Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój Książki PATRONAT

Diagnostyka Karmy - recepta na szczęście?

Autor Lena Świadek, 30.03.2011

Pytanie o szczęście było z ludzkością od zawsze, zadawał je Sokrates, zadajemy je my ponad dwa tysiące lat później i wciąż nie mamy jednoznacznej odpowiedzi, choć pomysłów nie brakuje. Księgarnie pękają w szwach od poradników jak być szczęśliwym. Zobacz co radzimy my! »

Zaklinacz Dusz - Konkurs!

Zaklinacz Dusz - Konkurs!

Autor admin, 28.03.2011

Duchy i Anioły sa wśród nas. Wejdź w rolę zaklinacza dusz - zrób zdjęcie magicznemu zjawisku nadprzyrodzonemu i wyślij do nas! Zgarnij nagrody i zdobądź wiedzę James'a Van'a Praagh'a, jednego z najsłynniejszych Medium. »

Autoterapia

Autoterapia

Autor Studio Astropsychologii, 24.03.2011

Sposoby i metody leczenia duszy i ciała zebrane w jednej publikacji Ewy Kulejewskiej to doskonałe kompedium wiedzy na temat samouzdrawiania. Poleca Studio Astropsychologii. »

Codzienna medytacja OM

Codzienna medytacja OM

Autor Studio Astropsychologii, 22.03.2011

Uważasz, że we współczesnym świecie, pełnym obowiązków, elektroniki i stresu, nie można znaleźć czasu na medytację? Nic bardziej mylnego. »

Duchy pośród nas

Duchy pośród nas

Autor Studio Astropsychologii, 17.03.2011

James Van Praagh jako jeden z najsłynniejszych Medium na Świecie opowiada o swoich doświadczeniach i przeżyciach z pogranicza życia. Polecamy ciekawą lekturę na weekend! »

Magia zmian

Magia zmian

Autor Studio Astropsychologii, 11.03.2011

Magia zmian. Harmonia w życiu według chińskiej filozofii przyrody i Księgi Przemian autorstwa Anny Czelej to książka dla wszystkich, którzy są gotowi na odkrywanie nowej jakości życia - polecamy ! »

Magiczna aromaterapia

Magiczna aromaterapia

Autor Studio Astropsychologii, 03.03.2011

''Ta książka poświęcona jest każdemu, kto choć raz pochylił się ku ziemi, podniósł kwiat i odkrył magię zapachu'' - już pierwsze zdanie dokładnie określa krąg odbiorców tej publikacji. To każdy z nas. »

Sztuka medytacji

Sztuka medytacji

Autor Studio Emka, 01.03.2011

Cieszący się międzynarodowym uznaniem Matthieu Ricard jest najbardziej popularnym ambasadorem buddyzmu we Francji. Przedstawiamy jego publikację ''Sztuka medytacji''. »

Horoskopy z Dalekich Lądów

Horoskopy z Dalekich Lądów

Autor Studio Astropsychologii, 25.02.2011

Czy, przeglądając prasę, łapiesz się na tym, że lekturę zaczynasz, bądź kończysz, przeczytaniem horoskopu swojego lub partnera? Ciekawy nawyk? Co kryją w sobie te przepowiednie, że tak chętnie po nie sięgamy? »

Duchowe Karty

Duchowe Karty

Autor Studio Astropsychologii, 22.02.2011

Zachwycające kolorami i zaskakujące przesłaniami Karty mogą stać się Twoim doradcą, przyjacielem i przewodnikiem. Przedstawiamy pomysł na prezent, na każdą okazję. Zarówno jako podarunek dla kogoś, jak i dla samego siebie : ) »

Uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela

Uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela

Autor Studio Astropsychologii, 03.02.2011

Istnieją różne typy Aniołów. Jedne specjalizują się w czuwaniu nad naszym bezpieczeństwem na drogach. Inne pomagają nam przechodzić zwycięsko przez próby, jakie stawia przed nami los. Jeszcze inne gwarantują szczęście w miłości. Jest wśród nich specjalista od tego, co absolutnie dla każdego jest priorytetem zdrowia. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Nakieruj się na Prawdę

Na Dalekim Wschodzie mówi się: śmierć jest najlepszym doradcą. My na Zachodzie, w kulturze zdominowanej przez religie dogmatyczne oraz przez naukowy światopogląd możemy poczuć się niewygodnie, gdy usłyszymy takie słowa. Dlaczego? Ponieważ na poziomie poznania jesteśmy bardzo mocno uzależnieni. Uzależnieni od autorytetów. Nie czujemy swobody poznawania świata, siebie, życia i śmierci, ale presję instytucji naukowych i religijnych, które wiedzą lepiej jaka jest prawda i które wszelkie samodzielnie próby jej odkrywania uważają za naukową, obyczajową, wyznaniową herezję. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »