Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchologia i szamańskie terapie

Duchologia i szamańskie terapie

Rodzaj:
Data:
21.04.2019
Państwo:
Polska
Adres:
Warszawa, Osowska 84A (Grochów)
Kontakt:
www.suplementswiadomosci.pl
Dodał:
Słowa kluczowe:
szamanizm duchologia

« Powrót

Opis

Czym jest szamanizm? Kim jest szaman? Dlaczego szamanizm działa tam, gdzie zawodzi medycyna zachodnia czy psychologia? 


Usiądziemy razem w kręgu otwierając przestrzeń na panel dyskusyjny dotyczący szamanizmu i szamańskiego uzdrawiania. Na wstępie opowiem w skrócie o roli szamana, a później nasze spotkanie popłynie samo. Każdy chętny będzie mógł zadać pytania czy podzielić się swoimi doświadczeniami. 

Z mojej strony będziecie mogli liczyć na to, że opowiem na własnych przykładach o chorobie i inicjacji szamańskiej, o zwierzętach mocy, kontaktach z duchami, podróżach w światy górne i dolne czy pracy z medycyną roślin. Poruszymy też temat tego jaką rolę w naszym życiu pełnią przodkowie oraz jaki potencjał terapeutyczny oraz zagrożenia niosą stany transowe. 

Spotkanie zakończymy medytacją, w której popracujemy ze zwierzętami mocy.

Koszt udziału - 20zł (płatne na miejscu, nie ma zapisów)
Adres: Osowska 84A (Grochów), Warszawa

21.04 - 27.03 istnieje możliwość umówienia się ze mną na indywidualną sesję, której koszt wynosi 200zł.
https://www.facebook.com/events/2325112337760469/

Kilka słów o mnie:
Nazywam się Jakub Stąpór. Swoje dorosłe życie poświęciłem odmiennym stanom świadomości. Od niecałych 4 lat nieprzerwanie eksploruje różne techniki i narzędzia wspierające uzdrawianie i transformację świadomości głównie na poziomie energetycznym, emocjonalnym i mentalnym. Rośliny towarzyszyły mi od początku tej ścieżki, swego czasu pomagały mi wychodzić z uzależnień, obecnie wspierają mnie przy pracy nad sobą.

Czerpałem inspiracje, wzorce i jakości od 5 nauczycieli, łącząc w swoim postrzeganiu i stylu uzdrawiania jakości wyniesione z psychologii, ezoteryki oraz szamanizmu. Od momentu powołania, które to miało miejsce rok temu, jeżdżę po Polsce z wykładami na temat legalnych roślin psychoaktywnych, pracy z energią oraz szamanizmu, a także prowadzę indywidualne sesje pracy z cieniem oparte na ustawieniach systemowych i wewnętrznej podróży w świecie wizji. Pomagam przy uwalnianiu złości i stawianiu granic, dojściu do wypartych emocji, transformowaniu przekonań, łączeniu z przodkami, rozwiązywaniu konfliktów rodowych, integrowaniu aspektu męskiego i żeńskiego oraz przy pracy z wewnętrznym dzieckiem.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Ego i umysł - czyli zarząd firmy CZŁOWIEK sp. z o.o.

W celu przybliżenia praktycznego znaczenia ego przedstawiona jest metafora ego, jako menadżera w przedsiębiorstwie nas samych, oraz jego zmagania z nauką zaufania i delegacji do podwładnych, jakimi w jego pojęciu są intuicja i ciało. »