Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Anioły

Pahaliah

Autor Jancek, 28.06.2011

Swoją opiekę nad nami rozpoczął Pahaliah, anioł Tronow, który popiera walkę o przywrócenie prawdy i wielkiego porządku. »

Hekamiah i Lauviah

Hekamiah i Lauviah

Autor Jancek, 02.06.2011

Cherubin Hekamiah uczy nas dystansowania się wobec pierwszego wrażenia i uwalnia od oceniania siebie i innych, a Lauviah pracuje nad ciałem w czasie snu, oraz pomaga w zrozumieniu i odczytaniu symbolicznych przekazów przyniesionych przez nasze marzenia senne. »

Mebahel i Hariel

Mebahel i Hariel

Autor Jancek, 26.05.2011

Mebahel pozwala uwolnić się od tych uczuć, które nie przynoszą szczęścia,oraz ze wszystkich miłosnych łańcuchów, które czynią nas więźniami przeszłości. Hariel pomaga w utrzymaniu wiary w trudnych momentach doświadczeń pojawiających się na Drodze Życia. Potrzebujesz któregoś z nich? »

Hahaiah i Yezaliel

Hahaiah i Yezaliel

Autor Jancek, 16.05.2011

Hahaiah opiekuje się istotami, które muszą stawić czoła wrogości, a Yezaliel wspiera w dążeniach do zdobywania wiedzy, pomaga w uczeniu się, obdarza znakomitą pamięcią. Czy znalazłeś już swojego Anioła Regenta? »

Aladiah i Lauviah

Aladiah i Lauviah

Autor Jancek, 06.05.2011

Cherubin Aladiah uczy akceptowania doświadczeń nagłych zmian, mogących zajść w naszym życiu jako środki służące przemianie i ewolucji, natomiast Lauviah jest Mistrzem Mądrości, który przybywa uczyć nas nowego sposobu bycia w harmonii z energiami kosmicznymi, których aktualnie doświadcza Ziemia. »

Cahetel i Haziel

Cahetel i Haziel

Autor Jancek, 26.04.2011

Cahetel przekazuje Boskie błogosławieństwo, zapewnia ochronę przed napadami, kradzieżami, wypadkami, fałszywymi oskarżeniami. Haziel prosi o całkowitą akceptację samych siebie i tego, co mamy zrealizować. »

Lelahel i Achaiah

Lelahel i Achaiah

Autor Jancek, 15.04.2011

Wiem, że nic nie wiem - to dewiza urodzonych Pod znakiem Lelahela, ponieważ prawdziwa mądrość uczy pokory wobec własnej wiedzy, będącą przecież światłem w oceanie. Natomiast od tych, którzy są urodzeni pod znakiem Achaiaha wymaga on byśmy pracowali nad wiarą, cierpliwością i nadzieją, gdyż pozwoli to na przezwyciężenie trudności życia materialnego. »

Haiiael i Mumiah

Haiiael i Mumiah

Autor Jancek, 10.03.2011

Haiiael jest Rycerzem, który z poziomu naszego ciała mentalnego, pomaga w panowaniu nad ciałem astralnym tak, by można było go używać w pracy, a Mumiach jest położnikiem Duszy - tym, który po każdej śmierci inicjacyjnej pomaga nam narodzić się do nowego sposobu bycia. »

Rahael i Yamabiah

Rahael i Yamabiah

Autor Jancek, 01.03.2011

Rahael prosi byśmy byli jednocześnie Yin i Yang - nadajnikiem i odbiornikiem pasywnymi i aktywnymi, natomiast Yamabiah pomaga w rozwinięciu intuicji w związku z celem naszej inkarnacji. Anioły te są opiekunami urodzonych od dziś do 10 marca. Korzystaj z ich aktywności! »

Ayael i Habuhiah

Ayael i Habuhiah

Autor Jancek, 20.02.2011

Dziś możemy poprosić Ayaela o pracę nad naszą wolą, w celu jej wzmocnienia i ominięcia pułapek władzy i iluzji, oraz Habuhiaha o poparcie w pracy i w walce o osiągnięcie cele, bowiem sprzyja on realizacji konkretnych celów. »

Karty Anielskie

Karty Anielskie

Autor Studio Astropsychologii, 16.02.2011

Jeśli miewasz momenty, w których czujesz się bezsilny, potrezbujesz wsparcia, porady, mocy - możesz zwrócić się po pomoc do wyższych sił. Przedstawiamy piękne karty Archanioła Rafaela, który doradzi Ci w kwestiach zrowotnych i pomoże utzymać Twój umysł i ciało w doskonałej kondycji. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie energetyczne - dr Meg Blackburn Rosey

Odkrywczy i zaskakujący ? prawdopodobnie najważniejszy podręcznik leczenia holistycznego ostatnich lat! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »