Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki PATRONAT

Zapowiedź: Diagnostyka Karmy cz.5

Autor DiagnostykaKarmy.pl, 15.11.2011

Już od najwcześniejszych lat życia zaczynamy zadawać pytania dotyczące podstawowych zagadnień życiowych. Czy otrzymaliśmy zadawalające odpowiedzi? Czy możliwe jest udzielenie odpowiedzi na te pytania? Zobacz co na ten temat pisze w swojej książce Siergiej Łazariew. »

Życie potrzebuje właśnie Ciebie

Życie potrzebuje właśnie Ciebie

Autor illuminatio.pl, 01.11.2011

Aby uporać się ze swoimi lękami, musisz je oswoić. Spójrz im prosto w oczy. Zrozum je, pokochaj, a odzyskasz wolność. Zrodziły się z Ciebie i to w Tobie znalazły powód, żeby zaistnieć. Odszukaj go. »

Kochaj to co robisz

Kochaj to co robisz

Autor illuminatio.pl, 29.10.2011

Pamiętaj, że myśli naprawdę stają się rzeczami. Dobieraj je zatem mądrze, a osiągniesz naprawdę wiele. »

Duchowa historia wegetarianizmu

Duchowa historia wegetarianizmu

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 28.10.2011

Buddyści i hinduiści uważają, że za sprawą karmicznego prawa wszystkie powodowane przez ludzi krzywdy - wyrządzane zarówno zwierzętom, jak i ludziom - wracają w którymś momencie w przyszłości. »

Karty Potęga myśli

Karty Potęga myśli

Autor Studio Astropsychologii, 27.10.2011

Afirmacje pomagają nam w kształtowaniu życia takiego jakim chcemy by było! Jeśli chcesz dodatkowo wzmocnić siłę pozytywnego myślenia, zapoznaj się z kartami Louisy L.Hay ''Potęga Myśli. Odnajdź siłę w sobie'' »

Talia miłości - wygraj ją!

Talia miłości - wygraj ją!

Autor Studio Astropsychologii, 24.10.2011

Weź udział w naszym konkursie Haloween i wygraj Seksprzewodnik dla par autorstwa Emily Dubberley. Wystarczy, że zrobisz dynię, która zachwyci swoim blaskiem! Tym bardziej, że "nagroda warta jest świeczki''. »

Czakry - podróż w głąb siebie

Czakry - podróż w głąb siebie

Autor ezoter.pl, 15.10.2011

Nowość na Polskim Rynku Ezoterycznym. Karty i książka o czakrach. Zaufaj wibracjom i własnej intuicji. Wylosuj kartę, dzięki której łatwiej zrozumiesz, co aktualnie dzieje się w Tobie ... »

Anielskie słowa

Anielskie słowa

Autor Studio Astropsychologii, 06.10.2011

Czy to możliwe, że przez Twoje słowa przemawiają anioły? Doreen Virtue - jasnowidząca pracująca z niebiańskimi istotami i jej syn Grant - metafizyk piątego pokolenia, podczas nagrywania audycji radiowej odkryli, że gdy wypowiadają słowo anioł, to wykres w programie komputerowym układa się w kształt... anielskich skrzydeł. »

Medytuj a będzie Ci dane

Medytuj a będzie Ci dane

Autor Studio Astropsychologii, 04.10.2011

Esther i Jerry'ego Hicks nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ci amerykańscy odkrywcy Prawa Przyciągania zyskali już ogromną popularność w kilkunastu krajach, w tym w Polsce. Ich najnowsza publikacja pokazuje, że spełnianie marzeń dzięki najpotężniejszemu prawu we wszechświecie może być jeszcze łatwiejsze, niż się dotychczas wydawało. »

Oczyszczanie Świadomości

Oczyszczanie Świadomości

Autor Studio Astropsychologii, 02.10.2011

Jako Patroni kolejnej publikacji Studia Astropsychologii, prezentujemy fragment autorstwa Deebie Ford, będący wstępem do książki : ''21-dniowe oczyszczanie świadomości''. Zobacz czy jesteś gotów na wyprawę wgłąb siebie. »

Jak pokonałam raka. Sprawdzone terapie dla ciała i umysłu

Jak pokonałam raka. Sprawdzone terapie dla ciała i umysłu

Autor Studio Astropsychologii, 29.09.2011

Monika Godlewska kilka lat temu usłyszała diagnozę, która dla wielu osób jest równoznaczna z wyrokiem śmierci. Rak. Nowotwór. Choroba, która corocznie zbiera na całym świecie swoje obfite żniwo. Monika dokonała wtedy najważniejszego wyboru ? zdecydowała się na życie i walkę z przerażającym przeciwnikiem. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Dlaczego fascynuje mnie Huna?

Od momentu odkrycia przez mojego męża jednego z rytuałów należących do Huny, rytuału zwanego Hooponopono, wkroczyła do naszego życia zupełnie inna dynamika, która w krótkim czasie całkowicie je zmieniła. Ciągle ucząc się coś nowego, z tej potężnej wiedzy jaką jest Huna, od różnych, bardziej i mniej znanych nauczycieli światowej sławy, szybko mijały nam miesiące, które zamieniły się już w lata. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »