Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Kobieta - bogini skoncentrowana na przyjemnościach 29.09 Brzozówka

Kobieta - bogini skoncentrowana na przyjemnościach 29.09 Brzozówka

Rodzaj:
Data:
29.09.2011
Państwo:
Polska
Adres:
Brzozówka, Wytwórnia Ciszy
Kontakt:
507 200 477
Dodał:
Słowa kluczowe:
pięć samków ,  bogini skoncentrowana na przyjemnościach ,  brzozówka ,  kobieta ,  warsztaty

« Powrót

Opis

„Kobieta – bogini skoncentrowana na przyjemnościach”

Data wyjazdu
29 września (czwartek) – 2 października (niedziela) 2011

Organizator PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia – www.piecsmakow.com.pl

Osoba prowadząca Anna Krasucka, Jasmin Mazloum

Miejsce Wytwórnia Ciszy (Brzozówka / Uniejów)

OPIS:

Kuchnia wg Pięciu Przemian i warsztaty gotowania
Zdrowotny i rozluźniający taniec brzucha
Gorąca kąpiel w leczniczej solance termalnej
Ćwiczenia rozciągające
Wykłady o kobiecości oraz zdrowotnym wpływie tańca brzucha
Nie żałuj sobie przyjemności i odpoczynku, otaczaj się pięknem i dopieszczaj siebie, bo tego Ci teraz najbardziej potrzeba.
Poczuj komfort psychiczny, wolną, naturalną, własną przestrzeń, oddaj się swobodnej beztrosce, odzyskaj równowagę, spokój - naprawdę wyluzuj.

Hiszpańska sjesta i fiesta w klimacie arabskich baśni. Do tego złota polska jesień i najstarsza chińska mądrość pokoleń - niepowtarzalna atmosfera Jesiennych Wakacji PIĘĆ SMAKÓW, podróż w głąb siebie - tylko i wyłącznie dla Ciebie.
Taniec brzucha ma terapeutyczne działanie, gdyż trenuje całe ciało w sposób delikatny i całościowy i harmonizuje psychikę poprzez pozytywny wpływ na kobiece poczucie własnej wartości. Koryguje również całą postawę, ma dobroczynny wpływ na układ kostny, wspomaga odporność organizmu poprzez lepsze krążenie i dotlenienie, a także utrzymuje skórę w lepszej kondycji. Dzięki tańcowi brzucha puszczają napięcia, czyli zaciśnięte Qi (energia / tchnienie życia) Wątroby w organizmie, zwłaszcza w okolicach miednicy, brzucha, bioder, narządów rodnych, ale i klatki piersiowej oraz ramion - rejony bardzo kobiece i rejony odpowiedzialne za naszą zmysłowość. Podczas tańca kobieta rozluźnia się, pozwalając na właściwą pracę organizmu. Luz jest podstawą zdrowia. To od rozluźnienia wyżej wymienionych okolic zależy, jak postrzegamy same siebie, jak czujemy się w obecności płci przeciwnej, jakie mamy poczucie wartości, jakie jest nasze życie seksualne, partnerskie i rodzinne, jakie mamy relacje z innymi itd. Jest przy okazji doskonałym sposobem na odreagowanie.
Kobieta bez względu na wiek, wygląd, powinna czuć się piękna i atrakcyjna, akceptować siebie i swoje ciało. Podczas tańca brzucha kobieta uczy się lubić siebie taką, jaką jest, ze swoimi wadami i zaletami. Taniec brzucha to przede wszystkim szczególny czas, który poświęca tylko sobie. Poprzez taniec brzucha kobieta uczy się wiary w siebie i swoją atrakcyjność, a także akceptacji siebie ze swoimi niedoskonałościami, nie przejmując się swoim wiekiem i wagą. I właśnie taka kobieta staje się prawdziwie piękna, jest boginią. Dlatego taniec brzucha może tańczyć każda kobieta bez względu na wiek, sylwetkę i doświadczenie taneczne, a może on być delikatny, subtelny, zmysłowy, płynny, kołyszący, ale także gwałtowny, energiczny, pełen temperamentu.

Ruchy tworzące taniec brzucha przekazywane byty od tysięcy lat i niosą z sobą głębokie duchowe znaczenie. Ósemki horyzontalne i wertykalne wykonywane biodrami symbolizują nieskończoność, w centrum której znajduje się osoba tańcząca. Okrężne ruchy bioder przedstawiają ruch Ziemi dookoła Słońca. Ciało dzieli się na część związaną z Ziemią od pępka w dół oraz na część połączoną z Kosmosem od pępka w górę. To jest naturalny pas energetyczny. Ręce w wężowym ruchu odbierają energię ze wszechświata. Stopy kontaktują się z Matką Ziemią, czerpią z niej moc. Taniec umożliwia swobodny przepływ energii Qi przez organizm. Może być formą medytacji.

Daj się ponieść świadomemu rozluźnieniu dla zdrowia :) Wtedy Qi będzie płynąć swobodnie, bez zakłóceń i Twój świat okaże się mieć inne, ciekawsze kolory, niż dotychczas, a życie nabierze głębi i wyrazistości.

Jesienne Wakacje Pięć Smaków to możliwość łagodnego odprężenia, dopieszczenia się w spokoju i w tańcu. Wykorzystaj ten cudowny czas i spędź choć kilka dni na łonie natury, rozkoszując się prostymi przyjemnościami w przyjaznym towarzystwie. Wakacje jesienią mają swój niepowtarzalny urok. Warto skorzystać z tej spokojnej i najbardziej kolorowej pory roku.

Twój organizm posiada naturalną zdolność do rozluźnienia, ale tryb życia, który prowadzisz powoduje, że sam przestaje sobie z tym radzić. Pozwól jesiennej przyrodzie być źródłem Twojej energii życiowej – jeśli tylko jej na to pozwolisz.
Miejsce, do którego Cię zapraszam nie bez kozery zwie się „Wytwórnią ciszy”. To kameralna, pełna naturalnego uroku i spokoju przestrzeń, którą wypełnia wewnętrzna harmonia. Miejsce to doskonale nadaje się do głębokiego odprężenia i naładowania pozytywną energią. Brzozówka to oaza natury w  samym sercu Polski, z dala od zgiełku cywilizacji – a jednocześnie tak blisko!

 Zapraszam wszystkie kobiety, które chcą odpocząć, zrelaksować się, uprzyjemnić sobie czas, odprężyć ciało i umysł, także te, które chcą się nauczyć konkretnej, praktycznej wiedzy, aby móc samodzielnie z niej korzystać później w domu.
Luz promieniujący z oczu, z serca, z duszy to marzenie każdej z nas. Bądź boginią w każdym calu :)

Zacznij tę jesień przyjemnie i zdrowo :)

W ramach wyjazdu nauczysz się m.in.:
- prawidłowego odżywiania organizmu na jesień
- rozluźniania organizmu dzięki elementom tańca brzucha i innym ćwiczeniom pobudzającym /  wyciszającym /  rozciągającym
- przygotowywania posiłków dla zdrowia (z niespodziankami)
- praktycznych sposobów na bycie w pełni kobietą z pełną gamą możliwości rozkoszowania się tym
- odkrywać swoją naturalną kobiecość
- wizualizacji jako techniki samouzdrawiania ciała, umysłu i duszy

Szczegółowy PLAN POBYTU na stronie Akademii

MIEJSCE
Wytwórnia Ciszy to siedlisko leżące 180 km na zachód od Warszawy i 145 km na wschód od Poznania. Siedlisko położone jest pod lasem, z dala od wsi, w otoczeniu łąk i pól. Spokój tego miejsca sprawia, że lubią go dzikie zwierzęta, ptaki i ludzie a wypoczywa się tu wspaniale. Bliskość Uniejowa z jego średniowiecznym zamkiem, parkiem, kolegiatą i dostępem do gorących wód termalnych oraz sąsiedztwo Warty to dodatkowy walor naszego siedliska.
Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami w pokojach oraz z łazienkami na korytarzu.
Wyżywienie - trzy ciepłe posiłki wegeteriańskie dziennie i przez cały czas dostępne napoje i herbatki odpowiednie do pory roku.
Dojazd we własnym zakresie. Możliwość umówienia się z innymi uczestnikami, którzy jadą autem, na wspólny dojazd.
Liczba miejsc ograniczona ze względu na kameralny charakter wyjazdu. Liczy się kolejność zgłoszeń i wpłat!
Poziom trudności
dla wszystkich

Liczba uczestników
od 10 do 20

Zapewniamy
• - zakwaterowanie i wyżywienie
• - wszystkie zajęcia i wykłady
• - wstęp do term z gorącymi źródłami w Uniejowie
• - wysokiej jakości kosmetyki naturalne z certyfikatem ekologicznym Ecocert
• - kuchnię wyposażoną we wszystkie niezbędne narzędzia
• - wszystkie potrzebne produkty
• - duuuużo smakowitego jedzenia
• - miłą atmosferę
• - kupon rabatowy na zakupy w sklepie ekologicznym
• - kilka niespodzianek
• Dodatkowo płatna opcja: konsultacje dietetyczne u Anny Krasuckiej (proszę o wcześniejsze zapisy ze względu na ograniczoną ilość miejsc) oraz masaże relaksacyjne.
Cena
pokój 2-osobowy z łazienką (950 zł/os.); pokój 3-osobowy z łazienką (850 zł/os.); pokój 2-osobowy z łazienką na korytarzu (850 zł/os.); pokój 3-osobowy z łazienką na korytarzu (750 zł/os.)

Zgłoszenia
http://www.piecsmakow.com.pl/zgloszenie-na-wyjazd.html
lub
tel. 507 200 477
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Przyciągnij pomyślność w Diwali

Dipavali, wielki festiwal świateł, będzie bardzo szczególne tego roku, ponieważ wypada dokładnie tego samego dnia co zaćmienie Słońca. Omówiliśmy to już dokładnie w naszym wcześniejszym artykule. Zaćmienie Słońca w Wadze. Czy to nie niebiański zbieg okoliczności, że dokładnie w dniu zaćmienia Słońca ludzie na całym świecie będą celebrować święto światła? »