Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Konkurs Książki

Talia miłości - wygraj ją!

Autor Studio Astropsychologii, 24.10.2011

Weź udział w naszym konkursie Haloween i wygraj Seksprzewodnik dla par autorstwa Emily Dubberley. Wystarczy, że zrobisz dynię, która zachwyci swoim blaskiem! Tym bardziej, że "nagroda warta jest świeczki''. »

Czakry - podróż w głąb siebie

Czakry - podróż w głąb siebie

Autor ezoter.pl, 15.10.2011

Nowość na Polskim Rynku Ezoterycznym. Karty i książka o czakrach. Zaufaj wibracjom i własnej intuicji. Wylosuj kartę, dzięki której łatwiej zrozumiesz, co aktualnie dzieje się w Tobie ... »

Anielskie słowa

Anielskie słowa

Autor Studio Astropsychologii, 06.10.2011

Czy to możliwe, że przez Twoje słowa przemawiają anioły? Doreen Virtue - jasnowidząca pracująca z niebiańskimi istotami i jej syn Grant - metafizyk piątego pokolenia, podczas nagrywania audycji radiowej odkryli, że gdy wypowiadają słowo anioł, to wykres w programie komputerowym układa się w kształt... anielskich skrzydeł. »

Medytuj a będzie Ci dane

Medytuj a będzie Ci dane

Autor Studio Astropsychologii, 04.10.2011

Esther i Jerry'ego Hicks nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ci amerykańscy odkrywcy Prawa Przyciągania zyskali już ogromną popularność w kilkunastu krajach, w tym w Polsce. Ich najnowsza publikacja pokazuje, że spełnianie marzeń dzięki najpotężniejszemu prawu we wszechświecie może być jeszcze łatwiejsze, niż się dotychczas wydawało. »

Oczyszczanie Świadomości

Oczyszczanie Świadomości

Autor Studio Astropsychologii, 02.10.2011

Jako Patroni kolejnej publikacji Studia Astropsychologii, prezentujemy fragment autorstwa Deebie Ford, będący wstępem do książki : ''21-dniowe oczyszczanie świadomości''. Zobacz czy jesteś gotów na wyprawę wgłąb siebie. »

Jak pokonałam raka. Sprawdzone terapie dla ciała i umysłu

Jak pokonałam raka. Sprawdzone terapie dla ciała i umysłu

Autor Studio Astropsychologii, 29.09.2011

Monika Godlewska kilka lat temu usłyszała diagnozę, która dla wielu osób jest równoznaczna z wyrokiem śmierci. Rak. Nowotwór. Choroba, która corocznie zbiera na całym świecie swoje obfite żniwo. Monika dokonała wtedy najważniejszego wyboru ? zdecydowała się na życie i walkę z przerażającym przeciwnikiem. »

Terapia czaszkowo-krzyżowa

Terapia czaszkowo-krzyżowa

Autor Studio Astropsychologii, 26.09.2011

Czym jest tytułowa terapia? Z jakiego powodu medycyna konwencjonalna nie uznaje istnienia systemu czaszkowo-krzyżowego? I dlaczego ludzie cierpią pomimo rozwiniętych technik medycznych? »

Uzdrowienie z Sai Babą. Leczenie ponadczasową mądrością

Uzdrowienie z Sai Babą. Leczenie ponadczasową mądrością

Autor Studio Astropsychologii, 01.09.2011

Gdy chcemy rozpocząć uzdrawianie, niejednokrotnie wystarczy, byśmy odrzucili krytycyzm i przyjęli postawę pełną pokory. Tak właśnie postąpił Sai Baba, jak i wielu potężnych lekarzy duszy i ciała »

Tarot kluczem do poprzednich wcieleń

Tarot kluczem do poprzednich wcieleń

Autor Studio Astropsychologii, 26.08.2011

Przypominamy o naszej Dyskusji na temat Tarota, Wróżek i Astrologii. Dołącz i skorzystaj. Zobacz polecanych specjalistów. Jest jeszcze tyle prawd do odkrycia. Mamy dla Was niespodziankę - dziś rozdajemy karty Tarota : ) »

Bezpieczny Tarot

Bezpieczny Tarot

Autor Studio Astropsychologii, 22.08.2011

Jakie są Twoje doświadczenia z Tarotem? Czy znasz wróżki, które uważasz za godne polecenia? Może szukasz specjalisty, który pomoże Ci w trudnym momencie Twojego życia? Dołącz do dyskusji i zdobądź informacje, których szukasz. »

Sztuka pomagania. Jak dawać i przyjmować pomoc

Sztuka pomagania. Jak dawać i przyjmować pomoc

Autor Studio Astropsychologii, 02.08.2011

Pomaganie ma ogromny wpływ na nasz rozwój wewnętrzny oraz otwiera drogę do wyrażenia siebie w otaczającym świecie. Zobacz dlaczego lubimy pomagać i jak należy prosić o wsparcie. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Akupunktura. Praktyczny przewodnik po chińskiej sztuce medycznej

Akupunktura jest jedną z najstarszych metod leczniczych, która wywodzi się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Coraz częściej jest stosowana na całym świecie i stanowi uzupełnienie medycyny konwencjonalnej. To metoda uznana przez Światową Organizację Zdrowia, a w Polsce jest refundowana przez NFZ. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2017

Przed nami jeden z najbogatszych w ważne wydarzenia w kluczowych dla świata horoskopach. Co nas zatem czeka w październiku? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na kolejny miesiąc.
więcej »