Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Ogłoszenia

Twoja ścieżka - Twoje marzenie - Twoje przeznaczenie

Autor Jerzy Górak, 06.04.2014

                  

                   TWOJA ŚCIEŻKA, TWOJE MARZENIE, TWOJE PRZEZNACZENIE
                                   Intensywne Warsztaty z Mariną Sisson
                                                  16-18 maja 2014Twoja ścieżka, twoje marzenie, twoje przeznaczenie...Te słowa mają teraz więcej treści niż kiedykolwiek wcześniej . Nasza Podróż zaczyna się poprzez coś znacznie więcej niż słowo. Zaczyna się podróż Powrotu do Domu. Dom… energia Domu otacza wszystko to, co zrobiliśmy do tej pory. I czujemy ją mocniej niż sami czasami chcielibyśmy się do tego przyznać. Zmieniamy się na znacznie bardziej głębszym poziomie niż dotychczas.
Kiedy czytasz te słowa uświadamiasz sobie, że doszedłeś na skraj tej ścieżki, na którym oczekujesz znaleźć most, który zabierze Cię na „drugą stronę”. Nie widzisz jednak jeszcze mostu… Jest tak ponieważ most nie może być dostrzeżony Twoimi pięcioma zmysłami. Tego mostu nie ma w trójwymiarowej rzeczywistości. Jest poza nią. I jest to miejsce, do którego chcesz dojść, czyż nie? I nie, nie musisz porzucać swojego fizycznego ciała by to zrobić. Mamy nowe połączenie z Uniwersalną Energią. Teraz zasłona staje się coraz cieńsza i nasze własne połączenie  z „Wszystkim co jest” staje się mocniejsze oraz bardziej ukierunkowane. Tak, ta zasłona pocieniała i chociaż nie możesz jej wyraźnie dostrzec to jest to Nowa Rzeczywistość.
Wszystko jest teraz inne! Nawet jeśli zwyczajnie połączeni jesteśmy ze światem w naszych nawykowych sposobach. Odkrywamy coraz więcej i dochodzi do nas, że nic nie jest takim jakie było kiedyś. Powodem dla jakiego nie widzimy rzeczy takimi jakie są na prawdę jest to, że wciąż postrzegamy rzeczywistość używając naszego „przestarzałego sprzętu” – tak po prostu, z przyzwyczajenia. Jednak zmieniasz się bardziej dosłownie niż czasem myślisz. Twój mózg się zmienia. Budzi się. Wysokie częstotliwości Uniwersalnej Energii nie mogą być odbierane i przetwarzane przez Twój mózg jeśli nie jest on dostosowany do tych częstotliwości. W dzisiejszych czasach niewielu ludzi wciąż może odnosić się do świata tylko jako do zjawiska fizycznego. Ludzkość przenosi się do mentalności Energii. Nawet Masowa świadomość jest świadoma faktu, że jest coś więcej w rzeczywistości niż tylko coś co można zobaczyć lub zmierzyć. Ale Ty, który czytasz te słowa, jesteś znacznie dalej. Nie tylko wierzysz, że żyjemy w Energii - uczysz się "zobaczyć" tę „Większą Rzeczywistość”. Jesteś jednym z pierwszych, który wchodzi w to swoim ciałem fizycznym. Jesteś przewodem światła i stajesz się coraz bardziej świadomy tego faktu. Nie ważne jak dawno wkroczyłeś świadomie na tę ścieżkę – jesteś teraz w przyspieszonej podróży.  Tworzysz Nową Rzeczywistość nawet jeśli nie jesteś świadomy tego. Istnieje to poza naszą wyobraźnią. Jest to czas na zrozumienie i zapamiętanie siły, mocy, możliwości i zdolności  jakie mamy. Są to części naszej boskiego dziedzictwa- i jesteśmy gotowi by dopominać się o nie. Jest to istotne.
Wkraczasz w możliwości by kreować Nową Rzeczywistość wewnątrz Samego Siebie. Wkrocz z intencją, wkrocz śmiało i wpraw w ruch swoje największe marzenia dla siebie oraz obserwuj magię, która się dzieje. Obserwuj jak wprawiasz w ruch swoje własne fale poprzez Uniwersalną Energię. Wpraw je w ruch poprzez swoje świadome wybory. Pozwól sobie na odczuwanie, na bycie wysłuchanym, na bycie kochanym, a to się wydarzy.


Marina zaprojektowała wizję podróży pełnej mocy by asystować tobie w kreowaniu istniejącej relacji z twoim Wyższym Ja. Możemy odzyskać to, co zostało stracone i odkryć coś, co do tej pory nie było jeszcze ujawnione. Z serią eksploracji oraz kilkoma pełnymi mocy medytacjami i rytuałami możemy stworzyć mocniejsze porozumienie z naszym Własnym Rdzeniem, oddając moc do naszych wyborów byśmy mogli świadomie wybierać  Naszą Ścieżkę, Nasze Marzenia, Nasze Przeznaczenie… i  wykorzystać majestat naszego wpływu.
Przybądź by być z innymi pięknymi Duszami by otworzyć swoje serce i podnieść swoją wibrację. Przybądź by przywitać twój nowy świat. Będzie tu możliwość do nauki, dzielenia się, wyrażenia siebie, śmiechu i wspólnego uzdrowienia. Warsztat pozwoli Ci wyciągnąć wnioski z przeszłości  i pozwoli  jej odejść. Pozwoli Ci wyjść po za ograniczenia.

MIEJSCE: Wrocław, Dwór Polski, Rynek 5
 
KOSZT: 600zł 
Dla osób uczestniczących w warsztacie wieczornym dnia 12 maja
koszt 570zł
organizacja i zapisy:
Jerzy Górak Tel. 604339808, e-mail gorakholistic@gmail.com

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jak woda drążąca skałę

Woda może skruszyć skałę, gdy wystarczająco długo ją drąży. Wytrwałość to czwarta zasada huny - MANAWA. Gdy wytrwale przenikasz wciąż świadomością do swojego wnętrza, do swojej energii, do swoich pragnień, myśli, docierasz do rzeczywistości subtelnej, do ukrytych mocy - kruszysz skałę fizycznej perspektywy ego. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2021

O przełomowym znaczeniu kwietniowego bisekstyla oraz o erupcji emocji, kontestacji i buncie, a także o tym, kiedy minie pandemia covid-19 - zapraszam do lektury prognozy na kwiecień 2021
więcej »