Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Warsztat szamański Śmierć i Odrodzenie

Warsztat szamański Śmierć i Odrodzenie

Rodzaj:
Data:
07.05.2011
Państwo:
Polska
Adres:
Kików, Centrum Tantry w Kikowie
Kontakt:
602 176 523 warchulski@o2.pl
Dodał:
Słowa kluczowe:
tantra ,  warsztat ,  wiśniewscy ,  mariusz ,  gaya ,  kików ,  śmierć i odrodzenie ,  szamański

« Powrót

Opis

Warsztat szamański „Śmierć i Odrodzenie”
07.05 - 13.05.2011
, Centrum Tantry w Kikowie

Warsztaty „Śmierć i Odrodzenie” są szamańskim rytuałem wprowadzenia wielopoziomowej, głębokiej przemiany w życiu. Są one wewnętrznym procesem, który otwiera nas na „tajemnicę śmierci”. W życiu wielokrotnie umieramy i odradzamy się na nowo, na różne sposoby. Często czynimy to w nieświadomy sposób, gubimy sens tego zdarzenia i szanse aby coś zmienić. Powracamy na nowo, do starych schematów i przyzwyczajeń.
 
Poszczególne etapy tego warsztatu przygotowują cię do przeżycia symbolicznej śmierci i rzeczywistego odrodzenia twego życia. Pomogą zainicjować potrzebne Ci zmiany w Twoim życiu. Odnajdziesz na nowo utracone marzenia, oraz siłę i odwagę do ich realizacji. Będzie również to czas i miejsce, abyś zakończył to, co dawno powinno już zostać zakończone. Będziesz mógł pozamykać stare rozdziały swego życia, przeglądając swoją historię- od narodzin, aż po dzień dzisiejszy.
 
Wyczyścisz własne niedokończone relacje i sytuacje. Wyrażając na piśmie ostatnią wolę, dostrzeżesz to, co w swym życiu zdobyłeś. Organizując własny pogrzeb - tworzysz rytuał, który pozwoli Ci, by Twoje przywiązanie do osób, rzeczy i obrazu siebie samego uległo zmianie, transformacji. W trakcie warsztatu  „Śmierć i Odrodzenie” masz możliwość przypomnieć sobie i poczuć na nowo wszystkie chwile od narodzin, aż po dzień dzisiejszy, twe sukcesy i porażki, pragnienia, marzenia i niespełnienia, miłości i rozstania.   Gdzie pogubiłeś się w swym życiu i o czym zapomniałeś? Pozbędziesz się bezsensownych, niepotrzebnych uzależnień i zobowiązań, które cię ograniczały do tej pory i oddzielały od spełnienia i poczucia wewnętrznej mocy.
 
A gdyby ktoś, dał tobie jeszcze jedną szansę, szansę na nowe życie, to czy wyglądało by ono tak samo ? Czy przeżył byś je w taki sam sposób? Symboliczne spotkanie z własną śmiercią  możesz potraktować jako lustro, w  którym dostrzegasz kim byłeś i jak wykorzystałeś do tej pory swój czas na Ziemi, swoje dotychczasowe życie.
 
Rytuał „Śmierci i Odrodzenia” jest to wielki krok do wzięcia pełnej odpowiedzialności za swoje życie, wprowadzenia  zmian, odnalezienie głębszego sensu i kierowania nim w  świadomy sposób. Pozwala nam na wejście w zupełnie nieznaną przestrzeń. Podobnie jak szaman, który rusza w daleką wędrówkę na spotkanie ze śmiercią i ponownym odrodzeniem. Poprzez to odrodzenie możemy zacząć kreować takie życie jakiego pragniemy.
 
Zmiany nie zależą od upływu czasu. Zaczynają się one od podjęcia decyzji!
 
Prowadzący: Mariusz i Gaya Wiśniewscy, www.tantra.pl
Informacje i zapisy: Michał Warchulski tel. 602 176 523 warchulski@o2.pl
Koszt: 1090 zł za osobę / 2080 zł za parę + koszty pobytu od 80 do 105 zł/ doba
Miejsce: Centrum Tantry w Kikowie
 
 

Podobne wydarzenia


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Weganizm

Weganin to nie tylko ktoś, kto wybiera dietę roślinną. Jest to osoba bacznie obserwująca wszystkie skutki swoich wyborów żywieniowych. Dzięki temu może nie żyje idealnie, ale robi ciągłe postępy. »