Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Felietony

Największym celem ludzkości jest być szczęśliwym

Autor Krystyna Kwiecinski, 24.12.2018

Nadchodzi czas świątecznych refleksji. Wielu z nas zacznie się znowu zastanawiać, jak co roku o tej porze, co przyniesie nam Nowy Rok, inni będą się cieszyć, że wreszcie Stary Rok się skończył, a jeszcze inni będą rozpaczać, że ten czas tak szybko odchodzi. »

Prezent jednego momentu

Prezent jednego momentu

Autor Krystyna Kwiecinski, 13.08.2016

Jeżeli twój dzien nie należy do najlepszych, przypomnij sobie poprzednie prezenty, z poprzedniego dnia. Za każdym razem, jak o tym pomyślisz, przypomnij sobie prezent obecnego momentu, chwili w którym właśnie się znajdujesz, bez wzg. na to czy ta sytuacja jest dla ciebie pozytywna czy negatywna. »

Dlaczego kobiety nie znajdują ideału?

Dlaczego kobiety nie znajdują ideału?

Autor Barbara Dudzicz, 11.06.2016

Kobiety nastawiają się na ideał mężczyzny, zamiast akceptować to, co przynosi im los. Są to różni mężczyźni, ale każdy z nich pokazuje coś zupełnie odmiennego. Każdy napotkany mężczyzna na pewno czegoś uczy, ponieważ taka jest przy okazji rola. Dzieje się to obustronnie, również ze strony kobiet. »

Bądź dla siebie przyjacielem

Bądź dla siebie przyjacielem

Autor Joanna Bernasiewicz, 21.05.2016

jestem zwolenniczką teorii, że najpierw trzeba zauważyć siebie, a dopiero potem obowiązki. jeśli najpierw sobie nadam wartość, wtedy ciężar tych wszystkich codziennych spraw będzie miał całkiem inny wymiar. wtedy, gdy określę swoją wartość, ciężar tych spraw przestanie być jak zbędny balast. »

Andrzej Duda w diagnozie nadzmysłowej

Andrzej Duda w diagnozie nadzmysłowej

Autor Paweł Karwat, 27.08.2015

Diagnoza nadzmysłowa to pozyskiwanie informacji drogą zmysłów subtelnych, jakimi są czakry. Można za jej pomocą wykonywać odczyty również na odległość np. ze zdjęcia, co stanowi jedną z części profesjonalnej bioenergoterapii, jak i mojej własnej praktyki zawodowej. »

Wróżka Hanna: Wizja na temat sytuacji w Polsce w Nowym Roku 2015

Wróżka Hanna: Wizja na temat sytuacji w Polsce w Nowym Roku 2015

Autor Wróżka Hanna, 31.12.2014

Przed Polską nie widzę negatywnego roku. To raczej grono złych osób może sprawiać Polsce problemy, korzystać z dobrych, naiwnych. Na początku wiele spraw się dosłownie zawiesi, aby potem ma się poprawić. Widzę wprost, że rozchmurzy się niebo nad Polską. Poprawi. »

Refleksja na 2014 rok.

Refleksja na 2014 rok.

Autor Paweł Karwat, 06.01.2014

Rok 2013 był uznawany za przełomowy. Dla osób, które rozwijają się duchowo przełomowym jest każdy dzień. Ten, kto żyje w prawdzie powinien się często zmieniać ? miał głosić Konfucjusz. Istnieją różne przyczyny, za sprawą których można nieco przybliżyć sobie możliwości tego, jak ta zmiana może się potoczyć. Zawsze jednak w przypadku człowieka może ona wyglądać inaczej, niż się przypuszcza. »

Nakieruj się na Prawdę

Nakieruj się na Prawdę

Autor Paweł Karwat, 01.10.2013

Na Dalekim Wschodzie mówi się: śmierć jest najlepszym doradcą. My na Zachodzie, w kulturze zdominowanej przez religie dogmatyczne oraz przez naukowy światopogląd możemy poczuć się niewygodnie, gdy usłyszymy takie słowa. Dlaczego? Ponieważ na poziomie poznania jesteśmy bardzo mocno uzależnieni. Uzależnieni od autorytetów. Nie czujemy swobody poznawania świata, siebie, życia i śmierci, ale presję instytucji naukowych i religijnych, które wiedzą lepiej jaka jest prawda i które wszelkie samodzielnie próby jej odkrywania uważają za naukową, obyczajową, wyznaniową herezję. »

Wróżka czy coach?

Wróżka czy coach?

Autor Paulina Napora, 18.02.2013

Niedawno usłyszałam, że rynek ezoteryczny w Polsce jest wart rocznie 2 miliardy złotych, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy z porad wróżek skorzystało 3 miliony Polaków. »

Pokochaj siebie

Pokochaj siebie

Autor Paulina Napora, 21.01.2013

Być idealną żoną/mężem, matką/ojcem, pracownikiem, przyjacielem, mieć świetną pracę, ładny dom, samochód, wyjeżdżać na ciekawe wakacje itp., itd. Presja jest ogromna. Jeśli nie potrafimy jej sprostać to pojawia się poczucie niezadowolenia z siebie, ciągłego starania się, żyjemy jakbyśmy wspinali się na wysoki szczyt. Skąd to się bierze? »

Miłość niekończąca się tajemnica

Miłość niekończąca się tajemnica

Autor Rudja Jolanta Maj, 26.10.2012

Miłość ? prawie każdy człowiek szuka jej w życiu. To energia, dzięki, której mamy siłę życiową i potrafimy dostrzegać cud życia na co dzień. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Oczyszczanie karmy!

Czy Twój los został z góry przesądzony, czy też możesz go odmieniać dzięki zmianie sposobu postępowania? Czy przy pomocy dobrych uczynków możesz oczyścić swoje życie ze śladów dawnych błędów? Co oznacza: zła i dobra karma? Jaki rodzaj karmy posiadasz? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »