Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki PATRONAT

8 część Diagnostyki karmy!

Autor Satja Juga, 15.05.2014


 
                                      8 część Diagnostyki karmy!


W połowie maja 2014 r. ukazała się kolejna 8 część cyklu Diagnostyka karmy Siergieja Łazariewa! Poniżej przedstawiamy jej fragment:

Do Czytelnika

Wielu po przeczytaniu siedmiu moich książek pyta mnie: „Jak mam się modlić, o co należy prosić?”
– Proszę zrobić tylko jedno – odpowiadam – nauczcie się prawidłowo przechodzić traumatyczną sytuację. Nauczcie się zachowywać Boskość w momencie utraty tego co ludzkie. Gdy poczujecie, że utrzymujecie miłość w każdej sytuacji, módlcie się za swoje dzieci, aby również potrafiły zachowywać i utrzymywać miłość podczas jakichkolwiek prób – nie tylko wtedy, gdy rozpada się poziom materialny i duchowy, lecz także najważniejszy – uczuciowy.
Znajomi mówili mi, że informacje najłatwiej przyswajają się w postaci pytań i odpowiedzi. Dlatego ukazała się ta książka – i jeśli zauważyliście powtórzenia, to chcę uprzedzić, że nie jest to przypadkowe.
Wczoraj, 18 marca, miałem wykład w Sankt Petersburgu. Rano ze swojego biura zadzwoniłem do kobiety, która już dwa razy była u mnie na wizycie. Ma raka. Poprawa nie nastąpiła. Jest to dla mnie ciekawa sytuacja. Tak więc dzwonię do niej i patrzę na jej pole. Ta kobieta była wczoraj na moim wykładzie. Jej pole wygląda dobrze, poziom akceptacji traumatycznej sytuacji jest wysoki.
– Proszę wymienić imiona dzieci – mówię.
Kobieta wymienia je i wszystko staje się jasne. W polu jednego z dzieci widnieje możliwa śmierć. Akceptacja traumatycznej sytuacji jest zamknięta, dziecko nie potrafi zachować miłości przy destabilizacji poziomu uczuciowego. Autorem tego jest matka, która nie potrafiła zachowywać miłości w oczyszczających, bolesnych sytuacjach. Każda bolesna sytuacja zbliżająca się do syna, na poziomie subtelnym wywołuje wybuch programu samozniszczenia. U matki ten program przekształca się w guz nowotworowy.
– W młodości miała pani wybuchy niechęci do życia, przygnębienia, niezadowolenia z siebie – mówię. – Wewnętrznie tłumiła pani miłość do męża, poprzez którego następowało oczyszczenie. Musi pani modlić się za syna, nauczyć go zachowywać miłość zawsze i w każdej sytuacji.  
– Jak mam modlić się za syna? – pyta kobieta.
– Proszę pani, przecież wczoraj cały wykład mówiłem tylko o tym.  
– Proszę mi wybaczyć, ale do mnie to jakoś nie dociera – mówi pacjentka.
– Należy przypomnieć sobie wszystkie momenty, kiedy wyrzekała się pani miłości. Widzę, że pani pracowała nad sobą. Nie widzę w pani duszy nienawiści lub obrazy, ale jest w niej dużo wyrzeczenia się miłości poprzez przygnębienie i niechęć do życia. Trzeba wybaczyć nie tylko innym, lecz także sobie, trzeba zaakceptować swój los jako dany przez Boga. Proszę nauczyć syna zachowywać miłość i przezwyciężać nie tylko nienawiść i obrazę, ale również przygnębienie, wątpliwości i strach. Nawet nie wyobraża sobie pani, jak strach rujnuje nasze dusze. Nie przypadkiem w Biblii jest powiedziane: „Ten, kto się boi, nie umie kochać”. W podświadomości emocja strachu rozdziela się na wyrzeczenie, nienawiść i program zniszczenia tego, kogo się boimy. Strach to jedna z pierwotnych form zależności. Najpierw tracimy poczucie i widzenie Boskości w tym świecie. Nasza wola i pragnienia zaczynają przysłaniać Boską miłość. Wówczas pojawia się strach. Boję się stracić to co ludzkie, od którego zacząłem zależeć. W ślad za strachem idą wątpliwości na temat przyszłości, brak wiary w siebie. Następnie pojawia się niezadowolenie z losu, przygnębienie, potem obrazy i nienawiść. Kiedy ciągle boję się o swoją przyszłość i czegoś od niej oczekuję, to już jesteśmy chorzy. Oczekiwanie to wampiryzm, konsumowanie, zależność. Jeszcze raz powtarzam: proszę nauczyć syna zachowywać miłość. Niech pani modli się, by odrzucał wszystko, co przeszkadza kochać. Jeśli pomoże pani jego duszy, to wyzdrowieje pani ciało.
Myśli pani, że wyrzeczenie się miłości następuje tylko poprzez nienawiść i obrazy? Niedawno konsultowałem pewnego mężczyznę, który miał taką arytmię serca, że aż się zatrzymywało. Przyczyna była w ukochanej kobiecie. Pierwsze pytanie, które jej zadałem: „Czy boi się pani go stracić?” Odpowiedziała: „Tak, boję się, że odejdzie”. Powiedziałem: „Proszę zrozumieć, że w ten sposób pani go zabija. Proszę zrozumieć, że pani wola w tym przypadku nic nie znaczy. Jeśli odgórnie jest wam pisane rozwieść się, to nic pani nie zrobi, pani lęki są bezużyteczne. Jeśli jest mu pisane być z panią, to nigdzie przed panią nie ucieknie. Jeśli jednak pani miłość zaczyna zmieniać się w oczekiwanie i zależność oraz stwarzać lęki i przygnębienie, to proszę mi wierzyć, jest to najgorszy wariant utrzymywania przy sobie ukochanego człowieka”. 
Form wyrzeczenia się miłości jest wiele. Miłość zawsze jest związana z oczyszczającym bólem. Jeśli nie chcemy zaakceptować bólu i próbujemy uciec od ukochanej osoby, prowokując ją lub siebie do rozstania, pozbawiając wartości i dyskredytując swoje uczucie, próbując nim kierować, to dla uratowania naszej duszy powinniśmy stracić wszystko to, z powodu czego zrezygnowaliśmy z miłości do Boga. Przyjmowanie Boskiej woli, podporządkowywanie miłości, zachowanie miłości w momencie straty wszystkiego co ludzkie, życie tym uczuciem, dążąc do niego nieprzerwanie – oto są główne zasady zarówno zdrowia, jak i przeżycia.

Polecamy gorąco, a dla naszych czytelników mamy do zaoferowania konkurs z nagrodami:


KONKURS: Czy posiadaliście Państwo trudne sytuacje życiowe bądź zdrowotne, które udało się przerobić, okiełznać m.in. czytając i będąc zainspirowanym którąś z części Diagnostyka karmy Siergieja Łazariewa? Opisy tego typu doświadczeń są obecnie zbierane przez autora w celu umieszczenia ich wraz ze swoim komentarzem w nowym, kolejnym cyklu książek. Takie historie prosimy przesyłać do 31 sierpnia 2014 r. na adres biuro@ezoter.pl. Trzy najciekawsze nagrodzimy 8 częścią książki z cyklu Diagnostyka karmy.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Miłość Bóg i kuchnia francuska

Co może wyjść z połączenia jedzenia, duchowości i miłości? Zgrabna recepta na życie, podana w prosty i ujmujący serce sposób. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2021

O przełomowym znaczeniu kwietniowego bisekstyla oraz o erupcji emocji, kontestacji i buncie, a także o tym, kiedy minie pandemia covid-19 - zapraszam do lektury prognozy na kwiecień 2021
więcej »