Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Przesłanie na 21.12.2012

Autor Paweł Karwat, 21.12.2012

 

Przesłanie na 21.12.2012

 

Człowiek jest źródłem mocy. W dniu 21 grudnia 2012 wiele osób odczuje tę moc. Zogniskowane ludzkie umysły i energie na jednym celu, którym jest ZMIANA.

Zmiana świata, zmiana swojego położenia.

Odczuć można głębokie energie, które przychodzą w tych dniach. Są to siły naturalne. Siły prowadzące nas do odkrycia więzi z Ziemią.

Człowiek w swoich wynalazkach często odsuwa się od Ziemi, choć to z niej czerpie swoje bogactwa.

Ma ona do zaoferowania dużo więcej, wiele z jej tajemnic poznali i przechowują szamani.

21 grudnia 2012 to początek pewnych ZMIAN. W ich trakcie pewien człowiek, który dotąd mocno wpływał na losy świata, jasnoskóry, znany, rozpoznaję w nim prezydenta Rosji, utraci swoje mocne zwierzchnictwo. Czas większej wolności i tolerancji, także rasowej.

Jest to czas nowych wynalazków, także jeśli chodzi o leki do powszechnego użycia, które będą mniej szkodliwe. Skuteczne leki na serce i płuca, słychać słowo „astma”. ZMIANA na lepsze.

I do tego „nowe technologie produkowania kwasu”.

Jakie jeszcze rzeczy pojawią się po przełomowej duchowo dacie 21 12 2012? Wszyscy prawdopodobnie bylibyśmy zainteresowani wiedzą na ten temat. Nowe wykorzystanie energii słonecznej. Nowe naturalne napędy. Nowe pojazdy latające.

Człowiek żyje w kulturze, która staje się dla niego jego „drugim domem”, a tym pierwszym, podstawowym jest natura. Ale kultura ciekawi go często bardziej. A powinno być inaczej. Odkrywanie natury to odkrywanie samego siebie, kultura zaś stanowi tylko wytwór ludzkiego umysłu, który nierzadko wykorzystuje swoje wytwory dla negatywnych celów. Odłączony od natury staje się chory i egoistyczny.

Zamieszki wojenne, prowadzone z powodu dumy w krajach wschodnich nie ustaną. A przecież w naturze wszyscy są równi. Widać Ziemię, w którą uderzają rakiety. Ciemnowłosi, brodaci mężczyźni giną. Coś dzieje się na wodach, okręty.

Czy wiele ZMIENI się w otaczającym nas świecie? To zależy od tego, na ile zmieni się to, co znajduje się wewnątrz ludzi. Nie wygląda na to, by zewnętrznie jakieś wyraźne, szokujące zmiany nastąpiły szybko i widocznie. Proces. Wojny i nieszczęścia ustaną wtedy, gdy człowiek znajdzie drogę do własnej prawdziwej natury.

Pojawia się flaga wyzwolonego państwa, o ciemniejszych barwach. Ciemnoskóre twarze i turbany. To dla tych ludzi ważne.

Jak będzie? Wszyscy jesteśmy ciekawi. Budda głosił: jeżeli chcesz wiedzieć, jakie będzie twoje jutro, spójrz na swoje dzisiejsze myśli.

W naturze niewiele się zmienia. Całe szczęście. Znane chińskie przekleństwo mówi: Obyś odrodził się w ciekawych czasach. Gdy dużo dzieje się na zewnątrz, mamy problemy z dotarciem do tego, co jest bardziej istotne i co dzieje się w środku.

Oby zmiana po 21 12 2012 była przede wszystkim zmianą orientacji z zewnętrznej na wewnętrzną.


munin.szaman@gmail.com – uzdrawianie, jasnowidzenie, oczyszczanie na dystans


 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wylecz cukrzycę. Rewolucyjny program żywieniowy zapobiegający chorobie i cofający jej skutki.

Cukrzycę można wyleczyć, a wszelkie towarzyszące jej schorzenia wyeliminować. Tak naprawdę większość chorych na cukrzycę może w bardzo prosty sposób całkowicie odzyskać zdrowie i ograniczyć przyjmowanie leków. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »