Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Warsztat szamański Śmierć i Odrodzenie

Warsztat szamański Śmierć i Odrodzenie

Rodzaj:
Data:
07.05.2011
Państwo:
Polska
Adres:
Kików, Centrum Tantry w Kikowie
Kontakt:
602 176 523 warchulski@o2.pl
Dodał:
Słowa kluczowe:
tantra ,  wiśniewscy ,  mariusz ,  gaya ,  kików ,  śmierć i odrodzenie ,  szamański ,  warsztat

« Powrót

Opis

Warsztat szamański „Śmierć i Odrodzenie”
07.05 - 13.05.2011
, Centrum Tantry w Kikowie

Warsztaty „Śmierć i Odrodzenie” są szamańskim rytuałem wprowadzenia wielopoziomowej, głębokiej przemiany w życiu. Są one wewnętrznym procesem, który otwiera nas na „tajemnicę śmierci”. W życiu wielokrotnie umieramy i odradzamy się na nowo, na różne sposoby. Często czynimy to w nieświadomy sposób, gubimy sens tego zdarzenia i szanse aby coś zmienić. Powracamy na nowo, do starych schematów i przyzwyczajeń.
 
Poszczególne etapy tego warsztatu przygotowują cię do przeżycia symbolicznej śmierci i rzeczywistego odrodzenia twego życia. Pomogą zainicjować potrzebne Ci zmiany w Twoim życiu. Odnajdziesz na nowo utracone marzenia, oraz siłę i odwagę do ich realizacji. Będzie również to czas i miejsce, abyś zakończył to, co dawno powinno już zostać zakończone. Będziesz mógł pozamykać stare rozdziały swego życia, przeglądając swoją historię- od narodzin, aż po dzień dzisiejszy.
 
Wyczyścisz własne niedokończone relacje i sytuacje. Wyrażając na piśmie ostatnią wolę, dostrzeżesz to, co w swym życiu zdobyłeś. Organizując własny pogrzeb - tworzysz rytuał, który pozwoli Ci, by Twoje przywiązanie do osób, rzeczy i obrazu siebie samego uległo zmianie, transformacji. W trakcie warsztatu  „Śmierć i Odrodzenie” masz możliwość przypomnieć sobie i poczuć na nowo wszystkie chwile od narodzin, aż po dzień dzisiejszy, twe sukcesy i porażki, pragnienia, marzenia i niespełnienia, miłości i rozstania.   Gdzie pogubiłeś się w swym życiu i o czym zapomniałeś? Pozbędziesz się bezsensownych, niepotrzebnych uzależnień i zobowiązań, które cię ograniczały do tej pory i oddzielały od spełnienia i poczucia wewnętrznej mocy.
 
A gdyby ktoś, dał tobie jeszcze jedną szansę, szansę na nowe życie, to czy wyglądało by ono tak samo ? Czy przeżył byś je w taki sam sposób? Symboliczne spotkanie z własną śmiercią  możesz potraktować jako lustro, w  którym dostrzegasz kim byłeś i jak wykorzystałeś do tej pory swój czas na Ziemi, swoje dotychczasowe życie.
 
Rytuał „Śmierci i Odrodzenia” jest to wielki krok do wzięcia pełnej odpowiedzialności za swoje życie, wprowadzenia  zmian, odnalezienie głębszego sensu i kierowania nim w  świadomy sposób. Pozwala nam na wejście w zupełnie nieznaną przestrzeń. Podobnie jak szaman, który rusza w daleką wędrówkę na spotkanie ze śmiercią i ponownym odrodzeniem. Poprzez to odrodzenie możemy zacząć kreować takie życie jakiego pragniemy.
 
Zmiany nie zależą od upływu czasu. Zaczynają się one od podjęcia decyzji!
 
Prowadzący: Mariusz i Gaya Wiśniewscy, www.tantra.pl
Informacje i zapisy: Michał Warchulski tel. 602 176 523 warchulski@o2.pl
Koszt: 1090 zł za osobę / 2080 zł za parę + koszty pobytu od 80 do 105 zł/ doba
Miejsce: Centrum Tantry w Kikowie
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                                   


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Jak spotkać swoją Duszę?

Przed dalszą lekturą tego artykułu warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań: Czym jest Dusza? Czy kiedyś doświadczyłam jej obecności ? co wtedy czułam? Jakie uczucia żywię wobec Niej? Co nas łączy? »