Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Ogłoszenia

Kolorowe motyle oraz Mandala - kalendarze na 2015!

Autor Iwona Mazurek, 29.11.2014

 

 

 

        Kolorowe Motyle® - Posłańcy Duszy - Kalendarz na rok 2015


Ten wyjątkowy kalendarz adresowany jest do osób, które chcą wypełnić przestrzeń swojego mieszkania pięknymi, wysoko wibrującymi barwami obrazów Kolorowych Motyli tworzonych promieniami anielskimi. Kolorowe Motyle to obrazy wyłaniające się z duchowych przestrzeni. Są one czyste, żywe, świetliste, promieniujące i wibrujące. W zadziwiający sposób działają na naszą podświadomość, delikatnie wprowadzając zmiany i uzdrawiającą energię do naszego życia. Kolorowe Motyle przynoszą na swoich skrzydłach zakodowane przekazy i odpowiedzi. Są nośnikiem informacji, które przekazuje nam nasza dusza przemawiając formą i kształtem motyla oraz energią i wzorem kolorów na jego skrzydłach. Obrazy powstają poza świadomością, są wolne od działania naszego ego i nie można w żaden sposób wpłynąć na wybór kolorów czy jakość obrazu. Są najczystszym przekazem duszy, dlatego tak mocno działają swoją energią i są uznawane za nowatorskie. Kalendarz jest integralną częścią metody Kolorowe Motyle®, której autorką jest Iwona Mazurek.

Więcej informacji na stronie www.kolorowe-motyle.com 

        
                  Mandala 2015 - Twój Osobisty Kalendarz.

To już kolejny wyjątkowy, energetyczny kalendarz z Mandalami stworzony przez Iwonę Mazurek – intuicyjną malarkę, art terapeutkę i duchową uzdrowicielkę. W tym roku przygotowała dla Państwa kalendarz czarno - biały. Został on wykreowany tak, aby każdy z Was, mógł samodzielnie wypełnić przestrzenie form Mandali, taką energią barw, która najbardziej Wam odpowiada. Autorka wiedziona intuicją i podszeptami serca, poczuła że każdy potrzebuje mieć w swoim domu kalendarz, który będzie ozdobiony obrazami promieniującymi energią osoby (czy osób), która w tym domu mieszka. Dlatego też na kartach kalendarza znajdziecie Państwo 12 szablonów wyjątkowych Mandali. Wystarczy wziąć do ręki kredki (pastelowe, świecowe, ołówkowe czy akwarelowe) lub farby i wypełnić puste przestrzenie kolorem. Używajcie takich kolorów, które Was przyciągają, możecie dodawać też swoje elementy. Tak, jak czujecie. I w taki oto sposób każdy będzie miał swój osobisty kalendarz z Mandalami. 

Więcej informacji na stronie www.mandalavision.pl 

Polecamy!
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wolność w swoim duchu

Dużo mówi się i pisze o wolności. Można pojmować ją zewnętrznie lub wewnętrznie. Wolność zewnętrzna to możliwość samodzielnego podejmowania decyzji i kreowania swojego życia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2021

O przełomowym znaczeniu kwietniowego bisekstyla oraz o erupcji emocji, kontestacji i buncie, a także o tym, kiedy minie pandemia covid-19 - zapraszam do lektury prognozy na kwiecień 2021
więcej »