Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

Kartki



Wyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Ogłoszenia

MISTRZOWSKI KOCHANEK TANTRA DLA MĘŻCZYZN

Autor Nisarga, 28.04.2014







MISTRZOWSKI KOCHANEK
TANTRA DLA MĘŻCZYZN, 2 LETNIA FORMACJA 2014/2015 W KIKOWIE, PROWADZONA PRZEZ Mężczyzn z TANTRA ESSENCE TEAM.


część 1 Tantra Man 8-11 Maja 2014 w Kikowie 




Po raz pierwszy w Polsce będziemy oferować serię grup dla mężczyzn „Dojrzała Męskość" , prowadzoną przez Mężczyzn z Zespołu Tantra-Essence. Każda seria obejmuje 4 moduły i oferuje zrównoważenie boskiego pierwiastka żeńskiego i męskiego w każdym z nas. Obie serie będą odbywać się w Centrum Medytacyjnym w Kikowie w latach 2014-2015 i zostaną poprowadzone przez różnych członków Szkoły Tantry „Tantra Essence”. Moduł 1 dla mężczyzn „Mistrzowski Kochanek” odbędzie się 9-11 maja 2014. Osoby uczestniczące w całości szkolenia otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie 2 letniego szkolenia Tantrycznego ze szkoły Tantry „Tantra Essence”.

Mężczyźni mogą uczestniczyć w jakimkolwiek module ,kolejność nie jest wymagana:

*moduł 1 "Mistrzowski Kochanek" Z Suta Rawson i Nisaga Dobosz, 8-11 Maja 2014, w Kikowie (czakra 1)

*modul 2 "Siła Męskości" z Vincentem Hewett i Nisarga Dobosz, 14-16 Listopada 2014 (czakra 3)

*modul 3 "Kreatywna Męskość" z Chintan Aelgar i Nisarga Dobosz , 9-12 Kwietnia 2015 (czakra 5).

*modul 4 "Dojrzała męskość " (czakra 7) , jesień 2015.

Drogi Mężczyzno,
Czy czasami czujesz, że mogłeś uzyskać lepszą edukację dotyczącą seksu i relacji? Czy chciałbyś spędzić czas na szczerej rozmowie o swoich doświadczeniach - Twoich sukcesach... i sprawach, które Cię martwią? Czy chcesz poznać (i być może przećwiczyć) wskazówki, triki i narzędzia, które mogą gruntownie poprawić to co robisz i jak się czujesz w kontaktach z kobietami i zwiększając Twoje umiejętności? Przyjdź i wypróbuj grupę Mistrzowski Kochanek dla Mężczyzny, gdzie poznasz praktyki i zasady pozwalające kultywować energię seksualną, pewność siebie i wrażliwe dzielenie się opiniami o tym, co to znaczy być mężczyzną, zwłaszcza w obszarze miłości i seksu.

Oferujemy doświadczenie w formacie nieco innym, od tego przyjmowanego zwykle przez inne „grupy dla mężczyzn". Na warsztatach będzie czas i przestrzeń na rozmawianie - generalne i/lub ustrukturyzowane dzielenie się - ale też czas ćwiczenia i doświadczania, zwłaszcza w oparciu o te tantryczne zasady, które wzmacniają mężczyzn.
Zajęcia będą zawierały: medytacje, pracę z ciałem, gry/procesy budujące wrażliwość i świadomość ciała, praktyki cyrkulowania energii i projekty/wyzwania, wykorzystujące męskie umiejętności pomagania sobie nawzajem w osiąganiu wewnętrznego zintegrowania.

Z radością czekamy na spotkanie Cię w Kikowie
Suta i Nisarga

1) Mistrzowski Kochanek dla Mężczyzn 8-11 Maj 2014
Jesteśmy wrzucani w życie bez jasnych informacji o tym, jak się kochać i jak utrzymywać w pełni spełniający związek. Mimo to, obszar seksualności i budowania relacji jest niezbędny do udanego, związku partnerskiego lub szczęśliwego małżeństwa. Ten weekendowy warsztat uczy:
Seksualnego i emocjonalnego funkcjonowania kobiety
Seksualnego i emocjonalnego funkcjonowania mężczyzny
Łączenia miłości i seksu
Eksplorowania pierwszej czakry (seksualności)
Różnic między męskim i żeńskim mózgiem
JAK MĘŻCZYZNA MOŻE BYĆ DŁUŻEJ W KONTAKCIE SEKSUALNYM 
Sztuki maksymalizowania kobiecej możliwości osiągania orgazmu
Jak mężczyzna może szybciej zregenerować się po seksie
Jak używać samo-zadowalania się jak narzędzia dla stania się Mistrzowskim Kochankiem
Ważności dotyku i metod dotyku dla optymalnego kochania się
Wnoszenia duchowego zrozumienia do seksu, miłości i związków
Podstaw włączania tantry w relacje seksualne
 
2) Czym jest praca z mężczyznami w Dojrzałej Męskości?
"Dojrzała Męskość" jest zespołem pięciu mężczyzn, którzy uczą i facylitują grupy tantryczne na całym świecie. Już od wielu lat podążania ścieżką tantry, dzielimy się naszą wiedzą w dziedzinie seksualności, miłości, budowania związków i tantry.
Przychodząc na warsztaty dla mężczyzn dokonujesz wyboru odzyskania swojej indywidualnej męskości i stanięcia w świetle świadomości, jako mężczyzna pomiędzy mężczyznami. Dla nowych uczestników warsztatów dla mężczyzn, idea sali pełnej ludzi może wydawać się onieśmielająca, zniechęcająca, przytłaczająca, napełniająca strachem lub bez sensu. Niezależnie od tego, czy dotyczą Cię te wątpliwości, zapytaj siebie:
Gdzie otrzymałem swoje przykłady męskich wzorów do naśladowania?
Czy były one dla mnie zdrowe i wspierające?
Czy czułem, że moje potrzeby wsparcia i opieki od ojca, brata, męskich przyjaciół, były pomijane i wymagają zaspokojenia?

Warsztaty dla Mężczyzn są wyborem otwarcia się na innych i wzajemnego wspierania towarzyszy-poszukiwaczy, takich jak Ty, którzy są na szczerej ścieżce odkrywania, leczenia i integrowania swoich męskich energii. Warsztaty dla Mężczyzn mogą dosięgnąć w Tobie tego, czego nie dotknie żaden inny grupowy proces. Stanowią ścieżkę prowadzącą do „Dojrzałej Męskości". 
 
3) Dla kogo odpowiednia jest ta grupa?
Poszukujemy Kilku Hardkorowych Mężczyzn. Czy czujesz, że masz nieodkryty/niewykorzystany potencjał seksualny i jesteś gotowy wprowadzić swoje życie na nowy poziom? 
A może jesteś zmęczony prowadzeniem przeciętnego życia zmysłowego i WIESZ, że mógłbyś czerpać z niego o wieeele więcej przyjemności?
Czy kiedykolwiek pragnąłeś mieć Krąg Mężczyzn, których spotykałbyś regularnie i doświadczonego trenera/mentora, całkowicie oddanego Twojej świetności/spełnianiu Twojego potencjału jako mężczyzny?
Krąg Mężczyzn którzy:
- sprawiają, że czujesz się wolny i możesz bezpiecznie zrzucić swoją „towarzyską maskę" i zejść na ziemię (koniec z przechwalaniem się, żartami, poniżaniem)
- nie kupują Twoich wymówek, które wmawiasz sobie, aby usprawiedliwić „bycie małym” w swoim życiu
- empatycznie zwrócą Ci uwagę, kiedy będziesz ściemniał sobie lub innym
- zaoferują moralne i emocjonalne wsparcie podczas stawiania czoła wyzwaniom w sferze seksualności, z którymi, jako mężczyźni, wszyscy się spotykamy (jednak bez użalania się nad sobą)
- będą bardziej szczerzy, bezpośredni i autentyczni z tym, jak Cię doświadczają
- będą wymagali od Ciebie, żebyś dał z siebie wszystko, i oczekiwali że Ty też będziesz wymagał tego samego od nich 
- wzmocnią Twoje związki ze WSZYSTKIMI innymi mężczyznami (co, przy okazji, jest NIEZBĘDNE dla Twojego sukcesu z kobietami)
- zaoferują odkrywcze opinie dotyczące Twojej sytuacji życiowej oraz Twoich relacji z kobietami i z sobą samym
- nie będą osądzać, zawstydzać lub wyśmiewać, kiedy przedstawisz im wyzwania, z którymi się zmagasz
Jeśli brzmi to jak coś, czym byłbyś zainteresowany, powinniśmy pogadać.
Nie, to nie jest kult. 
To nie jest grupa wsparcia.
Sorry Panie, oferta tylko dla mężczyzn.
Ta grupa to mężczyźni, wspierający mężczyzn się w byciu najbardziej seksualnie sprawnymi, pełnymi mocy, wrażliwymi, autentycznymi mężczyznami o otwartych sercach, jakimi mogą się stać, oraz w dawaniu swoich najcenniejszych darów kobietom... i światu.

Praca „Dojrzałej Męskości" jest oparta na Tantrze. Podczas tych weekendowych warsztatów, w bezpiecznej i pełnej szacunku atmosferze, wspieramy mężczyzn i dajemy im siłę do połączenia Tantrycznych medytacji Osho, uzdrawiania, pracy z ciałem, osobistej siły, wrażliwości, ekspresji i kreatywności. Inne eksperymentalne i inspirujące techniki, których używamy, to między innymi ćwiczenia bazujące na Gestalt, prowadzone medytacje podróży, ćwiczenia bazujące na pierwotności, dzielenie się, ćwiczenia kreatywne, ruch i taniec, struktury zabawowe, inicjacje i święte rytuały. 

4) Co uzyskam biorąc udział w warsztatach?
Dzięki serii „Dojrzałej Męskości" uczymy się, że jesteśmy dość elastyczni, by w pełni ucieleśnić naszą seksualność. Zyskujemy większe spełnienie, mistrzostwo i głębsze zrozumienie innych oraz siebie jako mężczyzn.
Warsztaty „Dojrzała Męskość” zapewniają świętą przestrzeń dla mężczyzn, w której mężczyźni doświadczą niezwykłego rodzaju opieki i odnowią swoją energię. Będziemy odkrywać nasze autentyczne „ja" i dzielić się w intymnym i wzbogacającym środowisku innych mężczyzn. 
Oto szansa na otwarcie się i wspólne doświadczenie przebudzenia się. Jako przyjaciele, jako bracia na tej samej ścieżce.

Czasami możemy czuć, że utknęliśmy w nieuświadomionych wzorcach związanych z męskimi archetypami i sposobami w jaki energetycznie i ekspresyjne oddziałują na nasze życie męskie bieguny (Czakry 1, 3 i 5) . Seria „Dojrzała Męskość" jest doskonałym sposobem uzyskania mocy, która umożliwi zrozumienie i uzdrowienie korzeni tych nieuświadomionych wzorców; odkrywania, akceptowania i brania w swoje ręce wszystkich aspektów Twojej autentycznej męskości, we wspierającej obecności innych mężczyzn, uczestniczących w tym samym procesie. Zanurzanie się głęboko w odkrywanie swojej seksualności oznacza zbieranie korzyści, które niesie każda życiowa lekcja: osiągania naszego pełnego seksualnego potencjału, poczucia uziemienia, emanowania witalnością, odkrywania prawdziwej osobistej siły, godzenia się ze sprzecznościami, wolnością pełnej ekspresji i kreatywności, uczciwością i dojrzałością.

5) O Mnie (Suta) współprowadzący modół 1 "Mistrzowski Kochanek" 8-11 Maja 2014.
"Prawdziwy duch mojej pracy to dawanie ludziom, którzy czują że „tam musi być coś jeszcze" uzdrawiających doświadczeń spokoju, ponadczasowości i ekstazy, które pochodzą z ponownego łączenia się energii seksu, miłości i Ducha."
Suta ma ponad 20 lat doświadczenia w sztukach uzdrawiania. Nauczał tantry w 10 krajach, zarówno ze swoją firmą ChooseBlissNow jak i z uznaną na świecie oświeconą nauczycielką Tantry Mahasatvaą Saritą, z którą jest też współtwórczynią treningu „Od Seksu do Nadświadomości" i jest Starszym Nauczycielem w Tantra-Essence.

Jest znany ze swojego przyjaznego i rzeczowego podejścia, jak również z szerokiej wiedzy o Tantrze, świętej seksualności, energii i ciele. Dzięki jego współczuciu i wrażliwości, ludzie czują się zauważeni i rozpoznani, zarówno w swoich zmaganiach z trudnościami, jak i swoim wspaniałym potencjale. Suta pomaga ludziom prowadzić do życia lepsze samopoczucie i więcej spełniającej intymności.
http://www.chooseblissnow.co.uk/

6) O Mnie (Nisagra) - współprowadzący modół 1 "Mistrzowski Kochanek" 8-11 Maja 2014.

Zostałem zapoznany z Tantrą poprzez nauczania Osho (współczesnego Mistrza Tantry). W tej linii studiowałem i trenowałem z Mistrzynią Tantry Mahasatvaą Anandą Saritą. Trenując z Saritą ukończyłem trzyletnią, siedmiopoziomową serię „Tantra dla Par", oraz trzyczęściowy trening Vigyan Bhairav Tantra. 
Ostatnio dzieliłem się moją wiedzą, doświadczeniem i pasją dla Tantry poprzez różne warsztaty, pracując z parami i mężczyznami. Odkryłem, że praca z mężczyznami jest moją pasją i powołaniem, w której mogę dzielić się, być przewodnikiem i tworzyć pełną zaufania atmosferę bycia razem z innymi mężczyznami i odkrywania co oznacza bycie mężczyzną w dzisiejszym świecie. Jestem terapeutą pracy z ciałem i facylitatorem Biodynamicznej Pracy z Oddechem oraz medytacji Osho. Stworzyłem Instytut Transformacyjnej Pracy z Ciałem, gdzie używam mojego podejścia umysł-ciało do indywidualnego uzdrawiania. 
Więcej informacji na stronie: www.conscious-awakening.com
 
7) O Mnie ( Vincent Hewett) współprowadzący modół 2 "Siła Męskości" 14-16 Listopada 2014.

Vincent Hewett studiował Tantrę z Mahasatvaa Saritą od 2004 roku.
Jest liderem Grup Mężczyzn na całym świecie. Z wielką pasją prowadzi mężczyzn przez ten głęboki i transformujący proces.
Przez wiele lat Vincent balansował swoją pracę w korporacji, z nowo poznanym zrozumieniem pochodzącym z praktyki tantrycznej. Zdolność budowania pomostu pomiędzy współczesnym życiem, a świadomą ścieżką przebudzenia, jest tym, co przenika jego pragmatyczne podejście do tradycji Tantry.
W 2010 Vincent z żoną Roksaną opracował nowe szkolenia zwane: Lucid Love Tantra. Te szkolenia oferują nowoczesne podejście, by wszyscy mogli korzystać z mądrości tantry, a pary, aby mogły żyć ze sobą świadomie. Vincent jest w trakcie ukończenia „non-dual” program uzdrawiania Jason’a Shulman’a, i jest członkiem projektu Mankind – Szkolenie Nowy Wojownik (New Warrior Training). Więcej informacji dowiesz się na:www.lucidlovetantra.com

8) O Mnie ( Chintan Aelgar ) współprowadzący modów 3 "Męska Kreatywność " 9-12 Kwietnia 2015.


„Moje podejście do pracy z mężczyznami skupia się wokół podstawowego wyzwania: jak połączyć stanowczość i czułość, będące samym sednem męskiej duszy”. Chintan jest międzynarodowym nauczycielem Tantry; praktykuje Tantrę z pasją od 1998 r. ze światowej sławy nauczycielką tantryczną Mahasatvaą Saritą i wraz z nią współprowadzi warsztaty od 2006r. Wspólnie z Saritą rozwinął wiele grup, serii warsztatów, ćwiczeń, rytuałów i medytacji. Jest najstarszym nauczycielem Tantry w Tantra-Essence Company. Jest uzdrowicielem i masażystą. Praktykuje także sztuki walki. Długa praktyka medytacji Zen dała mu głębokie zrozumienie ludzkiej natury. Jego obecność i humor przejawiają się we wszystkich aspektach jego warsztatów i tego czym się dzieli, wnosząc do swojego stylu nauczania jakość zrelaksowanej mądrości i radosnej kreatywności. Wraz z Shakti Ahlmeirah stworzył szkolenie tantryczne dla par „7 poziomów relacji”, aby odkrywać związek ludzi poprzez kolejne czakry. Stworzył również  inne szkolenia grupowe Tantry dla singli „Tantryczne Uniesienie”. Więcej informacji na stronie pod adresem: http://www.centreofloveandenlightenment.net/tantric-rapture/

9) DODATKOWE INFORMACJE:
Cena: 740 zł (plus 360 zł za pełną opcję jedzenia i zakwaterowania)
Prowadzący: Suta i Nisarga
Kontakt w sprawie rezerwacji: nisarga8@gmail.com
Potwierdzeniem uczestnictwa jest zaliczka w kwocie 200 zł (zatytułowana „Mistrzowski kochanek")
Miejsce warsztatów: Kików, www.kikow.pl
Rozpoczęcie: 8-mego maja, kolacją o godz. 19.00.
Zakończenie: 11-stego maja, obiadem o godz. 15.00.

10) Opinie mężczyzn, którzy uczestniczyli w warsztatach dla mężczyzn organizowanych przez zespół Dojrzałej Męskości:

„Warsztat Tantra Man z Nisargą to jest TO!!! Uwielbiam ryczeć jak lew otoczony innymi silnymi i interesującymi lwami. Nie istnieje wiele dobrej jakości warsztatów dla mężczyzn, więc spotkanie Nisargi jest perłą (szczęściem), któremu nie mogę odmówić. Dla mnie, bardzo ważna jest możliwość obserwowania i uczenia się od innych mężczyzn. Odkrywanie we mnie cech Kochanka, Wojownika, Czarodzieja i Króla jest pięknym doświadczeniem - powracanie do mojego źródła, łączenie mojej siły i wrażliwości. Bardzo polecam grupę „Lwie serce" z Nisargą i nie mogę doczekać się dalszej pracy w kręgu mężczyzn." Sebastian, 40


„Zapisałem się na grupę „Lwie serce" z Nisargą, mając nadzieję na doświadczenie bliskości z innymi mężczyznami, prawdziwej siły mężczyzn, jedności z grupą mężczyzn i inspiracji. Nie waham się powiedzieć , że była to najlepsza grupa z którą miałem przyjemność pracować. Ta grupa wywarła na mnie duże wrażenie. Byłem zainspirowany tym, że w grupie nieznanych ludzi możemy znaleźć tyle braterstwa i wsparcia, że możemy mówić tym samym językiem. Znalezienie wsparcia bez współzawodnictwa w grupie mężczyzn jest, w dzisiejszych czasach, raczej niespotykanym zjawiskiem. Nauczyłem się, że wszystko jest we mnie i jedyne co pozostaje, to zrobienie z tego użytku. Czułem, że jestem cały, kompletny, jako jednostka i jako część grupy. Program warsztatu był bardzo zróżnicowany i czasami dość intensywny. Zawsze było coś, co robiło na mnie wrażenie. Nawet jeśli czułem się niezręcznie w jakiejkolwiek aktywności, stanowiło to dla mnie ważną lekcję. Naprawdę polecam „Lwie serce" z Nisargą - to jest jak powrót do źródła męskiej energii, znajdowanie siły w samym sobie. Jeśli chcesz poczuć się wolny, dziki i pewny siebie, ta grupa jest dla Ciebie". Rafał, 42

„Szukałem sposobów na rozwinięcie i odżywienie mojego związku oraz na ponowne odkrycie mojej męskości. Uwielbiałem pracę z archetypami, były jak wielka mapa, dzięki której mogłem skonfrontować swoje cienie i zobaczyć moje światło. Gorąco polecam tą grupę każdemu mężczyźnie, który szuka swojej dojrzałości, bez względu na wiek. Wymiana doświadczeń pomiędzy mężczyznami i używanie siły grupy dla mojego personalnego rozwoju było bardzo ważne dla mojego odkrycia. Nisarga jest człowiekiem, któremu w pełni ufam. Jest profesjonalny i przygotowany. Mam nadzieję, że spotkamy się ponownie. Dziękuję za sukcesy i inspirację, Namaste!" Jan, 65

„Chciałem znaleźć moją siłę i odwagę, więc zapisałem się do grupy „Lwie serce" Nisargi. Dla mnie, najważniejszą częścią było pracowanie z archetypem Króla. Byłem szczęśliwy, odkrywając jak bardzo kocham mój archetyp Wojownika i do jak wielkiego stopnia żyję w cieniu mojego Czarodzieja. „Lwie serce" jest dla mężczyzny niezwykłą wewnętrzną podróżą. Praca z archetypami i odkrywanie cieni było dla mnie świetnym doświadczeniem. Praca z Nisargą jest przyjemnością. Uwielbiam jego przyjazne podejście do każdego i postrzegam go jako bardzo świadomego człowieka, szczerego w każdej sytuacji. Dziękuję!" Libor, 30

„Chciałem poczuć siebie z powrotem w moim ciele i poczuć się bardziej jedną całością, jak również poszerzyć moją świadomość męskiej i żeńskiej energii we mnie. Archetypy Kochanka, Wojownika, Czarodzieja i Króla, z którymi pracowaliśmy, były dla mnie bardzo ważne - niezwykle skuteczne, stymulujące obie półkule mojego mózgu. Grupa Nisargi „Lwie serce" pomogła mi zrozumieć jak wielowymiarowi i elastyczni jesteśmy. Polecałbym ją, ponieważ stanowi ona eksperymentalną drogą do samorozwoju oraz pokazuje równość między kobietami i mężczyznami, mimo tak znacznych różnic. Ta odmienność jest taka piękna. Czułem się bardzo bezpiecznie i jestem niezmiernie wdzięczny za ten warsztat. Zainspirował mnie on do wzięcia życia w swoje ręce; wzięcia udziału w czternastodniowym wyzwaniu medytacji Nataraj, pogłębiającego pamięć mojego ciała, co jest przecież najważniejsze. Nisarga, tak bardzo dziękuję Ci za Twoją pracę!" Adam, 32

„Kiedy zapisywałem się do grupy dla mężczyzn z Nisargą nie miałem żadnych oczekiwań, kierowała mną tylko ciekawość, otwartość na nowe doświadczenia, nowe sytuacje, spotkanie nowych ludzi i samoodświeżenie. Ta grupa dała mi dużo inspiracji, motywacji i fenomenalną, spontaniczną energię, za którą jestem głęboko wdzięczny. Dziękuję Ci, nie mogę doczekać się nowej grupy i ponownego spotkania z mężczyznami." Wojciech, 43
 
Polecamy!

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               






Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Zostań medium - Praktyczny przewodnik

Wszyscy z natury jesteśmy obdarzeni wyjątkowymi zdolnościami. Wystarczy, że je w sobie obudzisz, a nawiążesz kontakt ze światem duchów. Pomoże Ci w tym Autorka, znana medium. Poprzez medytację, odpowiednie techniki oddychania i ćwiczenia, przygotujesz swój umysł i ciało do łączności z duchami. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2021

O przełomowym znaczeniu kwietniowego bisekstyla oraz o erupcji emocji, kontestacji i buncie, a także o tym, kiedy minie pandemia covid-19 - zapraszam do lektury prognozy na kwiecień 2021
więcej »