Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Ogłoszenia

MASAŻ MIĘŚNIOWO - POWIĘZIOWY (kręgosłup & szyja)

Autor Nisarga Eryk Dobosz, 27.09.2014

             

                         
 MASAŻ MIĘŚNIOWO - POWIĘZIOWY (kręgosłup & szyja)


Gdańsk  8-12 październik  (5 dni)

Cena:  1400 zł  

Prowadzący: Eryk Dobosz Nisarga


Szkolenie z Masażu Mięśniowo - Powięziowego jest mocnym transformującym życie doświadczeniem. Nauczysz się sztuki Głębokiej pracy z ciałem, Wspieranych rozciągnięć, Rozciągania powięziowego, Uruchamiania stawów, Uwalniania emocjonalnego, Pracy ze świadomością i wiele innych technik w szkoleniu prowadzonym przez Nisargą , który posiada ponad 10 lat doświadczenia jako masażysta i trener. W trakcie szkolenia Twoim celem będzie rozwój wiedzy, umiejętności i pewności siebie, abyś mógł dalej przekazać wspaniałą jakość tej pracy klientom i stworzyć praktykę cieszącą się powodzeniem. Wokół nas rośnie zapotrzebowanie na uczenie sztuki głębokiej pracy z ciałem na dobrym poziomie umiejętności zarówno technicznych jak i psychologicznych. Możliwość uwalniania ostrego i chronicznego bólu sprawia, że głęboka praca z ciałem stała się narzędziem w leczeniu rozmaitych bólów ciała i głowy. 

W szkoleniu MMP nauczysz się pomagać ludziom z następującymi dolegliwościami:
Bóle pleców  * Bóle szyi  * Bóle głowy  * Zapalenie rozcięgna powięziowego  * Depresja  * Migreny  * Ból miednicy  * Ból pasa barkowego

Głównym powodem bólu i napięcia w ciele jest nadmierny skurcz 5 typów tkanki miękkiej: mięśni, powięzi, skóry, więzadeł i nerwów. Chroniczne napięcie blokuje cyrkulację krwi, tlenu i energii w tych miękkich i delikatnych tkankach. Zaciśnięta tkanka uciska receptory bólu powodując 90 procent całego morza bólu chronicznego, na który cierpi ludzkość.
W szkoleniu MMP nauczysz się jak uwalniać przyczyny chronicznego bólu spowodowane skurczami tkanki miękkiej, poprzez głęboką pracę z tkanką miękką i poprzez edukowanie klientów na temat przyczyn ich bólu. MMP działa na przyczynę chronicznego bólu uwalniając tkankę miękkie. Kiedy głębiej otwieramy miękkie warstwy tkanki napotykamy zablokowaną energię w formie skurczonej, stwardniałej tkanki. Będziesz uczony umiejętnego, wrażliwego dotyku uwalniającego te blokady energetyczne. W szkoleniu nauczysz się aktywowania naturalnej zdolności ciała do samoregulacji i uzdrawiania poprzez Rozciąganie powięziowe i poprzez Uzdrawianie traumy. Dzięki pracy terapeutów ciała klienci odkrywają nową świadomość dysfunkcyjnych wzorców i przekonania, które leżą u ich podstaw i odpowiadają za dolegliwości bólowe pacjentów.
MMP musi być dopasowany do potrzeb każdej osoby, jej konkretnych problemów, które wnosi i jej ogólnego stanu fizycznego, umysłowego i emocjonalnego ciała. Musimy leczyć Całą osobę. Należy wziąć pod uwagę wiele czynników, a ciało-umysł danej osoby będzie przewodnikiem od początku do końca. Terapeuta jest tam tylko jako wsparcie.

Celem MMP jest ulżenie w bólu i przywrócenie funkcji, aby pozwolić osobie prowadzić w pełni aktywne życie.

Ten program skupia się na poznawaniu techniki głębokiej pracy z ciałem jako sztuki uzdrawiania ciała i jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą włączyć to wyjątkowe połączenie pracy z ciałem i nauczanie jako sposób pracy z ludźmi. Nisarga uczy holistycznego podejścia do ciała, włączając w technikę połączenie pomiędzy mózgiem, emocjami, ciałem i duchem.

program szkolenia oraz zapisy (poprzez kartę zgłoszeniową) na stronie: www.balance.gda.pl

wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1538830036340647/
 
Zapraszamy!
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Co robisz ze swoim czasem?

Dzisiaj żyjemy w świecie wielu informacji i wielu wynalazków, które ułatwiają nam życie. W ten sposób zaoszczędzamy czas. Pytanie: na co? Niegdyś list wędrował tygodniami, może miesiącami do adresata. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2021

O przełomowym znaczeniu kwietniowego bisekstyla oraz o erupcji emocji, kontestacji i buncie, a także o tym, kiedy minie pandemia covid-19 - zapraszam do lektury prognozy na kwiecień 2021
więcej »