.bstepkiewicz@gmail.com

Telefon: 696-56-96-56

Zapraszamy!

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Z miłością patrz w każde serce!

Zuzanna Ostafin Mistrz Bioenergoterapii, Reiki, Instruktor Uzdrawiania Energią Praniczną oraz masażystka. Prowadzi w Krakowie kursy Uzdrawiania Energią Praniczną (Podstawowy, Zaawansowany), warsztat Jogi dla Potęgi Umysłu, Medytacje Pokoju dla Świata oraz wykłady tematyczne w różnych ośrodkach duchowych. Poniżej prezentujemy wywiad, w którym Pani Zuzanna przedstawia nam tajniki wspaniałej metody jaką jest Uzdrawianie Energią Praniczną wg Mistrza Choa Kok Sui. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »