Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Warsztaty duchowe. Rezonans - powtarzające się cykle

Warsztaty duchowe. Rezonans - powtarzające się cykle

Rodzaj:
Data:
21.10.2017
Państwo:
Polska
Adres:
Kraków, GOLDEN MEAN, ul. Miodowa 23/3
Kontakt:
Marta Szczygłowska Tel. 730221120, tyiwszechswiat@gmail.com
Dodał:
Słowa kluczowe:
jadwiga naira warsztaty rezonans

« Powrót

OpisWarsztaty duchowe. Rezonans - powtarzające się cykle


Rezonans

To prawo fizyki. Wszystko zależy od tego w jakich jesteś obecnie częstotliwości i wibracjach. Bo to jakie osoby, zdarzenia i okoliczności pojawiają się w Twoim życiu zależy od tego w jakim stanie są twoje emocje. Z czym, z kim walczysz, zmagasz się oraz czemu, wobec kogo stawiasz opór?

Dlatego ważne jest, aby nie traktować tych wszystkich osób w swoich otoczeniu jako wrogów tylko jako nauczycieli. A w złych zdarzeniach, które nas w życiu spotkały szukać pozytywnych lekcji.

Dlaczego warto wziąć udział w tym warsztacie?
Daj sobie 1 dzień tylko dla siebie. Podczas warsztatu dostrzeżesz, zrozumiesz i nauczysz się jak postępować z powtarzającymi się cyklami, sytuacjami, zdarzeniami czy też emocjami, jakie przydarzają Ci się niemal w kółko, co jakiś czas w twoim życiu. Poczujesz to i przepracujesz.
Bardzo istotna jest bowiem świadomość tego, co nieuświadomione - zauważ, jak wiele sytuacji w życiu dzieje się mimowolnie, a jednak stając się ich obserwatorem można z większą świadomością decydować o tym, czego chce się naprawdę. Wtedy o wiele łatwiej jest postąpić i podjąć decyzję taką, która faktycznie zmieni powtarzający się cykl.

Po takich odkryciach ludzie najczęściej zmieniają się do tego stopnia, że zaczynają szukać nowego sposobu wyrażenia siebie, a to nie rzadko wiąże się z wieloma zmianami w życiu - innym sposobem ubioru czy nawet zmianą zawodu, rozwodem i poszukiwaniem nowych wyzwań.

Wartością tego warsztatu jest to, że konflikty które nosisz głęboko w sobie od lat zostaną rozpoznane i znikną z twojego pola energetycznego - z twojego życia. Złość i cierpienie z naszych wspomnień przetransformują się w nowe emocje. Wszystkie te konfliktogenne sytuacje i rzekomo wrogie nastawienie osób z twojego otoczenia zaczniesz postrzegać z nowej perspektywy. A przez to samemu sobie dasz upragnioną wolność od urazy, negatywnych uczuć, które na co dzień ściągają Cię w dół.

Klasyczna sytuacja REZONANSU to sytuacja, kiedy mężczyzna spotyka kobietę, zakochują się, a ta okazuje się być zołzą i krytycznie odnosi się do wielu jego zachowań. W konsekwencji złość narasta, niemniej w każdym zachowaniu tej kobiety od początku są zakodowane komunikaty, których potrzebuje ten facet, aby się zmienić i przetransformować. Od momentu dostrzegania w w jej zachowaniu swoistych „lekcji” miłość przybiera na sile, a oboje po prostu rosną i rozkwitają. Tak dzieje się we wszystkich aspektach naszego życia.

Serdecznie zapraszam, Jadwiga Naira

MIEJSCE: Golden mean, ul. Miodowa 23/3, Kraków
KIEDY: 21.10.2017 r.
INWESTYCJA: 290PLN
KONTAKT i rezerwacja:
Marta Szczygłowska
Tel. 730221120, tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat
www.tyiwszechswiat.pl
FB/ ty i wszechswiat
YouTube / Jadwiga Naira

Więcej o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
- www.tyiwszechświat.pl oraz https://www.youtube.com/channel/UCxyYolDudOxRjKZRS4SFDVQ

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie (część 3)

Ludzkości zajęło wiele wieków dotarcie do takich odkryć, jak elektryczność. Jeszcze nie tak dawno wierzono, że Ziemia jest płaska. Rozwój wiedzy, z którego efektów możemy cieszyć się dzisiaj polegał na tym, że poznawano nowe, którego nie znano wcześniej. Tylko otwartość ludzkich umysłów, gotowość badaczy do porzucania przesądów, często znajdujących się pod presją tradycji religijnych i innych fundamentalizmów, a nawet narażających życie dała możliwość temu, co ma miejsce teraz. »